Religie i ich wpływ na ludzkość. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety, które nie są sprzedajne, kosztują najwięcej. Francois Mauriac.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Religie i ich wpływ na ludzkość.

Piotr Stec

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Ja też proponuje takie usługi..... Sex ze mną gwarantuje złowienie suma beka Kandydatury wysyłać na adres orgietkizsumem@barabara.pl
Wypuszczając poharatanego kotwicami suma robimy dobry uczynek a dzięki mojemu bliskiemu kontaktowi z duchem suma najwyższego wiem że wszyscy pójdziemy do sumiego raju beka
P.S. Kandydatury bez zdjęcia w bikini i wymiarów automatycznie lądują w niszczarce..... grin


Mam nadzieje że złowię suma zanim osiągnę taki poziom desperacji, że się do Ciebie zgłoszę Haha
 

Grzegorz Petryna

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Pastor uprawia seks za pieniądze ze swoimi wiernymi, nazywając to "świętym połączeniem się". Duchowny jest pewien, że jest to świetny sposób na wzmocnienie wiary - pisze LifeNews

Pastor Semuel z Nigerii zaangażował w swój "święty biznes" nawet żonę: para razem wybiera młode i piękne kobiety, z którymi duchowny później uprawia seks. Zdaniem mężczyzny dzięki temu wierni mają możliwość połączenie się z bogiem za jego pośrednictwem.

Po niedzielnej mszy małżonka kapłana rozmawia z wybrankami, obdarowując je komplementami i mówi o świętości uprawiania seksu z jej mężem.

Co ciekawe, dziewczyny nie bronią się przed zbliżeniem z Semuelem, a nawet same proszą, by pastor wybrał właśnie je. Młode kobiety uważają, że seks z Samuelem przybliży je do boga i chętnie płacą za świadczone przez kapłana "usługi".

Całość: http://www.fakt.p...62711.html

Ja też proponuje takie usługi..... Sex ze mną gwarantuje złowienie suma beka Kandydatury wysyłać na adres orgietkizsumem@barabara.pl
Wypuszczając poharatanego kotwicami suma robimy dobry uczynek a dzięki mojemu bliskiemu kontaktowi z duchem suma najwyższego wiem że wszyscy pójdziemy do sumiego raju beka
P.S. Kandydatury bez zdjęcia w bikini i wymiarów automatycznie lądują w niszczarce..... grin



Piszę do Ciebie na adres orgietkizsumem@barabara.pl a Ty nic nie odpisujesz. Moja kandydatura Ci nie odpowiada? beka
 

Artur Betcher

Offline

Pojawił się kolejny "święty" wśród "wszystkich świętych" a jeśli nawet nie to niedługo możemy się spodziewać kolejnego....

forumsumowe.pl/h/fshzw_swiety_a4edd.jpg

Kto ma olej w głowie niech zawczasu rozpocznie masową produkcję wszelkiej maści medalików, obrazków czy ikon z podobizną, będą z tego miliony....beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bartosz Wasielewski

Offline

A czego się spodziewałeś po Onecie? wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

SumiTo

Offline

Często jestem z córką na Wawelu i staram się o tym nie myśleć i nie wspominać... Co mam jej powiedzieć? Córeczko, tutaj spoczywają Wielcy Władcy Polski, "z Bożej łaski król Polski, wielki książę litewski, ruski, pruski, mazowiecki, żmudzki, inflancki, smoleński, siewierski i czernihowski" oraz gość który chciał ukraść księżyc...?
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Artur Betcher

Offline

Tradycje nie są złe i nawet ja choć zarzekam się że w życiu do Polski nie wrócę dzieci nauczyłem polskiego, opowiadam im o kraju i jeśli tylko jest okazja do Polski je zabieram. Nie wolno zapominać skąd pochodzimy. Mieszanie jednak religii z tradycjami nie jest dobre. Polacy jednak lubią znajdować sobie świętych tam gdzie o świętości żadnej mowy nie było. Byle polak to zawsze jeden święty "najmojszy" więcej Usmiech
Ja uwierzyć nie mogę że tam go pochowali bo żadną wybitną osobistością on nie był. Zbliżają się jednak czasy gdzie za takie stwierdzenia jak moje będą ekskomunikować beka Mnie wtedy przysługę wyświadczą bo jak tylko ułożę moje ważniejsze sprawy to i tak zamierzam aktu apostazji dokonać gdyż wiara w Boga nic z tą czarną zarazą wspólnego nie ma. Nie wiem czy w tym roku zdążę ale już w przyszłym na pewno.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

JanuszKR

Offline

SumiTo napisał(a):

Często jestem z córką na Wawelu i staram się o tym nie myśleć i nie wspominać... Co mam jej powiedzieć? Córeczko, tutaj spoczywają Wielcy Władcy Polski, "z Bożej łaski król Polski, wielki książę litewski, ruski, pruski, mazowiecki, żmudzki, inflancki, smoleński, siewierski i czernihowski" oraz gość który chciał ukraść księżyc...?


Nie bluźnij Robert, nie bluźnij Nono, bo (wszystko na to wskazuje) po wrześniu już Ci takie wypowiedzi na sucho mogą nie ujść Nono
beka

BTW odnośnie "obrazy uczuć religijnych" proponowałbym wprowadzenie paragrafu na "obrazę poczucia zdrowego rozsądku". Kościół by musiał wtedy jakiś abonament na grzywny wykupić w prokuraturze beka
 

Artur Betcher

Offline

Tylko w banknotach... beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_co_laska_dc0a0.jpg

Oto wielka tajemnica wiary
Euro złoty i dolary Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

gleam

Offline

Kiedyś usłyszałem cos takiego :
Z wiara jest jak z penisem , możesz mieć dużego,małego, czarnego lub żółtego
Ale to ze masz dużego nie uprawnia Cię,
Do wkladac go na sile ludziom szczególnie dzieciom
Tyle na temat
P.s. przestali wierzyć w zeusa przestana w jezusa
 

Artur Betcher

Offline

I znów padłem beka

Modlitwa o deszcz w polskim sejmie ! 21 wiek - sposób rządu Polskiego na suszę ! Religia w polskich szkołach zamiast informatyki czy fizyki takie są tego efekty. Latem marszałek Sejmu wezwał parlamentarzystów, by udali się do kaplicy w celu wzięcia udziału w modlitwie o deszcz, gdyż Polskę nawiedziła susza. Był to zapewne jedyny taki przypadek w dziejach europejskiego parlamentaryzmu.
Przed rozpoczęciem obrad Sejmu posłowie zebrali się w kaplicy, gdzie została odprawiona msza święta w intencji deszczu. Mszę zamówił klub parlamentarny PiS.


YouTube Video


We wielu afrykańskich krajach pomimo wszechobecnych zabobonów akurat o takie coś by się parlamentarzyści nie pokusili ze wstydu beka
Jak ktoś ma wtyki odpowiednie to niech odprawi liturgię żebym suma złowił 250cm 100kg+ nad Ebro beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wpływ temperatury wody na żerowanie suma Sum europejski biografia 20 11 sierpnia 2015 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,477,134 unikalne wizyty