Zawody Łowca szczupaków 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czlowiek tylko dlatego jest nieszczesliwy gdyz nie wie, ze jest szczesliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie bedzie czuc sie szczesliwym w kazdej chwili


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zawody Łowca szczupaków 2014

Filipka

Offline

Ludzie !! Macie tyle pieniędzy ,że taki Jeep albo łódź Was nie rajcują ? Zarobasy normalneHaha
 

Jozefp

Offline

Po co komu taki Jeep , zaraz go ktoś ukradnie albo co Haha
 

Norbert Jeziorek

Offline

Panowie może dla mnie z wyjątkiem karpie też się będą liczyły? grin Bo akurat 1-3 maj nocka za karpiem, aczkolwiek wezmę spinning, proszę o wpisanie mnie na listę Oczko
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Filipka

Offline

Norbert !! Żartujesz? Tu zbiera się śmietanka szczupakowaUsmiechUsmiech Chyba ,że dorzucisz Jacka Danielsa litrowego na każdy zlot (Odra ,Wisła) To wtedy zagłosuję na TAKUsmiech
 

Norbert Jeziorek

Offline

Filip 1 litr dla Ciebie i umowa stoi? grin Hahah nie no wezmę spinning w dzień troszkę pomacham Rybki
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Filipka

Offline

Łów spinningiem karpie i będzie okOczkoOczko
 

Andrzej Cecula

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Łów spinningiem karpie i będzie okOczkoOczko


A myślisz filip że to niemożliwe Usmiech

Parę lat temu gościu na spining przy mnie jesienną porą wyciągnął 2 spore karpie na białą gumę w odstępie 20 minutUsmiech
C&R
 

Norbert Jeziorek

Offline

Andrzej karpik niżej mierzący 72 cm w grudniu pobrał białego ripperka 6cm Usmiech ( Zdjęcie za zgodą kolegi wstawiam ) A zabawy kolega miał co nie miara,bo już aż takiego sandacza co widział na końcu zestawu przy podbieraku się nie spodziewał beka

forumsumowe.pl/h/fshzw_2013_12_29_120_dfa5b.jpg
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Filipka

Offline

Wiem, że możliwe. Kolega ma kilka białych rybek na spinningowym koncie
 

Piotrek Rosinski

Offline

Mariusz Kowalski napisał(a):

Powiem Ci Zbysiu że jak dla mnie i moich kumpli po kiju to weekend majowy omijamy dalekim łukiem.Niedzielnych wędkarzy całe watahy,zgiełk i tłok niestety.Osobiście siadam od 6 maja na parę dni jak już będzie spokój nad wodą.
Lucek
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Zawody trollingowe ''Sum Warty'' Yamaha Trolling Chalenge w Gorzowie wlkp. Umawialnia informator dot. imprez 2 03 lipca 2016 22:27
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Zawody o puchar ELDORADO Znalezione w sieci 1 26 kwietnia 2015 12:40
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,486,500 unikalne wizyty