Odzież/bielizna termiczna | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi. -Stanisław Jerzy Lec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Pozostałe wyposażenie wędkarza
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Odzież/bielizna termiczna

Jozefp

Offline

Leszek Piatkowski napisał(a):

O, dobrze, że mi przypomniałeś o temacie ubrań zimowych!

Bielizna na zasiadki nie powinna być bielizną termoaktywną, tj. taką, która wypuszcza ciepło na zewnątrz, np. jak stosują narciarze. W takiej zmarzniesz.
Ja stosuję polarowe komplety bieliźniane z Norfina. W tych najgrubszych jeżdżę nawet na ryby w ciepłych porach roku używając ich jako... odzienie wierzchnie (całkiem fajnie wyglądają, a bluza ma nawet kaptur).

Na to zimą wystarczy założyć jakiś komplet zimowy. Polecam też z Norfina, bo znam te produkty i jakość ich wykonania.
Miałem je na sobie wszystkie (te zimowe). To ubrania na zimę z prawdziwego zdarzenia. Najcieplejsze z nich (bodajże Titan), to chyba do spania na lodzie na suwalszczyźnie w styczniu! Haha

Może wystawię tu kiedyś w dobrej cenie nieużywany komplet Norfin Arctic, bo kupiłem sobie rozm. 3-XL, a potem w ciągu roku schudłem prawie 40 kg, no i teraz potrzebuję rozm. L. Haha
Jak go wyciągnę z szafy i porobię zdjęcia, to wciepne na forum.


Cena tego Titana też ładna , tak samo jak kombinezon Haha
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Szukając czegoś ciepłego natrafiłem na taki oto ocieplacz do woderów:
forumsumowe.pl/h/fshzw_big_ocieplacz_do_woder_w_9ae43.jpg
145 zł i tak się zastanawiam czy to dobry pomysł oraz jakby się to sprawowało pfft

Nie reklamujemy sklepów ze sprzętem wędkarskim z którymi nie mamy umowy zniżkowej. Michał
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Michal Gorski

Offline

Na pewno cieplej będzie... Kwestia tylko czy jak je założysz to zamieścisz się w spodniobuty bądź w wodery. Ja bym w swoje mógł mieć problem bo w miare dopasowane...
Catch & Release
Kajtek...
 

Jozefp

Offline

A do mnie dotarło dziś Norfin Winter Line bardzo cieplutkie i milutkie wdzianko Okok
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5432825d3b0fa_dsc03270.jpg
 

Michal Gorski

Offline

Jakie to koszta?
Catch & Release
Kajtek...
 

Jozefp

Offline

135zł kolego + wysyłkaOkok
 

Lukaszb

Offline

Za komplet? Kiedy będziesz testował Józek? Oczko Jak coś to dziś śmigaj na nockę, a ja będę pilnował Ci silników na ebaju Haha
 

Jozefp

Offline

Jak siedzę w tym przed kompem to jest super ciepło,wygodnie i przyjemnie,tak że do tego typu aktywności gorąco polecam pfft
 

Michal Gorski

Offline

A oddycha to to?Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Jozefp

Offline

Piszą że tak,ale nigdzie nie znalazłem płuc czy nawet skrzeli Yyyyy

Bielizna termoaktywna NORFIN WINTER LINE oddychająca bielizna termoaktywna jest przeznaczona dla miłośników intensywnego wysiłku fizycznego, w tym sportowców. Bielizna zapewnia swobodę ruchów i maksymalną elastyczność we wszystkich koniecznych obszarach.
Material: 100 % poliester
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Bielizna termoaktywna EXTREME komplet Męski Spaio Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 25 26 sierpnia 2016 14:17
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,492,411 unikalne wizyty