Sony DSC-HX300 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne. - Vivien Leigh"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sony DSC-HX300

wojtek zdunik

Offline

Niezłe żarcie mają te twoje pieski Oczko
 

Artur Betcher

Offline

Z tego segmentu polecają też Canon PowerShot SX50 HS i Panasonic Lumix dmc-fz200
Czy porównywałeś te trzy??
Ja zastanawiam się nad zakupem i trochę zależy mi na dobrym zoomie a sentyment przemawia za Canonem.
Dlaczego właśnie ten wybrałeś?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefp

Offline

Mój Dawid ma tego SX50 i z tego co się orientuję to ma on najlepsze opinie w tej klasie Okok
 

Filipka

Offline

Miał najlepszy zoom z tego co mi pokazywał gość w sklepie. Nie znałem się i dalej się nie znam na aparatach więc na mojej opini nie bazuj. Porównywał mi zdjęcia z kilku aparatów i z tego były najładniejsze.
 

Marcin Bullmann

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Hubert barierki chciałem. Chodziło o taką fotkę żeby tło było rozmazane. Próbowałem w domu z psami ale dopiero na balkonie wyszło.

Józek pyskaty jak zawsze. I widzę w genach ma dzieci przeszło Usmiech

Pytanie do kogoś kto się zna. Czyli nie do Józka pfft Jakie rozmiary zdjęć ustawić i te całe mega piksele?


Flip, na pewno zdjęcia wywołane na papierze (jeśli dajesz wywoływać na papier) to będą 10x15 lub 9x13. Laboratoria usługowe oferują odbitki w proporcjach 2:3, np. 10 x 15 cm. Wynika to z faktu, że właśnie taki stosunek boków zachowuje klatka filmu małoobrazkowego, 24 x 36 mm. Więc ustaw na 2:3 . A rozdzielczość? Nie wiem jak jest w ustawieniach ale ustaw na najwyższą lub 300 dpi. Ustaw też pomiar światła na centralnie ważony to najlepszy wybór przy większości zdjęć.
Swoją drogą to sprzęcik fajny szkoda tylko, że niema zapisu w formacie RAW , to jest to czego brakuje tym aparacikom.
 

Jozefp

Offline

Tu są zdjęcia które zrobił Dawid tym canonem Okok
http://orzech99.f...
 

Filipka

Offline

Gołe baby niech zrobi Józek Haha
 

Jozefp

Offline

Za młody na gołe baby pfft
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sony HX1 szukam filtru polaryzacyjnego Fotografia i wszystko z nią związane 1 27 grudnia 2010 20:53
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,293,460 unikalne wizyty