Religie i ich wpływ na ludzkość. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bycie magistrem, a bycie mądrym, to dwie różne rzeczy. Ferdynand Kiepski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Religie i ich wpływ na ludzkość.

Janus

Offline

Ja bym mniej przejmował się w którą strone pójdzie kosciół katolicki. Zaczynam czytać informacje na temat koranu. Znalazłem ciekawy artykuł na temat prawa islamskiego. Bójmy się o nasze córki i wnuczki jak ta arabska hałastra rozejdzie się po Europie.

"Wiele atramentu wylano na temat rzekomej moralnej czystości islamu. Takie opinie, oprócz samych muzułmanów, często głoszą również osoby zainteresowane tą religią, które same mając na jej temat niewielkie pojęcie są wdzięcznym obiektem religijnej propagandy. Tymczasem idee islamu są bardzo dalekie od cukierkowego obrazu serwowanego opinii publicznej. Jednym z bardziej bulwersujących aspektów Islamu jest fakt dopuszczania przez tą religię PEDOFILII. Również w przypadku Mahometa ewidentna PEDOFILIA jest jedną z jego najbardziej oburzających przywar tej osoby. Potwierdza ją wiele cytatów z Hadisów, wśród nich następujący:

Bukhari "Opowiedział ojciec Hishama: Khadija umarła trzy lata przed odejściem Proroka do Medyny. Został tam przez dwa lata i ożenił się z Aiszą kiedy miała sześć lat, i skonsumował to małżeństwo kiedy miała dziewięć lat"

Również Koran dopuszcza seks z dziewczynkami przed wystąpieniem pierwszego okresu, czyli przed 12-13 rokiem życia.

„A te spośród waszych żon,
które już zwątpiły w okres miesięczny
- jeśli macie wątpliwości -
niech czekają trzy miesiące;
podobnie te,
***które jeszcze się nie rozwinęły***.
Kobiety brzemienne zaś
niech czekają,
aż złożą swoje brzemię.
Temu, kto się boi Boga,
On przyniesie ułatwienie” 65,4

Powyższy werset Koranu mówi o okresie przejściowym, który należy odczekać przed rozwodem z żoną, aby upewnić się co do ojcostwa dziecka, które mogłoby być poczęte w małżeństwie;

Co na to „uczeni” muzułmańscy? Istnieje tu kilka szkół obrony. Pierwsza to zanegowanie niewygodnych hadisów poprzez takie ich interpretowanie by wyszło, że Aisza miała jednak więcej niż 9 lat w momencie gdy Mahomet po raz pierwszy skonsumował jej wdzięki. Tyle tylko, że o tym, że Aisza miała 9 lat w chwili inicjacji seksualnej z Mahometem mówi WPROST kilka hadisów w co najmniej dwóch zbiorach. Jeden z hadisów stwierdza, że Mahomet po poślubieniu jej w wieku 6 lat nie uprawiał z nią seksu przez pierwsze 3 lata ze względu na ciężką chorobę, która ją dotknęła, między innymi wypadły jej włosy.

Bukhari. Aisza: “Prorok pojął mnie gdy miałam 6 lat. Pojechaliśmy do Medyny i zamieszkaliśmy w domu Bani-al-Harith bin Khazraj. Wtedy zachorowałam i wypadły mi włosy. Później moje włosy odrosły i moja matka, Um Ruman, przyszła do mnie gdy bawiłam się lalkami z koleżankami. (...) Zabrała mnie do domu. Tam zobaczyłam kilka kobiet, które życzyły mi szczęścia. Potem przekazała mnie do nich i one mnie przygotowały. Wtem Apostoł Allacha podszedł do mnie i moja matka przekazała mnie mu. Miałam wtedy 9 lat”

Natomiast ANI JEDEN nie stwierdza, że Aisza była starsza. Charakterystyczne jest przy tym, że wiek Aiszy kwestionują głównie „dysydenci” spoza głównego nurtu islamu. Muzułmanie, którzy negują obszerne fragmenty hadisów przestają być dobrymi muzułmanami wchodząc na pole minowe znienawidzonej przez główny nurt islamu innowacji. Próbuje się więc ratować proroka na inne sposoby.

Kiedyś przeczytałem kuriozalny artykuł jednego z muzułmańskich “uczonych”.

