Kupię ponton do wywózki. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Im bardziej przyjażnie są poufałe, tym bardziej narażone są na rozbicie" G. Greene


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Kupię ponton do wywózki.

Jarek Kucza

Offline

Witam,

Jak w temacie, kupię niewielki ponton do wywózki, może być uszkodzony (oczywiście w granicach rozsądku), niekoniecznie z górnej półki. Jeśli komuś coś zalega to proszę o info Usmiech

Pozdrawiam.
Maniek
 

Mariuszkk

Offline

Wpisz na OLX -ponton rosyjski2,5 merta
 

Jarek Kucza

Offline

Masz jakieś doświadczenie z tymi "oponami"? Pływa to jakoś?
Maniek
 

Tomasz S

Offline

Na paletkach takim pływałem, teraz sobie leży w komórce bo ma inny, w nim nie było możliwości montażu silnika
 

Jarek Kucza

Offline

A jak wrażenia co do materiału? Solidny? Masz z lukami na ławeczkę? Może chcesz mi go odsprzedać? Oczko
Maniek
 

Mariuszkk

Offline

Używam kilkunastoletniego ruska do wywózki i jest ok.Dorobiłem tylko składaną podłogę ze sklejki i śmiga aż miło.Zawsze rusek lepszy niż cerata z marketu.
 

Tomasz S

Offline

właśnie nic nie miał a ni na laweczke ani na silnik
 

kolat

Offline

Na większości akwenów jest zakaz wywózki. Mnie osobiście w***wia to, gdy w nocy płynę 250m od brzegu i mi debile płaczą, że po kijach. Walę kotwicę i robię na złość. To moim zdaniem nie jest normalne. Ostatnio na zalewie sulejowskim zerwałem typowi zestaw, który miał postawiony na drugi brzeg.
A jeśli mogę coś doradzić, to Intexa 3. Braciszek mocno go eksploruje już 3 lata i bez latki, i z dziećmi nad morzem go katuje....ja wole dobry kajakUsmiech
U mnie w terenie pojawiają się ogłoszenia na łódki i są okazje. Ja to cniam, ale może komuś by pasiło. Kolega kupił łódź za 250 zyl
Gratyi.3m.
Marcin 'Kolat' Kolaciński
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię wędkę Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 września 2020 09:29
kupię - Esox Taurus 300 cm 200-400 c.w Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 grudnia 2019 15:05
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Ponton mega Tm 350 +kil Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 03 lipca 2019 08:03
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,524,241 unikalne wizyty