Czeski film | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / PZW Federation Peche i inne organizmy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Czeski film

Bartosz Wasielewski

Offline

Tak jak w tytule, nikt nie wie o co właściwie chodzi Zmeczony Tyle wstępu, teraz przejdę do sedna sprawy.

Właśnie wróciłem ze znajomym i bratem z wyprawy na Wały Śląskie. Pogoda dopisała, poziom wody idealny, ale no właśnie. Każdy kto był na Wałach i zna to miejsce to wie, że mamy tam piękną tablicę:
forumsumowe.pl/h/fshzw_20140822_214823_fff49.jpg
Mijamy ją, żeby obejrzeć gdzie można rozłożyć się ze sprzętem. Jakie było moje zdziwienie jak w odległości 30-40 metrów poniżej tamy, zobaczyłem ponton (!) z 2 inteligentami na pokładzie. Poniżej tamy mamy zakaz pływania. Pomyślałem, sobie że to jakaś łacha wyszła na wierzch przy niskiej wodzie.... Poprawił mnie spinningista, który właśnie pakował się i powiedział: "oni tam od dwóch godzin tak pływają, tamtym Audi przyjechali, ponton wypakowali, nadmuchali i popłynęli". Trochę to lekka przesada. Dzwonimy na Straż Rybacką. Pierwsze połączenie zakończone: "Przepraszamy, wybrany abonent.....". Druga próba na inny numer, to samo. Powtórka na pierwszy i sukces odebrał strażnik. Był już po pracy, dojazd i zebranie ekipy zająłby mu 3 godziny (!) Niech pan na policję dzwoni poradził. No to dzwonimy, zgłoszenie przyjęte. Przyjechał patrol z Brzegu Dolnego. Zapoznali się z zaistniałą sytuacją, spisali dane i patrzyli razem z nami, jak ekipa z pontonu dalej sobie łowi Oklaski Próba zorganizowania pontonu (strażackiego) i przyśpieszenia Straży Rybackiej zakończyła się niepowodzeniem. Po kilkudziesięciu minutach, patrol odjechał, my kilkanaście minut później.

Niestety nie mam dobrego zdjęcia ukazującego, w którym dokładnie miejscu znajdowali się kłusownicy:
forumsumowe.pl/h/fshzw_20140822_214700_49a28.jpg

Czuję niesmak z zaistniałej sytuacji: mamy piątek wieczór, a można sobie kłusować legalnie. W naszym kraju nie ma żadnych służb, które by zareagowały. Jakieś sugestie?

Pozdrowienia dla ekipy ze srebrnego Audi:
forumsumowe.pl/h/fshzw_20140822_214546_7953b.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Jacek Gebala

Offline

Sugestie ? - usuń zdjęcie Audi z numerem(albo wycieniuj numer) bo cie jeszcze do sądu podadzą.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Sugestie ? - usuń zdjęcie Audi z numerem(albo wycieniuj numer) bo cie jeszcze do sądu podadzą.


Ok.

Policja spisała ten numer, zapewnili że będą się tam kręcić. Może uda się im spotkać ich już na lądzie. Według mnie to bardzo mało..... ale co można więcej zrobić?
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Jacek Gebala

Offline

A to Audi to czasem nie za dużo ma powietrza w oponach...Oczko ?

Na poważnie to niewiele więcej możesz zrobić, a policja najwidoczniej przyjechała z obowiązku i po uiszczeniu formalności "olała" sprawę. Przecież w taki sposób nikomu nic nie udowodnią, ani że był , ani gdzie był, ani że łowił.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Nic, a policja najwidoczniej przyjechała z obowiązku i po uiszczeniu formalności "olała" sprawę. Przecież nikomu nic nie udowodnia, ani że był , ani gdzie był, ani że łowił.

A to Audi to czasem nie za dużo ma powietrza w oponach...Oczko ?


Policjanci przyjechali, bo przysłał ich dyżurny po przyjęciu zgłoszenia. Nie mieli pontonu/łódki. Straż rybacka po służbie, Sytuacja patowa Yyyyy

Nie napiszę co chcieliśmy zrobić z tym Audi, bo jeszcze będą z tego problemy Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Jozefp

Offline

Policjanty powinni czekać aż koleżkowie spłyną z wody i wtedy by ich ujęli,no ale to jest Polska i tak sukces że w ogóle przyjechali Okok
 

strzala

Offline

Ujęli, nie ujęli. Wszystko zależy jaką przyjęli by obronę. Wystarczy, że koleś się uprze, że on nie miał uzbrojonej przynęty i przez to w ogóle nie dokonywał połowu (tylko sobie pływał i machał kijem potocznie nazywanym wędką choć w myśl ustawy bez haczyka nią nie jest). Po za tym było ciemno i jak udowodnić, że oni to oni? Byś musiał świadczyć a i tak będzie słowo przeciw słowu. Policjanci zważyli za i przeciw i odjechali... Panowie nie da rady postawić na każdym rogu Policjanta i takie rzeczy się dzieją. To nie wina Policji tylko "Nas" społeczeństwa. U mnie też są pewne zakazy które, by było ciekawiej dotyczą tylko mnie (kto w temacie ten wie) bo inni nic sobie nich nie robią...
Siema
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Po dość długiej i wyczerpującej rozmowie z policjantami, sami stwierdzili, że póki oni pływają pod tamą nie ma na nich żadnego paragrafu. Chyba, że spłyną, będą mieli wędki na pokładzie i najlepiej jakieś ryby to wtedy można zwinąć ich za kłusownictwo. Jako, że Brzeg Dolny jest małym miastem i w nocy ma tylko 2 patrole na służbie oraz w całej Polsce mamy 416 strażników Państwowej Straży Rybackiej pracujących właściwie nie wiadomo w jakich godzinach Yyyyy
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

Gdyby Panowie kłusole pieszo wrócili to by następnym razem nie przyjechali mają szczęście że na mnie nie trafiło a szanowna Policja ? to sukces ze przyjechała ja dzwoniłem trzykrotnie i mnie zbywali ze zaraz wyślą patrol
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak wstawić film z YouTube. Poradniki użytkownika 19 23 sierpnia 2020 18:57
Hell Cat - Czeski wynalazek Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 09 lipca 2017 15:44
Film z Ebro 2015 Zloty i forumowe imprezy 3 29 listopada 2015 14:33
Namiot Quechua, wady i zalety, film Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 48 30 lipca 2014 22:57
Z gruntówką na sumy-Film Filmy o sumach znalezione w sieci 5 19 stycznia 2013 19:41
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,489,267 unikalne wizyty