Poradnik dla żonatego Łowcy. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czlowiek tylko dlatego jest nieszczesliwy gdyz nie wie, ze jest szczesliwy. I to wszystko, nic wiecej! Kto to zrozumie bedzie czuc sie szczesliwym w kazdej chwili


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Kulinaria
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Poradnik dla żonatego Łowcy.

Zbigniew Kapustynski

Offline

Jeśli wędkarz jest żonaty a żona nie wędkuje, a chce, cały rok, co tydzień jeździć na ryby, musi w przerwach w łowieniu, dbać o swą wybrankę.Dbanie o partnerkę, występuje w wielu płaszczyznach, ja dzisiaj opiszę działkę kulinarną. Ja np. jak są święta, to biorę się za przygotowanie jakiejś wyjątkowej potrawy i podaję swojej Dorotce. Normalnie jest odwrotnie i to przez cały rok. Ale jak wiecie święta mają swoją magię i pewnie, dłużej żona zapamięta ,że ja jej podam coś dobrego, niż ja, jak Ona mnie karmi dobrze przez cały rok.
Dzisiaj zrobiłem lina, okonia i węgorza (osobiście pozyskane przez Łowcę)
forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_04_19_140952_45d2f.jpg
Podałem pod nosek.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_04_19_141441_d0450.jpg
Sobie też, dla towarzystwa.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_04_19_141633_0916c.jpg
Tak wyglądały talerze po paru chwilach.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_04_19_143036_84c91.jpg
Dzisiaj przyprawiłem też gęś(kupiona niestety), nafaszerowałem jabłkami i jutro oczywiście ją upiekę na obiad i podam. Zdjęcia są z poprzednio pieczonej, ale ta tegoroczna, jest identyczna, równo 5,00 kg i jak nie przysnę w czasie pieczenia, będzie wyglądała identycznie.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2013_12_25_091522_dafc4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2013_12_25_144041_85480.jpg
U mnie ta metoda się sprawdza i cały rok, co tydzień, spokojnie jeżdżę łowić .
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Zbigniew Lewicki

Offline

Dobry temat.
Proponuję dodać tutaj wymiar remontowo-budowlany. Zapewne każdemu z nas dobrze znany. U mnie akurat jest to zadanie długoterminowe, bo dwa lata temu nabyliśmy działkę ogrodniczą która potrzebuje pewnego wkładu materiałowo-roboczego. Ze względu na oszczędności i cięcie kosztów wszystkie prace robię sam - krawężniki , kostka , wylewki betonowe, wiata , okna , drzwi.... oczywiście pod czujnym okiem i nadzorem małżonki, wg ściśle sprecyzowanych wytycznych!wysmiewacz Dzięki temu moje wyjazdy na ryby, często na noc co weekend przechodzą "w miarę" bezboleśnie. W miarę...Oczko
 

Janusz Michalak

Offline

Pewnie ze "w miarę" bo mógł byś w tym czasie tam coś właśnie zrobić.
 

Dariusz R

Offline

Panowie a po co aż tak męczyć siępfft w poniedziałek można iść do kina z żoną po kinie kawiarnia pfft resztę tygodnia w miarę spokój a w piątek wyjście do sklepu pfftpfftpfft ODZIEŻOWEGO (w piątek jak chcemy jechać na jedną noc a w czwartek jak jedziemy na dwie noce ) i mam spokój żona tylko czeka kiedy pojadę na ryby pfft
 

Robertrs

Offline

Ja poszedłem w kombinację Usmiech w czwartek lub piątek (w zależności kiedy znikam) robię zakupy i przygotowuję sałatę z dodatkami + flaszę białego na wieczór. Zawsze działa Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_2013_03_09_094255_2b417.jpg
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

No po tak pięknie podanym daniu nie jedna by Ci dała...... wolne.Okok
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Robertrs

Offline

Tak też zgłuszyłem swoją Panią. Zamiast standardowej pierwszej randki zaproponowałem, że dla niej ugotuję. Była tak zszokowana, że poddała się bez walki Usmiech.
Niestety tak już zostało, we weekendy gotuję zawsze ja i tylko ryby zwalniają mnie z tego obowiązku. Wniosek jest prosty - częściej na ryby!
 

Jozefp

Offline

Czyli w czwartek trzeba robić kolację skoro mówicie że to działa Haha
 

Robertrs

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Czyli w czwartek trzeba robić kolację skoro mówicie że to działa Haha


Okup musi być. Znam starszego wędkarza, który musiał kupować kolejnego Harlequina żonie i mógł znikać na weekend Usmiech Forma okupu jest uzależniona od upodobań okupantaUsmiech
 

Hubert Tykwinski

Offline

Ja przez lata próbowałem wielu taktyk, ale już wiem,że z rybami niema takiego problemu z jej strony,co np. z wypadem do baru -nadal tego nie rozumiem,bo z baru wrócił bym wcześniej,czasem mniej wypił i nie zerwał paru zestawów(a pózniej -skarbie:muszę kupić,ze dwie blaszki i parę sztuk ołowiu-dasz parę dyszek?). Także już nie chodzę do barów z kumplami na piwo,bo wolę sobie połapać rybki, przy okazji napić się piwa i pogadać z ludzmi na łonie natury...
A jeżeli chodzi o gotowanie,to od miesiąca zacząłem zupki rodzinie gotować(niby nigdy tego nie robiłem,ale moje dzieciaki chwalą i mówią babci,że taty lepsza),moje zupy,całkowicie przekombinowane i tylko trącające tradycją.Do każdej zupy obowiązkowo trzy cebule(pokrojone w kostkę) podsmażone na patelni,baza na kurczaku(bez żadnego bulionu) , kupa warzyw,koniecznie pokrojonych(u mnie marchewki i pietruszki się nie wyjmuje, bo niema jak...) , l"cienka" kiełbaska pokrojona w kostkę i oczywiście ziemniaczki dotowane osobno. Czas przygotowania zupy do gotowania,to około 50 minut i gotuję około trzech godzin - i teraz pytaniewysmiewaczzy zupa tego wymaga,czy dlatego,że przed dodawaniem kolejnych składników,cały czas "podczytuję" forum ... Ja mam "talent raczej do podawania prostych potraw takich jak -frytki z kiełbasą,czy kanapki -brzmi zabawnie,ale nie jednej kobiecie w swoim życiu,tym zaimponowałem. Pozdrawiam
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Blogi - Poradnik użytkownika. Poradniki użytkownika 36 23 sierpnia 2020 18:59
2 metrowy sum,marzenie łowcy Forum ogólne o sumach 6 25 stycznia 2016 19:15
Poradnik łowienia z kwokiem Filmy o sumach znalezione w sieci 7 10 stycznia 2015 21:49
Poradnik jak być dobrym Łowcą. Poradniki wędkarskie 11 10 maja 2013 01:15
Kupno pontonu - poradnik dla amatora Poradniki wędkarskie 6 05 lipca 2012 03:39
Wygenerowano w sekund: 1.90
51,479,623 unikalne wizyty