Październikowe łowy nad Menem | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdzie będzie pycha, tam będzie i hańba, gdzie pokora, tam mądrość. -Salomon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Październikowe łowy nad Menem

Jaroslaw Radzki

Offline

W niemcolandii nad Menem w tym roku Październik okazuje się łaskawy pod względem pogody temperatury dzienne dochodzą prawie do 20 stopni a to na potwierdzenie tego nasza baza weekendowa
forumsumowe.pl/h/fshzw_20141018_171009jpg_c745d.jpg
nocki to około 14 więc jest ok ale niestety jak narazie dopisują wszystkie inne ryby po za upragnionymi to sandaczyk to węgorzyk spore leszcze idealne na suma od ponad 30cmm do ponad 50cm i jak widać nawet ładniutki karpik potrafi osłodzić nocne polowania
forumsumowe.pl/h/fshzw_20141018_103117jpg_69c5b.jpg
po zdobyciu żywca kolejny poranek to szukanie dziury w całym hehehhe piękny potężny 180-cio cm-trowy ponton gumowy hehehe do tego echo i turbo wiosła sama przyjemność

forumsumowe.pl/h/fshzw_20141018_155603jpg_82381.jpg
i teraz powinno byc foto złowionego suma ale niestety dokończenie foto relacji odłożymy na później teraz pozdrawiam i dobrej nocy życzę.
 

Filipka

Offline

Rhino Black Cat !! Haha Prawdziwy łowca sumówHaha Fajne obozowisko Haha
 

Jozefp

Offline

A mówią że do pracy tam pojechali pfft ładnie się tam bawicie koledzy Oklaski
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Rihno bo forumową gdzieś zabaniaczyłem i nie potrafiłem od szukać heheheh a zabawy sporo szczególnie przy próbach mocowania podpórek hehehe ten piach to klasyczna zmyłka pod niewielką warstwą jego kryją się już tylko kamienie hehehe i z iście saperska dokładnością cm po cm-trze wbijaliśmy podpórki by odszukać te najodpowiedniejsze miejsca ehhhhh ale sie udało i po tych zmaganiach spokojnie mozna było wypic chłodne piwkoPiwkoOkok
 

Artur Betcher

Offline

Nie zapomnij dać tego na newsa Usmiech Temat fajny Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kazimierzp

Offline

Fajna wyprawa, pazazdrościć. Ale w forumowej koszulce byś ładniej wygladał, jest bardziej twarzowa grin.
 

Robertrs

Offline

W Dojczlandii cieplej to i sumaczek aktywniejszy Usmiech jeszcze Jarku połowicie!
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Witam co do koszulki to tak jak wcześniej napisałem po prostu gdzieś w Polsce w domu zabaniaczyłem ją i nie mogłem jej znaleźć stąd zabrałem to co było pod ręką, co do pogody tutaj rzeczywiście jest jeszcze dość ciepło choć zapowiadają już ochłodzenie ale puki wąsy się na haku nie zameldują sezon nadal trwa hehehe nie poddajemy się.
 

Daniel Kozlowski

Offline

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Witam co do koszulki to tak jak wcześniej napisałem po prostu gdzieś w Polsce w domu zabaniaczyłem ją i nie mogłem jej znaleźć stąd zabrałem to co było pod ręką, co do pogody tutaj rzeczywiście jest jeszcze dość ciepło choć zapowiadają już ochłodzenie ale puki wąsy się na haku nie zameldują sezon nadal trwa hehehe nie poddajemy się.


Ten najprzystojniejszy w najładniejszej forumowej koszulce to jabeka
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Janusz Golebiewski

Offline

Fajnie chłopaki, że w końcu możecie tam łowić bez problemów. Pozdrawiam i Taaakiej ryby życzę Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
LODOWE ŁOWY ! Filmy o sumach znalezione w sieci 5 08 lutego 2012 19:30
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,479,802 unikalne wizyty