Kółka łącznikowe do woblerów sumowych | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Całowanie w rękę nagiej kobiety jest stratą czasu.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Pozostałe wyposażenie wędkarza
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kółka łącznikowe do woblerów sumowych

Artur Betcher

Offline

Wróciłem dziś do domu i choć jedna rzecz mnie ucieszyła kółka łącznikowe do woblerów sumowych to ważna rzecz..
W skrytce czekała paczuszka z kółeczkami które według mnie są jednymi z najlepszych do woblerów sumowych.
Nie znalazłem ich we Francji ani w Polsce aż udało się znaleźć w Niemczech Usmiech

Mowa o Gamakatsu Hyper Split Ring

forumsumowe.pl/h/fshzw_koleczka_lacznikowe_na_sumajpg_82bd3.jpg

Są rewelacyjnie mocne w porównaniu do wielkości gdyż mają 44kg wytrzymałości i niespełna 10mm średnicy. Ich rozmiar 6 stosuje od dawna.

forumsumowe.pl/h/fshzw_kolka_lcznikowe_do_woblerow_sumowychjpg_c4233.jpg

Nie było możliwości wysłania ich do Francji więc zmieniłem adres na niemiecki Usmiech

Teraz muszę kupić agrafki które są również malutkie i mają odpowiednią moc ale i tu napotykam na problemy z dostępnością Usmiech

Dajcie tu Wasze sprawdzone kółeczka łącznikowe do woblerów.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariuszkk

Offline

Kamatsu Hyper Strong -takich używam rozmiary na suma 6 i 7 ,na szczupaki 4,5 i 5.Są kute i bardzo mocne.Jeśli chodzi o agrafki to Gamakatsu Hyper EZ Snap,lub również Kamatsu.
forumsumowe.pl/h/fshzw_kolko_lacznikowe_hyper_s_7683_13d70.jpg
 

Jozefp

Offline

Ja używam trzy zwojowych kółeczek o wytrzmałości 260lbs przy średnicy ok centymetraOkok
forumsumowe.pl/h/fshzw_wolverine_87da0.jpg
 

Artur Betcher

Offline

Józek ja kupuje je do Twoich tylko woblerów. Woblery doskonałe to i reszta musi być doskonała.
Byś mi wysłał ze 4 takie kółeczka Józek do testów.
Mariusz może i te Kamatsu sprawdzę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Konrad Bartosik

Offline

Ja też polecam kółeczka kamatsu hyper strong. Do Józkowych wobków numer 7 ewentalnie 6. Tanie i łatwo dostepne
 

Mateusz Harezlak

Offline

Kamatsu nr 7 (50kg), które pokazał Mariusz są sprawdzone i godne polecenia.
Od tego sezonu kupuję praktycznie tylko te kółka. Kotwice Owner St-46 prostują się przy nich i na moje potrzeby to w zupełności wystarczy Oczko
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Ja też pozakładałem na wszystkich woblerach kółka i agrafki Kamatsu Hyper Strong. Posiłkowałem się przy wyborze informacją od Łowców sumów.Oczko
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Jacek Gebala

Offline

Zakładam tam gdzie tylko mogę japońskie kółeczka łącznikowe "Varivas" o wytrzymałości 150 i 200 lbs. Pasują do woblerów "Jaśnie Pana" Oczko jak ulał, ale bez kombinerek do kółeczek łącznikowych nie da się ich założyć Nono

forumsumowe.pl/h/fshzw_varivas_65f76.jpg
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Jozefp

Offline

I o to chodzi Jacku,bo sumy nie pływają z kombinerkami więc nie mają szans na rozpięcię takiego kółkaOkok
 

Artur Betcher

Offline

Kółko łącznikowe Black Cata 50kg..... na sumie 144cm holowanym przez mojego syna Roberta.

forumsumowe.pl/h/fshzw_koleczko_d98ef.jpg

Oczywiście nie polecam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Przerabianie woblerów RapalaDT i Jaxon diver Spinning, Trolling za sumem 1 12 października 2016 12:10
Kotwice do woblerów Spinning, Trolling za sumem 21 07 września 2016 17:03
Witam Wszystkich Wędkarzy nie tylko sumowych Powitalnia sumowa ;) 6 01 kwietnia 2016 19:19
Tunnig woblerów prośba o rady. Spinning, Trolling za sumem 9 06 lipca 2015 13:54
Grzechotki do woblerów sumowych Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 5 18 marca 2015 20:42
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,485,409 unikalne wizyty