VI Zlot FS 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówi się szczęście w miłości - jakby szczęście nie było samo przez się pojęciem erotycznym. -Stefan Napierralski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VI Zlot FS 2015

Konrad Bartosik

Offline

Rafal Trajdos napisał(a):

Łowiłem tam sumy i dość łatwo mi to przychodziło(a jestem jeszcze laik w tych sprawach) trafisz w dobry dołek i z jednego kilka sztuk (szkoda ze małe) tyle ze presja jaka tam występuje nie pozwala na swobodne wędkowanie. Tyle dobrze ze stali bywalcy którzy notorycznie zajmują dość spory odcinek rzeki, wypuszczają tą rybę.
Ja tylko chciałem zaproponować nie namawiam.


Ja nie mówię, że tam nie ma sumow, są jeszcze w Polsce rybne wody, i trzeba onie dbać. Prawda jest taka, że duża woda lepiej potrafi się obronić przed ludzką pazernoscia. Lecz tylko przestrzegam bo w moim życiu już mój odcinek Warty został tak zniszczony , że praktycznie zostały niedobitki. Jeszcze kilkanaście lat do tyłu szło łapać sumy i inne ryby, gdybym sie cofnął 15 lat do tylu z tym sprzetem i wiedzą jaką teraz mam to bym mógł pochwalić się nie jedną ryba, porównanie było ryb co teraz na Odrze, musicie dbać o to macie. Ja teraz muszę jechac 300 kilometrow żeby polowic, a niedlugo pewnie na Ebro
 

Filipka

Offline

Jarek pewnie ,że lipa. Zlot Ebro, Sekwana?Haha Trochę dalej ale sumów w brud hehe
 

Michal Gorski

Offline

To może na Rodan? Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Szymon Tomera

Offline

Ebać Wisłę Haha PASY Oczko No już ci koszę Usmiech Olek kosił ja nadzorowałem Haha nie wiadomo co zemną będzie mam napiety grafik Michaś mój idol wie co i jak Oczko ja poświęcam się szybkiej Wiśle a najlepiej Wysokiej i mętnej , lubie dzicz taki dzikus juz zemnie Oczko Sorka że tak mało lukam do was .A macie telefony to zadzwońcie i zjebka i już Oczko Haha
Jak ryba nie bierze,to wina stoi po stronie wędkarza wysmiewacz
 

Jozefp

Offline

Ja sobie zrobię zlot nad czorsztyńskim i też będzie pfft
 

gaca

Offline

Rafał , pierwszy raz słyszę że w okolicach Brzegu Dolnego w zeszłym sezonie złowili kilka sumów 80 kg plus .
Moim zdanie raczej nie ,zdecydowanie nie .Jeśli by tak było wiadomość rozeszłaby się po trzech powiatach
Jak i nie przesadzajmy z tak dużą ilością suma w Odrze ,tych dużych sztuk nie jest wcale tak dużo.więc warto je chronić.
W Odrze możliwe że jest więcej mniejszego suma , więcej olbrzymich potworów wodnych pływa pewnie w Wiśle
Przykre jest to że niestety sporo sumów tych troszkę większych i mniejszych dostaje zwyczajnie w łeb ,garstka tylko może płynąć z powrotem do swojego królestwa ,inne trafiają na patelnię lub do restauracji
Jak dla mnie sumów nigdy nie będzie za dużo ,tych typowych bez skrupułów ****y było i jest zdecydowanie za dużo .
 

Filipka

Offline

Michal Gorski napisał(a):

To może na Rodan? Oczko


Pasi.

Tomera giździe gdzie łowimy? Tam gdzie ostatnio?Haha
 

Szymon Tomera

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Ja sobie zrobię zlot nad czorsztyńskim i też będzie pfft
Piszę się Haha ja mam zlot co dziennie Oczko
Jak ryba nie bierze,to wina stoi po stronie wędkarza wysmiewacz
 

Szymon Tomera

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Michal Gorski napisał(a):

To może na Rodan? Oczko


Pasi.

Tomera giździe gdzie łowimy? Tam gdzie ostatnio?Haha
Kwaśny Tomera ci tam wystawi rachunek w nocy Haha ja odpadam Smutny taka ze mnie Oczko nie dam rady Smutny
Jak ryba nie bierze,to wina stoi po stronie wędkarza wysmiewacz
 

Bartosz Wasielewski

Offline

gaca napisał(a):

Rafał , pierwszy raz słyszę że w okolicach Brzegu Dolnego w zeszłym sezonie złowili kilka sumów 80 kg plus .
Moim zdanie raczej nie ,zdecydowanie nie .Jeśli by tak było wiadomość rozeszłaby się po trzech powiatach
Jak i nie przesadzajmy z tak dużą ilością suma w Odrze ,tych dużych sztuk nie jest wcale tak dużo.więc warto je chronić.
W Odrze możliwe że jest więcej mniejszego suma , więcej olbrzymich potworów wodnych pływa pewnie w Wiśle
Przykre jest to że niestety sporo sumów tych troszkę większych i mniejszych dostaje zwyczajnie w łeb ,garstka tylko może płynąć z powrotem do swojego królestwa ,inne trafiają na patelnię lub do restauracji
Jak dla mnie sumów nigdy nie będzie za dużo ,tych typowych bez skrupułów ****y było i jest zdecydowanie za dużo .


W zeszłym roku poniżej elektrowni na Wałach Śląskich złowiono suma ok. 2m i to w takim miejscu, że nawet być nie przypuszczał pfft Było o tym w jakiejś gazecie (albo na jakimś portalu), jak znajdę gdzie to było to dam znać
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Kontrole PSR i SSR 2015 Forum ogólne o sumach 25 18 marca 2016 21:13
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,294,225 unikalne wizyty