Autor artykułu pracowicie udowadnia, że w seksie Mahometa z 9-letnim dzieckiem nie było nic zdrożnego. Przede wszystkim usiłuje się rozprawić z zarzutem, że Mahomet był pedofilem. Cytuje przy tym medyczną definicję pedofili, według której jest to dewiacja polegająca na odczuwaniu pociągu seksualnego przede wszystkim lub wyłacznie do dzieci. Następnie triumfalnie wykazuje, że poza Aiszą wszystkie kobiety proroka były pełnoletnie. A więc Mahomet nie był pedofilem! – triumfuje autor – ponieważ interesował się głównie dorosłymi. Argumentacja wręcz rozczulająca. Idąc tym tokiem rozumowania pedofile z dworca centralnego nie byli pedofilami, bo ich główne pole aktywności seksualnej to dorośli a dzieci jedynie od czasu do czasu. Także słynny belgijski zboczeniec Dutroux, który na tle seksualnym zamordował 4 dzieci nie był pedofilem. W końcu był żonatym, poważanym człowiekiem.

Problem polega na tym, że czym innym jest pedofilia w definicji medycznej a czym w odczuciu społecznym oraz kwalifikacji prawnej i moralnej. Podobnie rzecz ma się z zoofilią. W rozumieniu medycznym człowiek mający sporadyczne kontakty seksualne ze zwierzętami nie jest zoofilem. W odczuciu społecznym i moralnym jest jak najbardziej.

Kolejnym argumentem, który ma usprawiedliwić Mahometa mają być przymioty duchowe Aiszy, które skłoniły proroka do małżeństwa z nią. To właśnie te przymioty miały skłonić Mahometa do związku z Aiszą. Chciał on rzekomo wykształcić w niej nieskażonego muzułmańskiego ducha. Tylko jakie przymioty duchowe może mieć sześcioletnie dziecko, bo tyle lat miała Aisza w chwili ślubu? I czy by rozwijać przymioty duchowe dziecka i korzystać z nich należy uprawiać z nim seks???

Tak więc idąc tokiem rozumowania autora w seksie z dziećmi nie ma nic zdrożnego, pod warunkiem, że częściej chodzimy do łóżka z dorosłymi a i że dorobimy do tego jakąś ideologię. Możemy przy tym stanowczo oburzać się na nazywanie nas pedofilami – w końcu nie spełniamy kryteriów definicji medycznej.

Jak na takie postępowanie patrzylibyśmy dzisiaj? 53-letni dziad, który dobiera się do 9-letniego dziecka trafiłby na wiele lat do więzienia i nikt nie traktowałby go inaczej niż chorego zboczeńca. A tu proszę: miliard ludzi na całym świecie traktuje go jako ideał człowieka i wzór do naśladowania.

Ludziom można wybaczyć rózne rzeczy. Być może nawet pedofilię. Ale Mahomet podobno nie był zwykłym człowiekiem. Podobno był pieczęcią i ukoronowaniem proroków, wybrańcem Boga i jego ostatnim słowem. Pedofil?!!! Bardziej jest prawdopodobne, że był po prostu jednym z tysięcy fałszywych „proroków”, którzy pojawiają się co jakiś czas i faktycznie wielu z nich przejawia dziwne upodobania seksualne.

A jak się przekłada pedofilia Mahometa na islamskie prawo religijne, szarijat, i na praktykę prawną krajów muzułmańskich?

W Iranie od rewolucji Chomeiniego obniżono wiek legalnego seksu z dziećmi do 9 lat. Oznacza to, że w do niedawna w myśl prawa irańskiego dorośli mężczyźni mogli żenić się z dziewczynkami z 3 klasy podstawówki i uprawiać z nimi seks! W roku 2002 parlament podwyższył minimalny wiek małżeństwa dziewczynek do 13 lat. Jednak swój sprzeciw wyraziła Rada Strażników rewolucji islamskiej mająca prawo weta wobec decyzji parlamentu. Duchowni argumentowali, że podwyższenie minimalnego wieku wydawania dziewczynek za mąż jest SPRZECZNE Z ISLAMEM.

W ultra-islamskiej Arabii Saudyjskiej, gdzie prawo religijne jest równoznaczne z prawem świeckim w ogóle nie ma wieku minimalnego dla wydawania dziewczynek za mąż! Prawdziwy raj dla pedofilów.

W Sudanie nikomu nawet nie przychodzi do głowy, że seks z 9-letnią dziewczynką jest niemoralny i dozwolony jest jak najbardziej. W końcu jest zgodny z Szariatem. Powszechnie tolerowany jest również seks z chłopcami.

Brunei: nie ma wieku minimalnego dla wydawania dziewczynek za mąż.

Bangladesz: brak wieku minimalnego. 18 procent dziewcząt wychodzi za mąż poniżej wieku dojrzewania, czyli poniżej 12 roku życia, przy czym 68 procent takich małżeństw jest zawieranych NA CO NAJMNIEJ ROK przed wystąpieniem pierwszej miesiączki. Zamężnych jest czterokrotnie więcej dziewcząt poniżej 17 roku życia niż w sąsiednich (niemuzułmańskich) Indiach.
 

phil-wroclaw

Offline

Wiedziałem że islam to nic dobrego , jak większoś lub nawet każda religia. Wszystkie wojny i zło na tym świecie to w 90% przez religię lub politykę. Kiedyś wydawało mi sie że byłem bardziej tolerancyjny względem innych nacji, z wiekiem się jednak dosyć mocno radykalizuję , szczególnie względem wyznawców Mahometa.
 

