Sprzedam ponton KOLIBRI KM 300 PP. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cóż tam, panie, w polityce ? Chińcyki trzymają sie mocno ?! Stanisław Wyspiański (1869 - 1907)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Sprzedam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sprzedam ponton KOLIBRI KM 300 PP.

Kuba Maj

Offline

Przy montowaniu trzeba tylko przypilnować żeby początek i koniec podłogi był w miarę równo dosunięty do burty a następnie dociskamy środek z góry i wszystko jest już na swoim miejscu.
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 

Lukaszb

Offline

Hmm... to teraz jestem ciekaw jak wygląda składana vs rozkładana podłoga w praktyce, rozkładaną widziałem, z Rumcem parę jobów poszło przy składaniu podłogi, Kajtek z kolei ponton składał szybciej niż ja nawijałem plecionkę na kołowrotek, także sam już nie wiem Haha
 

Robertrs

Offline

Tą składasz w harmonijkę i wsadzasz do bagażnika. Jest stabilizowana przez napompowane burty oraz podłogę i taśmę. Jak jestem samemu na pontonie to czesto nie wkładam tych stabilizujących listw bocznych (przy jednej osobie jest ok). Tą podłogę będzie o wiele łatwiej montować niż rozkładaną (z piórem i wpustem).
 

Lukaszb

Offline

"Tą" w sensie taką jak masz Ty Robert? Będę kombinował z podwieszeniem pontonu w garażu ale nie wiem jak to wyjdzie bo do sufitu nie przyczepie nic, bo się zwyczajnie nie da, ewentualnie do ścian na samej górze mógłbym jakieś rolki doczepić. Wtedy ilość składania/rozkładania pontonu zmniejsza się znacznie.
 

Robertrs

Offline

Tak pisząc o "rozkładanej / rozłącznej" myślałem to takim typie jak w moim pontonie.
W tej elementów podłogi nie rozłączysz bo są połączone na stałe taśmą i składając podłogę będziesz miał jeden pakiet składający się z 4 połączonych elementów, które skałdają się w płaską harmonijkę. Motując ją do pontonu wpychasz rozwiniętą harmonijkę na dno i pompujesz. Nie uzyskasz takiej stabilności jak przy podłodze rozkładanej i stabilizowanej listwami z boku ale czy aż taka jest Ci potrzebna? Składając ponton samemu na często nierównym gruncie wielokrotnie marzyłem o jakimś prostszym rozwiązaniu.
 

Kuba Maj

Offline

Robert idealnie to opisał, nic dodać Oczko
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 

Robertrs

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

"Tą" w sensie taką jak masz Ty Robert? Będę kombinował z podwieszeniem pontonu w garażu ale nie wiem jak to wyjdzie bo do sufitu nie przyczepie nic, bo się zwyczajnie nie da, ewentualnie do ścian na samej górze mógłbym jakieś rolki doczepić. Wtedy ilość składania/rozkładania pontonu zmniejsza się znacznie.


A ile masz wyskości w garażu? Pokombinuj jak go postawić w pionie. Zwykle na dziobie pontony mają uchwyty. Wykumaj jakiś hak i go powiesisz w pionie na ścianie.
 

Kuba Maj

Offline

Z przodu konkretny uchwyt i podwójny z tyłu.
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 

Lukaszb

Offline

Robert RUMC Swietochowski napisał(a):

Lukasz Bieniawski napisał(a):

"Tą" w sensie taką jak masz Ty Robert? Będę kombinował z podwieszeniem pontonu w garażu ale nie wiem jak to wyjdzie bo do sufitu nie przyczepie nic, bo się zwyczajnie nie da, ewentualnie do ścian na samej górze mógłbym jakieś rolki doczepić. Wtedy ilość składania/rozkładania pontonu zmniejsza się znacznie.


A ile masz wyskości w garażu? Pokombinuj jak go postawić w pionie. Zwykle na dziobie pontony mają uchwyty. Wykumaj jakiś hak i go powiesisz w pionie na ścianie.


Wysokości jakieś 2,5m, do sufitu nic nie przyczepię bo jest ze strasznie lipnych płyt ala betonowych, do jednej sciany tez nie bo garaz byłby wtedy za wąski dla samochodu, ewentualnie po dwa "haki" na jednej ścianie i wtedy go pod sufit podciągnąć.
 

Kuba Maj

Offline

Wiem, że sezon już dobiega końca, ale może jeszcze ktoś szuka pontonu więc pozwolę sobie odświeżyć. Usmiech
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam 2 kołowrotki Van Staal VM 275 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 marca 2021 17:36
Sprzedam Deeper Smart Sonar CHIRP+ Sprzedam sprzęt wędkarski 1 14 października 2020 10:02
Sprzedam zaburtowy Yamaha F25 GWHS 2019r perfekt stan rumpel stopa S Sprzedam sprzęt wędkarski 6 18 kwietnia 2020 15:10
Sprzedam Sprzedam sprzęt wędkarski 1 20 grudnia 2019 12:03
Ponton mega Tm 350 +kil Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 03 lipca 2019 08:03
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,477,172 unikalne wizyty