SUMowóz - jaki? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Środki transportu czyli czym na ryby dojechać
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
SUMowóz - jaki?

Bartosz Wasielewski

Offline

Sorento większym modelem jest stąd chciałem zasięgnąć opinii o tym modelu. CRV to gabarytowo Kia Sportage czy Hyundai Tucson. Poprawcie mnie jak się mylę pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Lukaszb

Offline

Sportage jest prawie o pół metra krótszy od cr-v, zaś sorento o kilka cm większy od hanki, ale wielkiej różnicy nie ma. Mi w cr-v miejsca nie brakuje i każdy będzie w stanie się w nią zapakować na ryby Usmiech
 

Wisniewski Michal

Offline

Lukasz apropo hanki, konkretnie tej Twojej wersji, jak tam z miejscem z tylu? klapną dwie osoby i fotelik dla bachorka? Usmiech
 

Lukaszb

Offline

Raczej spokojnie się zmieszczą Usmiech Dwie osoby jak siadają z tyłu i podłokietnik rozłożą to prawie jak w maybachu s600 haha Haha A po rozłożeniu siedzeń spokojnie paleta wchodzi na płasko.
 

Marcin Zawadzki

Offline

Kia Sportage i Hyundai Tucson to bliźniacze wersje. Płyta, silniki, napędy, wszystko wspólne.Bagażnik w obu autach około 325 litrów.Kwestia gustu i wyposażenia, co kto lubi.Usmiech
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Marcin Zawadzki napisał(a):

Kia Sportage i Hyundai Tucson to bliźniacze wersje. Płyta, silniki, napędy, wszystko wspólne.Bagażnik w obu autach około 325 litrów.Kwestia gustu i wyposażenia, co kto lubi.Usmiech


A co jest odpowiednikiem Sorento w Hyundaiu?
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

salto

Offline

Witam, odpowiednikiem jest Hyundai Santa Fe. Tak przy okazji to nie wiem skąd biorą się takie opinie że Koreańczycy to szmelc. Miałem przez 5 lat Hyundaia i zero problemów, nie licząc części eksploatacyjnych. Naprawdę z żalem go sprzedawałem. Znam ludzi którzy mają Koreańczyki i są na prawdę zadowoleni.Zasada jest jedna, jak się kupuje używkę trzeba trafić autko w którym nie grzebali ,,polscy fachowcy".
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Z każdą marką jest tak samo. Ja uważam, że francuskie auta są mało awaryjne, ale nie ma ciekawych propozycji 4x4. Ktoś powie, że tylko niemieckie itd. Salto, a jakiego Hyundaia miałeś?
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

salto

Offline

Miałem Hyundaia Trajeta i gdybym nie musiał zmieniać samochodu na coś większego to bym go nie sprzedał( poszedł wczoraj).W planach jest Renault Trafic w wersji Generation, silnik 2,5 litra. Zobaczymy jak będzie bo sentyment do Hyundaia został i ciągnie mnie do nowego H1.
 

Piotr Traba

Offline

Jak chodzi o francuzy to po Lagunie to już chyba się nie zdecyduje - więcej problemów jak to warte. Aczkolwiek może i to kiepski egzemplarz Smutny Jeździłem ostatnio Santa Fe pierwszej generacji - demon prędkości to to nie był, ale jechało się świetnie. Chyba zachorowałem na 4x4 Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Jaki kwok? Kwok czyli jak zwabic suma 6 17 marca 2020 22:18
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
jaki multiplikator na suma Łowienie sumów na grunt 3 31 maja 2018 10:13
kolibri 280 jaki silnik spalinowy Łodzie, pontony i inne środki pływające 13 28 września 2017 17:49
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,509,826 unikalne wizyty