Artur Betcher

Offline

Przeczytałem ten post i mało z wrażenia nie spadłem z krzesła beka
Naprawdę takie rzeczy publikuje się w XXI wieku beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_demon_salcesonu_00815.jpg

Wspomniana książka istnieje i jeśli ktoś chce się dokształcić w wypędzaniu "demona salcesonu" można ją kupić tutaj: http://lubimyczyt...w-kryzysie

Ja się chyba przenoszę do Kościoła Latającego Potwora Spaghetti bo jest mimo kontrowersji nieco bardziej wiarygodny....
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

JanuszKR

Offline

A czy oni nie robili tego czasem w piątek ? zly
wysmiewacz
 

Artur Betcher

Offline

Patriotyzm oczami kleru.

forumsumowe.pl/h/fshzw_ludobujstwo_ef6fc.jpg

Przypisy i linki objaśniające:

https://pl.wikipe...aleszanach

https://pl.wikipe...ch_Starych

https://pl.wikipe...e_i_Szpaki

http://alehistori...RIOCI.html
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

PrzemekL

Offline

W sumie lepiej klaskać popierającym banderowców Ukraińcom. Jak nie wiesz co robili to poczytaj
http://dziennik.artystyczny-margines.pl/zestawienie-362-metod-tortur-stosowanych-przez-upa-na-polakach/

Lepiej cały czas wychwalać morderców z PRLu, którzy wybili znacznie więcej patriotów.

Podczas wojny dzieją się rzeczy straszne. Niemniej jednak trzeba pamiętać o skali . Dodatkowo warto wsiąść pod uwagę, że to zwycięscy piszą historię. A to oznacza, że skoro o ludziach z NSZ tak mało jest danych (przecież lewicowym mediom na tym zależy aby były) to chyba coś w tym jest. Natomiast mało polityczne jest mówienie o żołnierzach wyklętych czy banderowcach.
Mi najbardziej jest żal zwykłych ludzi. Tych co ginęli w straszliwych mękach UPAowskich siepaczy czy też tych którzy ginęli w bratobójczych walkach po obu stronach (PRL vs Wyklęci).
 

Artur Betcher

Offline

Nikt nie neguje co robiło UPA a skala tego jest nieporównywalnie większa - to było tak samo ludobójstwo tyle że na dużo większą skalę.
Po prostu bądźmy uczciwi - bądźmy dumni z tego co zrobiliśmy dobre i kajajmy się za to co zrobiliśmy źle.
Wynoszenie na ołtarze morderców mówi samo za siebie. Ukraińcy też UPA wynoszą na ołtarze i też wielu Ukraińców uczciwie mówi że to mordercy a nie bohaterzy byli.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Tak się robi biznes żeby zarobić krocie przy zerowym wręcz nakładzie Usmiech

http://krknews.pl...mlodziezy/

Tu o zyskach:
Z pewnością na Światowych Dniach Młodzieży zarobi kościół, który rozpoczął już sprzedaż tzw. pakietów pielgrzyma. Ich cena waha się od 190 do nawet 760 złotych. Pakiety zapewniają pielgrzymom transport, ubezpieczenie i plecak pielgrzyma. Droższe opcje oferują dodatkowo nocleg i wyżywienie na czas trwania Światowych Dni Młodzieży. Szacuje się, że do Krakowa w czasie ŚDM przyjechać ma nawet 2,5 mln pielgrzymów, zysk kościoła nie ciężko więc obliczyć. To jednak nie koniec, bo kościół zarobi również na wolontariuszach, którzy zapłacą za możliwość pracy i pomagania przy organizacji ŚDM, ile? Od 50 do 300 złotych, a będzie ich około 20 tysięcy. Złoty interes.


A tu o wkładzie:
Z pewnością jednak koszty organizacji ŚDM, nie będą finansowane z budżetu kurii, która zapowiedziała jednak, że weźmie na siebie koszty przygotowania wydarzenia od obsługi liturgicznej.


Nie chodzi o to ze impreza nie przyniesie zysku - bo może przynieść - tylko dlaczego jak zwykle ta czarna zaraza zarabia krocie wypierając się jakiegokolwiek wkładu?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wpływ temperatury wody na żerowanie suma Sum europejski biografia 20 11 sierpnia 2015 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,292,370 unikalne wizyty