Pontonu poszukiwania czas zacząć | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Trzeba żyć, a nie tylko istnieć. -Plutarch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pontonu poszukiwania czas zacząć

Szymon Bysiecki

Offline

Z tego co widzę to 2 ale różnica między delfinem a mniejszą czajką jest 50zł więc wezmę chyba tego delfina
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Lukaszb

Offline

Wiosła do tego aluminiowe intexa mogę polecić, mam je już dobre 7-8 lat i trzymają się bez szwanku Oczko A kosztowały coś koło 50zł Usmiech
 

Szymon Bysiecki

Offline

Wiosełka to sobie drewniane zrobię do tego samemu i będzie satysfakcja że się coś samemu zrobiło.
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Darecki

Offline

Witam

Właśnie sprzedałem Powerona 320 dzielnie mi służył dwa sezony, ale ciut był za mały.
I teraz mam dylemat co kupić.
Dwie osoby na zbiornikach zaporowych.
Wielkość rozważam od 360 do 400 metrów
Pod uwagę biorę modele:
BARK
BT 360 S
BN 360 S
BN 390 S


Kolibri 360D
Maverica 370 najładniejszy, choć pierońsko drogi

Pontony Bark BN mają większy balon 45 cm, a BT i Koliber 42 cm.
BN są smuklejsze i mają ostry dziób, powinno na takim mnie chlapać na fali i szybciej wchodzić w ślizg.

Co radzicie?
Pływacie na wspomnianych jednostkach?
 

Grzegorz Petryna

Offline

Nie wstawiamy linków sklepów nie współpracujących z nami.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Jak widzę celujesz w duże pontony, wygoda to podstawa Okok pontonu Bark nie polecam pod względem technicznym to jedna wielka marnota, dorabiałem podłogę sztywną do tego pontonu i go sobie dokładnie obejrzałem, Natomiast kolibri o niebo lepszy co do innych się nie mogę wypowiedzieć bo nie wiem
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

szafa

Offline

Ja pływam na Kolibri km 400d , super sprawa. Miejsca wystarczjaco żeby z całym majdanem i jednym bądź dwoma kolegami przeprawić się rzeką na wybraną miejscówkę gdzie samochodem sie nie dotrze. Trolling to spokojnie 2 łowiących i sternik, komforcik.
 

Mariuszkk

Offline

Napiszę ogólnie ,bo tutaj jest jedynie słuszna marka pontonów.
Najlepiej podłoga aluminiowa ,bardzo dobrze usztywnia całość i dużo lepiej się składa i rozkłada niż sklejkowe.Pod silnik spalinowy na pewno lepsza.(mam dwa pontony jeden z alu ,drugi ze sklejką)
Patrząc na wielkość balonów ,patrz też na szerokość całego pontonu ,bo to decyduje ile miejsca będzie w środku.
Nie słuchaj porad,ze taka a inna marka jest be ,bo pontony z wyższych serii większości marek są dzisiaj jakościowo bardzo podobne i to co wybierzesz zależeć będzie od tego co Ci się podoba i relacji : co za ile dostaję.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Mariusz Kulinski napisał(a):

Napiszę ogólnie ,bo tutaj jest jedynie słuszna marka pontonów.
Najlepiej podłoga aluminiowa ,bardzo dobrze usztywnia całość i dużo lepiej się składa i rozkłada niż sklejkowe.Pod silnik spalinowy na pewno lepsza.(mam dwa pontony jeden z alu ,drugi ze sklejką)
Patrząc na wielkość balonów ,patrz też na szerokość całego pontonu ,bo to decyduje ile miejsca będzie w środku.
Nie słuchaj porad,ze taka a inna marka jest be ,bo pontony z wyższych serii większości marek są dzisiaj jakościowo bardzo podobne i to co wybierzesz zależeć będzie od tego co Ci się podoba i relacji : co za ile dostaję.


Mariusz , nie pisz takich rzeczy, starajmy sie doradzić konkretnie, nie jest tu mowa o samych wyższych seriach większości marek, tylko kolega zadał konkretne pytanie odnośnie, BARK
BT 360 S
BN 360 S
BN 390 S
i tu oczekuje na radę ja z doświadczenia wiem że pontony Bark to badziewie i odradzam i z tą jakością to też bym uważał różnie to wygląda
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Mariuszkk

Offline

A miałeś do czynienia konkretnie z tymi modelami ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Akumulator do pontonu 330 z silnikiem haswing 55lb Łodzie, pontony i inne środki pływające 6 20 lipca 2019 16:25
Czy juz czas na łowienie sumów Powitalnia sumowa ;) 6 05 maja 2019 21:48
Pomoc w wyborze pontonu, echosondy, silnika, akumulatora i echo Łodzie, pontony i inne środki pływające 24 27 lipca 2017 12:53
Sumowanie z pontonu Forum ogólne o sumach 1 25 maja 2017 18:33
Rolka kotwiczna do pontonu Łodzie, pontony i inne środki pływające 71 08 maja 2017 14:59
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,512,088 unikalne wizyty