Odczepiacz Surfer modyfikacja | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety sa hipokrytkami, poniewaz wszystkie dzieci moga powiedziec z przekonaniem o wlasnej matce: byla swieta


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Odczepiacz Surfer modyfikacja

Zbigniew Kapustynski

Offline

Przedstawiam moją wersję Surfera.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie0065_586a4.jpg
Jak widać Surfer został wyposażony z przodu w dwie agrafki o wytrzymałości 90 KG.
Na które w razie potrzeby będą zakładane łańcuszki. Z tyłu jest agrafka do której będzie można zakładać różne ciężarki w zależności od potrzeb.
Do tego jest linka o grubości 3 mm atestowana o wytrzymałości 150 KG.
Tak wygląda Surfer przygotowany na wielkie woblery.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie0067_8e4df.jpg
Co sądzicie koledzy?
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Michal Gorski

Offline

No bajera Usmiech Testowałeś już to w jakiś sposób?
Catch & Release
Kajtek...
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Godzinę temu mi listonosz przyniósł.Zdążyłem dopiero to skompletować.
Za dwa tygodnie jadę na jezioro to będzie poligon doświadczalny.Oczko
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Robertrs

Offline

Hej, Te łańcuchy to do łapania innych możliwych a zakotwiczonych już w zaczepie przynęt? Głupi jestem i nic innego mi do głowy nie przychodzi Usmiech
 

Michal Gorski

Offline

Na dworzu na drzewie wypróbuj Oczko Bezpieczniej Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Filipka

Offline

Kurde myślałem o ketach. Mogłem pisać. Tak bym miał ŻywczykaHaha
 

Michal Gorski

Offline

Zibi, jaką linkę do tego kupiłeś i ile metrów?
Catch & Release
Kajtek...
 

BartoszC

Offline

Jak się sprawuje ta modyfikacja w warunkach wodnych ? Czy doszły jakieś inne modyfikacje patentu?
 

Piotr Traba

Offline

I jak tam - sprawdziły się modyfikacje?
 

Artur Betcher

Offline

Mam Surfera. Nie nadaje się on do odzyskiwania woblerów sumowych. Rozmawiałem z jego twórcą i to sympatyczny człowiek ale sam przyznaje że on musiał by być dużo większy żeby nadawać się do odzyskiwania baryłek sumowych. Sam posiadam go i nie zdał żadnego testu. Co do przerabiania to nie zamierzam się z tym babrać jak nawet nie wiem czy to zda efekt skoro coś skutecznego do odzyskiwania przynęt sumowych kosztuje kilkadziesiąt złotych.
Może kiedyś Producent surfera pomyśli o stworzeniu takiego który będzie się nadawał ale rok temu o tym rozmawialiśmy i ani widu ani słychu o czymś się nadającym.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Modyfikacja grzechotki w Sänger Uni Cat Warlock 90 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 15 29 maja 2015 13:55
Daiwa DF100A GIANT naga sesja +modyfikacja Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 29 24 lutego 2015 14:34
Wygenerowano w sekund: 1.83
51,291,715 unikalne wizyty