Jak szybko rosną sumy? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Sny rodzą rzeczywistoŚć. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jak szybko rosną sumy?

Jozefp

Offline

No i gitara Okok jak sobie kupię spalinkę, to Ci go pomogę złowić w przyszłym roku Okok
 

Pawel Grzesik

Offline

Trzymam Józku za słowo o ile Cię nie uprzedzę i sam wyciągnę Haha
 

Jozefp

Offline

Ty jesteś za lekki na takiego smoka,mogło by Ci dupsko dźwigać przy jego holowaniu wysmiewacz
 

Pawel Grzesik

Offline

Haha to już wiesz czemu przy dużych kamieniach przesiaduje beka A tak poważnie to nie sadzę że bez łodzi czy tez pontonu udało by mi się go wyciągnąć Usmiech
 

Jozefp

Offline

Planuję zakup yamaszki do wiosny, tak że by można go było poszukaćOkok,niestety jak sam widziałeś na elektryku w tamtym rejonie nie da radę Yyyyy
 

Pawel Grzesik

Offline

Widziałem widziałem. Ja na sezon już powinienem być w domu i także powinienem być bardziej czasowy Haha
 

Jozefp

Offline

No to się będziemy zdzwaniać bliżej sezonu Okok o ile będę miał ten motorek Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dwa duże sumy w tej samej chwili na haku Nasze filmy o sumach 1 25 września 2020 21:46
SUMY 2020 Forum ogólne o sumach 4 19 maja 2020 22:44
Sumy na tyczkę Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 28 października 2019 19:21
Gdzie są sumy. Powitalnia sumowa ;) 6 28 lipca 2018 10:47
Wyjazd na sumy do Paryża - propozycja Umawialnia informator dot. imprez 4 28 maja 2017 20:10
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,482,347 unikalne wizyty