Religie i ich wpływ na ludzkość. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wariat to ten co stracil wszystko oprócz rozumu


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Religie i ich wpływ na ludzkość.

wojtek zdunik

Offline

Ja nie mówię, że patologie się nie zdarzają. Ale są to bardzo medialne wydarzenia, bo jak gdzieś jest dobrze to jest nudno, i nie ma o czym pisać. Skoro gAZETA się za to wzięła to znaczy że to szok i niedowierzanie, czyli wyjątek. A ten bilbord, co mi tam, ja za niego nie zapłaciłem,
ale są i takie Oczko
forumsumowe.pl/h/fshzw_plakat_lublin_pap600_65269.jpg
i też mi nie przeszkadza,
Ale przeszkadzają mi Unijne (psia mać) plakaty w której Unia chwali się ile to dała kasy na to czy na tamto i jak jest zajebista.
Tylko nie pisze skąd ta kasę wzięła.
 

Artur Betcher

Offline

Aż nie chce się wierzyć że to wszystko można pobrać ze strony przedszkola w Trzebnicy:

Materiały do pobrania

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałami umieszczonymi poniżej. Wszystkie zamieszczone pliki można pobrać na swój komputer.
1. Czym jest ideologia Gender w największym skrócie? Gender w polskiej szkole i przedszkolu! [pobierz]
2. Gender - cywilizacja śmierci.[pobierz]
3. Obowiązkowa edukacja seksualna w szkołach pewną drogą do zniszczenia rodziny i chrześcijaństwa.[pobierz]
4. Obowiązkowa edukacja seksualna w szkołach pewną drogą do zniszczenia rodziny i chrześcijaństwa - prezentacja.[pobierz]
5. Globalna rewolucja seksualna. Śmiertelne zagrożenie naszej cywilizacji.[pobierz]


http://www.przedszkole-integracyjne.trze.pl/do-pobrania.html

W każdym cywilizowanym raju ( nie tylko we Francji) dyrektorka tejże placówki została by zwolniona dyscyplinarnie i nie pomogły by tu nawet związki zawodowe.

Edukacja seksualna na przykład we Francji zaczyna się w wieku kilku lat i tu nastolatki z brzuchami to tak jakby zobaczyć słonia na wolności pod wieżą Eiffla. Seksualność towarzyszy nam od najmłodszych lat a w przypadku kiedy nie jesteśmy uświadamiani o jej pozytywach i zagrożeniach robimy błędy.
Analogicznie ma się to do sprzeciwu fanatyków religijnych w związku z lekcjami etyki.
Brak słów, to mroki średniowiecza.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

Pamiętam, że bzdury to już były w książeczkach do nabożeństwa na początku lat 90. Miałem jako 8latek spowiadać się z podglądania rodziców, czy też starszego rodzeństwa.
 

Artur Betcher

Offline

Nie spodziewałem się tego że tak będzie podchodził do pewnych spraw prezydent Słupska.
Nie należę do tych którzy przyklaskują marszom równości organizowanym przez homoseksualistów i pewnie to się nie zmieni choć ich toleruje na co dzień.
Miło jednak jest przeczytać wywiad z nim i to w jaki logiczny sposób podchodzi do pewnych spraw:

Jak układają się pańskie relacje z Kościołem?

- Ciekawie. Pewien ksiądz poprosił nawet panie z Radia Maryja, żeby się za mnie modliły. I owszem, modliły się, lecz kiedy potem zażyczył sobie, żebym pomógł naprawić oświetlenie w kościele, odmówiłem. Co nie zmieniło naszych dobrych kontaktów, bo przesłał mi wodę święconą.

Jak w kurii przyjęto pańską deklarację, że nie będzie pan chodził sam do biskupa, ale jeśli ten poprosi o audiencję, to pan go przyjmie?

- Z dużym dystansem. To zresztą dla mnie bardzo interesujące, że Kościół nie do końca zdał sobie sprawę, kto w Słupsku jest dziś prezydentem. Jeden z księży delikatnie zasygnalizował oczekiwanie, że imprezy organizowane przez miasto nadal będą miały kontekst kościelny. "Nie wyobraża sobie pan prezydent - powiedział - że miasto zrezygnuje ze współorganizowania świąt kościelnych". "Tak, wyobrażam sobie - odpowiedziałem - i z tej praktyki zrezygnujemy".

Czyli takie praktyki były?

