Wędka teleskopowa, proszę o pomoc | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nie okiełzna rozkoszy, zniża się do zwierząt. -Leonardo Da Vinci


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wędka teleskopowa, proszę o pomoc

Lukaszb

Offline

Wyrzut wyrzutem, ale świadczy on trochę o mocy wędki... Niestety rowerkiem to ciężka sprawa, jak chcesz teleskop, to popatrz mikadowskie teleskopy do łowienia z plaży.
Ale ja podobnie jak Darek nie wyobrażam jechać na stacjonarkę za sumem rowerem, ja we fiata sienę sam ledwo się zmieściłem jak miałem jechać na 3 nocki, a z dziewczyną to na jedną noc jeszcze gorzej miałem się zapakować Haha
Oczywiście możesz pojechać tak jak mówisz, ale tutaj nieoceniony będzie pokrowiec na wędki (wtedy zapakujesz spokojnie normalne wędziska), a pokrowiec na plecy. Do tego jakieś boczne torby na bagażnik, tam resztę sprzętu i można śmigać Okok
U mnie w Wyszkowie wiele razy widziałem jak niektórzy panowie jechali na rowerach na ryby zapakowani na maxa, tak więc można, reszta to kwestia chęci Oczko
 

Janusz Golebiewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Keasr223 napisał(a):

Witam czy któryś z szanownych kolegów, użytkował do połowu suma wędek teleskopowych ? posiadam dobre wędziska karpiowe ale nie zawsze dysponuje transportem w postaci samochodu Usmiech czasami trzeba wsiąść na rowerek i tu zaczyna się problem z przewozem takich wędzisk ponieważ po prostu mam problem żeby się zapakować i tutaj wpadłem na zapewne głupi pomysł wykorzystania wędek teleskopowych Haha może ktoś mógłby coś polecić Usmiech wyrzut nie musi być duży 150g starczy raczej nie będę używał dużych żywców czy ciężarków. Liczę na pomoc z góry dziękuje Usmiech



Do 100 zł kupisz wędkę na suma, jakąś używkę ale czarno cie widzę rowerkiem na suma pfft a gdzie pomieścisz sprzęt? podpórki? i innych całą masę potrzebnych i niepotrzebnych maneli jakoś tego sobie nie potrafię wyobrazić Graty

Darku, musimy kiedyś fotkę zrobić co zabieramy tylko na 1 nockę Usmiech Przecież to co zabieramy jest potrzebne i ile tego jest ? Sam wiesz. Na sumowanie rowerem to słabo to widzę ale życzę powodzenia Okok
 

Damian C

Offline

Są na rynku dedykowane pod suma wędki teleskopowe i mocy wcale im nie brakuje.

Bo starszy taką teleskopówką kuter ciągnął nad morzem po tym jak mu w zestaw wpłynął Usmiech
 

Lukaszb

Offline

Damian możesz podać jakiś przykład? Usmiech
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Jak dobrze pamiętam to Black Cat chyba miał w swojej ofercie teleskopową wędę sumową ale mimo wszystko za dużo części i łączeń, a waga podejrzewam podobna do wędki dwuczęściowej,tak więc nade wszystko dwuczęściowe wypadają korzystniej ,więc nie kombinuj kolego z tymi teleskopami tylko zaopatrz sie w używaną dwuczęściową wędkę sumową i tyle, bez kompromisów bo tego nie ma w sumowaniu i to zapamiętaj kolego Keast ( a swoją drogą dziwny login poproś adminów o zmianę nicka na imię i nazwisko będzie napewno korzystniej dla wszystkich)
 

Damian C

Offline

Ten temat już był na tym forum wałkowany:

http://www.forumsumowe.pl/t-wedki_teleskopowe_na_sumka.html
 

Michal Cieslak

Offline

Co do zapakowania się to aż muszę wam strzelić fotkę jak ja wyglądam jak jadę na karpie rowerkiem Haha Konto założone było dość dawno jak znajdę chwilkę, poproszę o zmianę nicku. Damianie sorki ale szukałem i niestety nie trafiłem na ten temat ze względu na dość obszerne zasoby forum :/, dzięki za link na pewno przeczytam. A względem tematu to jednak doinwestuje w jakiś pokrowiec Usmiech
Michał.
 

Filipka

Offline

http://www.forums...wstart=480

Tutaj w temacie napisz jaki nick chcesz mieć. Pozdro
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pomoc w doborze kołowrotka. Forum ogólne o sumach 6 31 stycznia 2024 12:00
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Wędka grunt + multik Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 14 maja 2020 16:52
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,292,763 unikalne wizyty