Daiwa WINDCAST 12ft 3,5lb sprzedam | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

" Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść " - Św. Paweł


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Sprzedam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Daiwa WINDCAST 12ft 3,5lb sprzedam

Janusz Golebiewski

Offline

Dziś dotarł do mnie kijek sumowy wraz z kołowrotkiem zatem karpióweczka renomowanej firmy jest do odsprzedania.

Wędka karpiowa Daiwa WINDCAST CARP to cienka, szybka, o dużej rezerwie mocy karpiówka marki Daiwa. Smukły blank z włókna węglowego Woven, robi wrażenie nie tylko swoim wyglądem, ale także nadzwyczajnymi odległościami wyrzutu, jakie pozwala osiągnąć. Wszystkie wędki Windcast Carp posiadają pod uchwytem kołowrotka specjalną świecącą w ciemności banderolę Nightglow ułatwiającą zacinanie w trakcie nocnych zasiadek.

Model: 11681-364
Długość (m): 3,60
Krzywa ugięcia (lbs): 3,50
Długość transportowa (cm): 184
Ilość składań: 2
Masa (g): 380
Ilość przelotek: 6

- blank z włókna węglowego Woven
- uchwyt kołowrotka Fuji
- dwustopkowe przelotki SIC
- banderola „Night glow“

forumsumowe.pl/h/fshzw_daiwa_windcast_03jpg_71b1f.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_daiwa_windcast_02jpg_8a365.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_daiwa_wincast_01jpg_1ad0c.jpg

Dodatkowo dodaje dedykowany pokrowiec karpiowy Daiwa INFINITY 12ft ROD SLEEVE - to wysokiej klasy futerał transportowy na jedno karpiowe wędzisko z kołowrotkiem. Grubo obszyty z dużą komorą na kołowrotek.

Model: 18700-112
Rozmiar (cm): 195
Materiał: 100% poliester 600D pokryty PVC

Wszystko zostało zakupione 02.03.2013 w sklepie we Wrocławiu. Posiadam paragon i oddaje go razem ze sprzętem.
Wędką była w zeszłym sezonie 2 razy na karpiach gdzie zostały złowione 2 karpie (2,5 i 4kg) oraz ok 10-12 razy za sumem - zaliczony1 sumek ok 20-25cm Haha

Wędka w idealnym stanie. Pokrowiec bez plam, również w idealnym stanie.
W gratisie dodam kilka drobiazgów do karpiowania.
Cena jaka mnie interesuje to 430zł za to wszystko. Wysyłka kurierem w dowolne miejsce kraju na mój koszt. Do 70km od Wrocławia mogę dowieźć wszystko w gratisie. Troszkę dalej za drobną dopłatą. Zachęcam do kupna Usmiech
 

Waldemar Kowalski

Offline

Czy potwierdzasz ponadprzeciętne własności rzutowe serii Windcast?
 

Janusz Golebiewski

Offline

Nie miałem nigdy wcześniej typowej karpiówki więc nie mam porównania. Tym kijem machałem może na 100m samym ciężarkiem 100g dla testów. Nie miałem potrzeby rzucać daleko. Powiem szczerze, jak mały ciężar to bardzo daleko nie rzucisz tym kijem, 50-70m może ale jak mu dołożysz ciężaru to idzie dalej. Może sprawia to te 3,5lb. Mam karpiówkę Robinsona Aquarius Carp w teleskopie i macham nim z całej siły i leci niewiele bliżej.
 

Waldemar Kowalski

Offline

Dzięki za szybką odpowiedź.
Cóż... dałeś mi do myślenia. Chodził mi ten kijek po głowie, choć przyznam, że w wersji 3,00 lbs, ale z drugiej strony to niewielka różnica w sumie...
No a oferta korzystna Usmiech
Muszę się z tym przekimać.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Spoko, nie ma co kupować bez głowy Haha
 

Tomasz S

Offline

A ja wczoraj zakupiłem nowa karpiówkę i kołowrotek bo nic nie mogłem sensownego znaleźć Smutny nawet tu na forum Smutny
 

Janusz Golebiewski

Offline

Odświeżam Usmiech
 

Janusz Golebiewski

Offline

Odświeżam.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Odświeżam.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Nadal aktualne.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam 2 kołowrotki Van Staal VM 275 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 marca 2021 17:36
Sprzedam Deeper Smart Sonar CHIRP+ Sprzedam sprzęt wędkarski 1 14 października 2020 10:02
Sprzedam zaburtowy Yamaha F25 GWHS 2019r perfekt stan rumpel stopa S Sprzedam sprzęt wędkarski 6 18 kwietnia 2020 15:10
Sprzedam Sprzedam sprzęt wędkarski 1 20 grudnia 2019 12:03
Sprzedam kotwice owner Sprzedam sprzęt wędkarski 1 28 kwietnia 2019 10:50
Wygenerowano w sekund: 1.51
51,528,206 unikalne wizyty