Troling we wrocławiu ... | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gorzki to chleb jest Polskość. . . Autor: Cyprian Kamil Norwid


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Troling we wrocławiu ...

phil-wroclaw

Offline

A ja trochę pomarudzę. O ile zakaz trola na Odrze w czerwcu oraz listopadzie i grudniu rozumiem to jeśli chodzi o tak dużą i głęboką wodę jak Mietków to jest to dla mnie niewytłumaczalne. Właśnie w listopadzie i grudniu jest tam szansa na potężnego szczupaka i sandacza z trola i została mi ta szansa zabrana. Jeszcze bardziej bez sensu widzę zakaz trola w czerwcu na Mietkowie (gdzie sumy są, ale ne pewno nie ma ich dużo i nie są tam drapieżnikiem dominującym) łowiłem tak od zawsze kiedy było można sandacze i tylko raz zapiąłem prawidłowo niewielkiego sumka. Podsumowując jak dla mnie przepis o ile idzie o Mietków fatalnie nietrafiony jeśli chodzi o Odrę jest ok.
Mietków - jedna z niewielu sensownych wód w okolicach Wrocławia i zawsze jakieś jajca , a to wodę spuszczają razem z rybami co dwa lata, albo robią zakaz pływania silnikami spalinowaymi ( jak było przez kilka lat ) i ludzie się topią a barki ze żwirem ryją dno i ciągną się z nimi smugi paliwa po wodzie , albo wreszcie zakazują trolingu - zaczyna mnie to wszystko wku....ć ! ! !
Zakaz zabierania sumków powyżej 120 lub 130 cm powinni zrobić i częste kontrole a nie takie głupie przepisy.
W tym roku miałem kilka kontroli i wszystkie inspektora wodnego lub policji i nie interesowały ich karty, ryby i rejestry tylko koła ratunkowe, odbijaki i czy bosak na łódce powyżej 4 m jak juz nie mieli się do czego przypieprzyć i wystawić mandat - żenada
 

Jozefp

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

W przedszkolu nie jesteśmy Haha Tutaj abstynentów nie ma Okok Tutaj się śpi z nogami wystawionymi z namiotu beka


Czyli trzeba by założyć grube skarpety żeby nogi nie zmarzły Haha
 

Lukaszb

Offline

Najlepiej ze 3 pary Haha Ja nawet w lipcu nie schodzę poniżej dwóch grubych par Okok
 

gryzon

Offline

phil-wroclaw napisał(a):

A ja trochę pomarudzę. O ile zakaz trola na Odrze w czerwcu oraz listopadzie i grudniu rozumiem to jeśli chodzi o tak dużą i głęboką wodę jak Mietków to jest to dla mnie niewytłumaczalne. Właśnie w listopadzie i grudniu jest tam szansa na potężnego szczupaka i sandacza z trola i została mi ta szansa zabrana. Jeszcze bardziej bez sensu widzę zakaz trola w czerwcu na Mietkowie (gdzie sumy są, ale ne pewno nie ma ich dużo i nie są tam drapieżnikiem dominującym) łowiłem tak od zawsze kiedy było można sandacze i tylko raz zapiąłem prawidłowo niewielkiego sumka. Podsumowując jak dla mnie przepis o ile idzie o Mietków fatalnie nietrafiony jeśli chodzi o Odrę jest ok.
Mietków - jedna z niewielu sensownych wód w okolicach Wrocławia i zawsze jakieś jajca , a to wodę spuszczają razem z rybami co dwa lata, albo robią zakaz pływania silnikami spalinowaymi ( jak było przez kilka lat ) i ludzie się topią a barki ze żwirem ryją dno i ciągną się z nimi smugi paliwa po wodzie , albo wreszcie zakazują trolingu - zaczyna mnie to wszystko wku....ć ! ! !
Zakaz zabierania sumków powyżej 120 lub 130 cm powinni zrobić i częste kontrole a nie takie głupie przepisy.
W tym roku miałem kilka kontroli i wszystkie inspektora wodnego lub policji i nie interesowały ich karty, ryby i rejestry tylko koła ratunkowe, odbijaki i czy bosak na łódce powyżej 4 m jak juz nie mieli się do czego przypieprzyć i wystawić mandat - żenada


I tu jest cała prawda - potrzeba więcej kontroli a nie beznadziejne przepisy.(ochrona suma jak najbardziej) ale nie tylko za sumem się pływa.
 

Robert Pytka

Offline

Świadomy wędkarz wie iż głównym priorytetem władz PZW jest zrobić wszystko abyśmy płacili składki ( oczywiście jak najwyższe) i nie łowili ryb .Składka będzie za możliwość przebywania nad wodą . U mnie w okręgu jest całkowity zakaz trolingu bez możliwości dodatkowego wykupienia . Cieszcie się puki możecie bo za jakiś czas nie będzie wędkowania z łodzi i trola na Bugu - Wiśle - Odrze.
 

Lukaszb

Offline

W okręgu mazowieckim jest całkowity zakaz trolingu na Bugu. Dopuszcza się tylko trollingowanie na Zalewie Zegrzyńskim oraz Wiśle, ale to nie przeszkadza by cała masa osób trollingowała na Narwi... Na Bugu rzadko widuję inne łodzie niż pychówki bez silników, więc siłą rzeczy nie trollingują. Mi generalnie te przepisy nie przeszkadzają w niczym, na Bugu jakby była możliwość trollingu od razu roiłoby się od trollingowców. Co by ryby było jeszcze mniej.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Troling o A do Z Poradniki wędkarskie 3 29 września 2016 23:22
Gdzie przenocować we Wrocławiu Hyde Park 10 16 kwietnia 2013 23:12
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,515,829 unikalne wizyty