- Za prezydentury mojego poprzednika Macieja Kobylińskiego, który zresztą uważał się za człowieka lewicy, wszystkie uroczystości państwowe organizowane przez ratusz rozpoczynały się mszą świętą. Nie uważam, że ratusz jest od tego, by organizować uroczystości religijne. Będę pierwszym, który stanie w obronie wolności religijnej, jeśli któryś mieszkaniec będzie dyskryminowany ze względu na wyznanie. I ostatnim, który zorganizuje uroczystość państwową w kościele. Te relacje mają swój koloryt wynikający z długiej polskiej tradycji, w której tym, który w mieście rozdaje karty, często jest ksiądz.

W Słupsku jedną z najważniejszych postaci życia społecznego jest ks. Jan Giriatowicz, postać powszechnie znana, bardzo dobry człowiek. Nie angażuje się w bieżącą politykę, nie próbuje rządzić, ale ma duże wpływy i jest kimś w rodzaju kustosza. Pełni pewien rodzaj zwierzchnictwa nad obecnością symboli religijnych w miejscach publicznych. Regularnie przychodzi do ratusza i sprawdza, czy wciąż tam wisi portret Jana Pawła II. I obawiam się, że gdybyśmy zdjęli ten portret, byłaby z tego wielka burza polityczna.

Mamy problem ze świeckością?

- Oj, mamy. Wystarczy popatrzeć, jak dzielona jest subwencja oświatowa. Ponad 2 mld zł idą na nauczanie lekcji religii, które odbywają się dwa razy w tygodniu przez cały rok, a brakuje pieniędzy np. na nauczanie pozalekcyjne. Środków na to wystarcza mi na tydzień. A gdzie pozostałe pięćdziesiąt kilka tygodni?

Próbuje pan to zmienić?

- Miałem niedawno spotkanie z minister Joanną Kluzik-Rostkowską, na którym sugerowałem, że priorytety powinny być inne. Że państwa nie stać na to, by inwestować w lekcje religii, które może są ważne, ale nie powinny odbywać się na koszt państwa, w publicznych pomieszczeniach. Od tego jest Kościół: niech sam organizuje lekcje religii i za nie płaci. Jeśli w szkołach słupskich mam wybór, czy organizować angielski i zajęcia pozalekcyjne czy religię, dla mnie wybór jest jasny. Ale mnie na to nie stać, bo muszę płacić w każdej klasie za lekcję religii, od przedszkola.

Całość wywiadu równie ciekawa tutaj:

http://wyborcza.p...z3ThDXl7l6
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

Rzeczywiście wydawalo by się, że gada z sensem, z sensem wedle poglądów ludzi takie jak moje. Jednak co do szczerości wypowiedzi nie jestem pewiem, bo w tym przypadku jestem skłonny myśleć, że jest to niejako złośliwość w stronę Kościoła, bo: Kościół nie toletuje jego, więc On zrobi na złość....
 

Artur Betcher

Offline

Jeśli to co on zrobi będzie dobre dla obywateli, pomoże im i naprawdę coś da to jego pobudki mało będą mnie interesować jako że religie wszelakie to coś co nas cofa do średniowiecza.

A tu ciekawostka i nie wiedziałem czy dać to tutaj czy do Humoru beka

YouTube Video
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

A mnie nie do końca...nie lubię gdy ktoś załatwia swoje sprawy pod etykietą działania dla ogółu Usmiech Bo zazwyczaj gdy swoje osiągnie, ogół idzie w cień.
 

Artur Betcher

Offline

Michale politycy ogólnie mają ogółw d.... Usmiech
Jeśli ten ogól coś wreszcie dostanie to i tak wielki sukces.

Z innej beczki.
Środowiska muzułmańskie są wysoce oburzone pomysłem żeby terrorystów odstraszać pojemnikami ze świńską krwią.
Nie rozumiem dlaczego?
Przecież ten który przeciw ogółowi nie występuje nie ma się o co martwić Usmiech

Wynalazca ze Stanów Zjednoczonych ma pomysł jak zabezpieczyć się przed radykalnymi muzułmanami, którzy planują zamachy terrorystyczne w państwach Zachodu. Chce w kluczowych strategicznie miejscach umieszczać kontenery ze świńską krwią.


http://www.polish...rroryzmem/

Przeprowadźcie referendum i wierzcie czy nie ze większa frekwencja będzie niż na wybory prezydenckie bo moja żona mówi ze sama by poszła zakreślić TAK. Ja też.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Czystość, miłość bliźniego, kategoryczny sprzeciw przeciwko aborcji i inne trele morele.....

W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS


http://wiadomosci...omosc.html
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Kolejny wstrząsający materiał zdjęciowy o fanatyzmie chrześcijańskim.
Uwaga, tylko dla pełnoletnich!!

http://piotrandre...-fanatyzmu
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wpływ temperatury wody na żerowanie suma Sum europejski biografia 20 11 sierpnia 2015 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,484,672 unikalne wizyty