Shimano Beastmaster BX AX i wcześniejszą kupię | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Grzesznik to człowiek, który nie ma dość woli, aby nie kochać zła. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Shimano Beastmaster BX AX i wcześniejszą kupię

Artur Betcher

Offline

Tu już w komplecie dwie wędki na sandacza.
Jedna AX druga BX.
Za wędkę AX zapłaciłem 65 euro Usmiech Razem z nowym kołowrotkiem Shimano Technium 4000 FD zapłaciłem 145euro Usmiech
Stan wędki oceniam na ideał, zero rysek, zero zużycia, jedynie korek pobrudzony.
Szukam plecionek dobrych do tego teraz.
Dalej szukam wędzisk z tych serii i z wcześniejszej o CW 50-100 ale proszę bez propozycji typu 700zł wzwyż bo to już chyba z kołowrotkiem Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_shimano_beastmaster_270_h_1jpg_c7052.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_shimano_beastmaster_270_h_5jpg_6a95b.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_shimano_beastmaster_270_h_6jpg_ac0b6.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Odkupię też sam dolnik do Beastmaster BX 240cm 150gr.
Jeśli ktoś połamał część szczytową i ma niepotrzebny to chętnie odkupię.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Przyszedł do mnie ten AX do 40 co Ci pisałem. Stan dobry ale do igły daleko. Wydaje się ok i w miarę sztywny. Co mnie zaskoczyło to w praktyce jest tylko 15 cm krótszy od Ugly stika którego miałem więc kijek do sprawdzenia ale myślę że mi posłuży Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Wcześniej pisałem że chcę kupić część od Shimano BeastMaster BX o symbolu SBMBX24XH2 ( to część z rękojeścią) dlatego że połamaliśmy ja na zaczepie.
Została nam część szczytowa i chciałem dokupić resztę.
Nieaktualne.
Dziś Radek zabawił się rowerem do ćwiczeń i w mojej wędce 240cm złamał szczytówkę Smutny

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_5968jpg_85218.jpg

Szczęście w nieszczęściu że starą szczytówkę mieliśmy więc stan posiadania się nie zmienił.
Kupił bym jednak jeszcze jedną taką jak ktoś ma na sprzedaż bo nie wiadomo co przyniesie przyszłość.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Uuuu to musiało boleć. Zdjęcie podobne do mojego FenwickaSmutny
 

Marcin Zawadzki

Offline

Można by to naprawić. Trochę akcja by się zmieniła, ale jako rezerwa mógłby być.Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Nic to nie da bo dolna część drugiej wędki złamana jest. Jeśli ktoś ma dolną część takiej wędki i połamał definitywnie końcówkę to odkupię bo już myślałem o przerobieniu tego.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię wędkę Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 września 2020 09:29
kupię - Esox Taurus 300 cm 200-400 c.w Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 grudnia 2019 15:05
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Wedka shimano beast master cw 50-100 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 lipca 2019 20:24
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,294,784 unikalne wizyty