Wyjazd grupowy Ebro 2015 - temat roboczy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Największe zło to tolerowac krzywdę. -Platon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy Ebro 2015 - temat roboczy

Filipka

Offline

A kto to Krawczyk?Haha Jakaś szycha?Haha
 

Artur Betcher

Offline

Nie Usmiech Zwykły człowiek tyle że ładnie poprosił Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

No i szacun Usmiech
 

Kazimierzp

Offline

Piotrek Rosinski napisał(a):

Ja pewnie pojadę jak mnie weźmiecie...wiecie że jestem nieszkodliwy...


Piotruś nie jak mnie weżmiecie ale Ciebie trzeba zabrać, nikt tak piwka do kufli w barze nie lał jak Ty, najlepszy barman.
 

Artur Betcher

Offline

Nie podniecać się bo piwo na koszt firmy wylatuje z grafika nie tylko z powodów finansowych ale też dlatego że praktycznie jedna osoba musi siedzieć ciągle na barze a jak po 22:00 jest zamykane to rozlegają się jęki i mruczenie Haha Kto będzie chciał kupi sobie w barze ale ja się tym zajmować nie będę Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Artur, ale skoro Piotruś chce jechać, to sprawa barmana rozwiązana jest. Haha Zgadzam się z Kazikiem, Piotrek to najlepszy barman w Hiszpanii.
 

Artur Betcher

Offline

A ja bym zbankrutował bo owszem był najlepszy ale też i najrozrzutniejszy beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kazimierzp

Offline

No fakt kufel zawsze był pełny a pianka wystawała ponad.
 

Artur Betcher

Offline

Witam.
Znamy już daty i wszystko jest zaklepane z ośrodkiem oraz firmą transportową.
Termin wyjazdu to 11-22 Września 2015r.
Jest to o jeden dzień dłużej niż w poprzednich latach po to aby ludzie mogli łowić 7 pełnych dni.
Wszelkie ustalenia i zasady będą dostępne do niedzieli.
Jeśli liczba chętnych była by dużo większa niż możliwości wrześniowego wyjazdu to była by możliwość zrobienia drugiego w innym terminie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Krawczyk

Offline

Odpowiadam Filipowi...... Jestem zwykłym numerkiem którego prośba została potraktowana z WIELKIM zrozumieniem ze strony ARTURA, a jego próby dostosowania terminu wyjazdu do moich możliwości wyjazdu były przeogromne .Dlatego oficjalnie wyrażam wielki szacunek Arturowi za życzliwość i zrozumienie ..... ale niestety nie ..... termin nie dla mnie ...ale...ale JEST PRZECIEŻ ARTUR. Filipie ja jestem tą osobą która wsiadała w Pruszkowie.POZDRAWIAM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Lowrance FishHunter 3D pytanie na temat echosondy czy nadaje się do Sondowania na suma Forum ogólne o sumach 1 15 czerwca 2018 13:15
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2017 Zloty i forumowe imprezy 64 21 września 2017 20:05
Wygenerowano w sekund: 1.76
51,533,460 unikalne wizyty