Kółka łącznikowe do woblerów sumowych | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz trwonimy go. -Seneka


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Pozostałe wyposażenie wędkarza
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kółka łącznikowe do woblerów sumowych

czeslaw sowinski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Kółko łącznikowe Black Cata 50kg..... na sumie 144cm holowanym przez mojego syna Roberta.

forumsumowe.pl/h/fshzw_koleczko_d98ef.jpg

Oczywiście nie polecam.


Kółeczka zastosowane w testowanych wobkach.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00468jpg_298da.jpg

Dzisiaj ponownie sum wielkości 150-160cm rozgiął jedno kółeczko zupełnie a drugie ledwie utrzymało rybę.
Informacja od Artura który jest w tej chwili na wodzie.
 

Artur Betcher

Offline

Zmieniam w każdym woblerze bo po prostu nie warto tracić ryb.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

AiR

Offline

Użyczony marką "Black Cat" również je posiadałem ... od pewnego czasu posiadam hyper strong Kamatsu i jeszcze nie odkryłem ich słabych stron.
 

Artur Betcher

Offline

Dopiero wróciłem z zawodów więc nie dam rady ale mamy przynajmniej 4 sumy złowione z rozgiętymi kółeczkami. Wstawię zdjęcia na czasie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Kółko to wytrzymało 15 minut walki mojej na zaczepie. Nie jestem chuchrem ale nie dałem rady wyciągnąć woblera ciągnąc z całej siły. Po 15 minutach zawiązałem linkę do łodzi i ruszyłem na najniższej prędkości to łódka pływała w kółko i nie słuchała steru. Daliśmy więc gazu i dopiero wtedy wyciągnęliśmy woblera, odczepiasz oczywiście Grom 220gr. Wygiął się przy tym jeden grot kotwicy ale nie ma najmniejszej możliwości żeby to zrobiła ryba.Nie wiem nawet kto robi te odczepaiacze, nie znam ich strony, tego dostałem w prezencie od Cześka więc reklamując go nie mam z tego profitów. Uwaga, nie każde agrafki jest on w stanie chwycić.
Dodam że agrafka również wytrzymała Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Rafal Skibinski

Offline

Również nie polecam kółeczek łącznikowych Black Cata. Kupiłem te 8mm 50kg i oto co z jedną z nich zrobił metrowy sumek! Spróbuje teraz Kamatsu Hyper Strong 7mm

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_7608jpg_d567a.jpg
 

Mateusz Harezlak

Offline

Jeśli kupisz te Kamatsu to możesz być spokojny, to nie jest black cat!
 

Artur Betcher

Offline

A ja bym nie by taki pewien. Przy zakładaniu kotwic 2/0 potrafią się odkształcić i nam też puszczały. Fakt, lepsze od BC o dużo ale to nie to.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mateusz Harezlak

Offline

Ja jeszcze sie na nich nie zawiodłem. Używałem ich przede wszystkim do kotwic nr 1 i 1/0 mowa tu oczywiście o owner st46 i jeszcze przykrych niespodzianek nie miałem, na zaczepach rwałem plecionkę a kółeczka nie puszczały więc na rybie tym bardziej nie było by takiej możliwości w moim przypadku.
 

Artur Betcher

Offline

W naszym plecionka nie puszcza tak łatwo na zaczepie a przez kółeczka Kamatsu straciliśmy już ryby. Na zaczepie rozginam i Gamakatsu Treble 16 a ich kółeczka nie puszczają.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Przerabianie woblerów RapalaDT i Jaxon diver Spinning, Trolling za sumem 1 12 października 2016 12:10
Kotwice do woblerów Spinning, Trolling za sumem 21 07 września 2016 17:03
Witam Wszystkich Wędkarzy nie tylko sumowych Powitalnia sumowa ;) 6 01 kwietnia 2016 19:19
Tunnig woblerów prośba o rady. Spinning, Trolling za sumem 9 06 lipca 2015 13:54
Grzechotki do woblerów sumowych Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 5 18 marca 2015 20:42
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,294,178 unikalne wizyty