Spotkanie nad Bałtykiem | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Alkohol konserwuje wszystko, prócz tajemnic. -Seneka


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Spotkanie nad Bałtykiem

nowy25

Offline

Dobrze to ująłeś Mariusz. Ceny są mniej więcej takie jak napisałeś, różni to się tylko detalami. Zależy od miasta, kutra, wielkosci, ilości osób itd. Mówimy oczywiście o 9-10godz wypadzie, bo im dłużej tym ceny rosną, a na niektórych jednostkach nawet znacznie. Ale generalnie to oscyluje w takich granicach jak napisałeś. Bedę w porcie to pogadam z kilkoma osobami jakby to u nich wyglądało.

No bo plaża czy port, to nie ma większego problemu. Pozwolenie za 16zł na miesiąc czy coś około 50zł za rok i wszystko okUsmiech
 

Filipka

Offline

To tak wstępnie rzuciłem bo akurat zakupy w Eldorado robiłemHaha
 

Mariusz Kowalski

Offline

Dokładnie Nowy 25,zawsze kupuję to miesięczne zezwolenie jak wędkuje na wczasach,pomiatać trzeba że jak będzie wielu chętnych to można wynająć cały kuter i cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna tym bardziej że jak szyper się sprawdzi to wie że będzie miał niezłą reklamę dla swojej jednostki a i dla forumowiczów wynegocjuje się zniżkę na stałe.
Termin najlepszy to jesień i oczywiście zima,jako że zima odpada bo na plaży sobie nie połowimy to zostaje wczesna jesień,termin oczywiście dokładny do ustalenia,myślę że 10-15 pozytywnie zakręconych jak by się chętnych znalazło to będzie można coś myśleć.
 

wojtek zdunik

Offline

19.06-10.07 będę w Ustce. Z chęcią bym się spotkał na plaży gdzieś w okolicy. Biorę sprzęt do surfcastingu i coś do połowienia w kanałach portach główkach.
 

Lukaszb

Offline

Bardzo dobry pomysł z wypadem forumowym na dorsza lub plażę Okok Ja miałem jechać w ten weekend, ale niestety pogoda niebyła sprzyjająca więc wyjazd został odwołany... Smutny
 

nowy25

Offline

Tak jak mówiłem zrobiłem małe rozpoznanie w temacie. I jeśli np. chodzi o Mrzeżyno, to jest kilka małych jednostek, kasa tak jak było tu wspominane, w zależności od ilości osób i na jak długo.
Nie miałem za bardzo dużo czasu, żeby dogadywać szczegóły, ale gdyby było powiedzmy co najmniej 10-15osób, to jest obsada na całą jednostkę, do tego u tego samego szypra można wynająć pokoje w domu wypoczynkowym, no i gdyby w rachubę wchodziło powiedzmy 2-3dni to na pewno jesteśmy w stanie wynegocjować fajną zniżkę.
Jeśli chodzi o najlepszą porę, to już sam nie wiem, ciężko było się dogadać z gościem. On twierdzi że pływają cały rok, a na moje pytanie o wyniki, to tylko mówi że wypływają. Może tak ogólnikowo, ale naprawdę nie miałem więcej czasu. Gdyby byli zainteresowani, to wtedy dowiem się już wszystkiego dokładnie.
No ale może ktoś z kolegów zna dokładniej jakieś inne okolice. Ktoś tu wspominał o Władysławowie, ok, a coś więcej szczegółów?
Myślę, że skoro zrodził się taki pomysł, to trzeba było jednogłośnie wytypować jakieś konkretne miejsce lub rejon i wtedy zacząć coś myśleć na poważnie.
 

Michal Gorski

Offline

Najważniejsze to termin, chętni się zawsze znajdą Usmiech
Jeżeli macie w pomyśle wyjazd z kobitkami to ja się piszę Usmiech One na plażę a my na ryby Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Mariusz Kowalski

Offline

Każdego wolny wybór czy weźmie ze sobą kolegę,koleżankę żonę ,syna czy córkę Oczko jeśli to ma być przyjemne z pożytecznym to lipiec lub sierpień ale wtedy plaże pełne,a i dorsze nie chcą za bardzo współpracować,myślę że wrzesień by był optymalnym terminem bo jeszcze w miarę ciepło w nocy.
 

Grzegorz Michalski

Offline

Tez myślę, że wakacyjny termin nie wypali. Urlopy, plany itd. Ale ogólnie pomysł na 5 Usmiech Okok
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

nowy25

Offline

Coraz większe zainteresowanie tematem, więc zaczyna się robić ciekawie.
Co do terminu, to myślę, że początek września byłby nie najgorszym okresem. Zazwyczaj jest jeszcze ciepło, kuter kutrem, dużo zależy od szypra, ale fajnie można połowić z plaży.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Spotkanie:) Forum ogólne o sumach 3 05 lipca 2016 13:01
Spotkanie posezonowe Zloty i forumowe imprezy 9 13 listopada 2014 16:31
Pierwsze spotkanie z sumem - sromotna porażka Nasze filmy o sumach 19 15 kwietnia 2014 10:35
Spotkanie integracyjne Hyde Park 9 02 marca 2014 08:50
Prawdziwe spotkanie z Królem. Relacje z wypraw na suma 7 26 stycznia 2013 20:42
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,532,704 unikalne wizyty