Spotkanie nad Bałtykiem | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Natura nie łamie swych praw. -Leonardo Da Vinci


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Spotkanie nad Bałtykiem

Mariusz Kowalski

Offline

Niech większość się wypowie,Tomka o zdanie pytać nie muszę Haha ale myślę że fajnie by było z 3 dni nad Bałtykiem w doborowym towarzystwie spędzić Okok
 

Janusz Stropek

Offline

Pomysł bardzo mi się podoba. Temat dodaję do obserwowanych.
 

Tomasz S

Offline

Mariusz Kowalski napisał(a):

Niech większość się wypowie,Tomka o zdanie pytać nie muszę Haha ale myślę że fajnie by było z 3 dni nad Bałtykiem w doborowym towarzystwie spędzić Okok


Smutny
 

Mariusz Kowalski

Offline

Co to za mina Tomek,przecież Ty i tak pojedziesz Haha jak nie to sami tylko pojedziemy,flagę Forum na dach i naprzód Okok
 

Filipka

Offline

Widzę ,że Eldorado organizuje wyjazdy na dorsze. Na stronie znalazłem od Nich
 

Kuba Maj

Offline

Cena wyjazdu : 300 zł. Wliczone jest 10 godzin rejsu, ubezpieczenie morskie i licencja wędkarska na połów dorsza, zabranie złowionych ryb.
Na kutrze kawa, herbata, woda mineralna oraz ciepły posiłek. Myślę, że cena przystępna Usmiech
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 

nowy25

Offline

Dzięki Mariusz za założenie tematuUsmiech
Widzę,że zaczyna się rozwijać ciekawa dyskusja.

Dzisiaj kijowa pogoda, ale jak będę na dniach w porcie to pewnie zrobię mały rekonesans w temacie kutrów i dorszy.

Kuba, skąd Ty wziąłeś tą kosmiczną cenę 300zł za 10godz??wysmiewacz Na Bałtyku? no to nie wiem co tam jest jeszcze wliczone w cenę. Chyba pokład ze złotaUsmiech

Pomysł fajny: plaża/port - kuter - integracjaUsmiech hehe, się pomyśli...

Pytanie tylko o miejsce, gdzie najczęściej bywacie nad polskim morzem?
 

Kuba Maj

Offline

Cena jest ze strony Sklepu Wędkarskiego Eldorado, który organizuje takie wyjazdy. Jak będziesz na miejscu, zrobisz rozpoznanie to daj znać Usmiech
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 

Mariusz Kowalski

Offline

300 zł za wyjazd 10h to wygórowana cena i to bardzo,za te pieniądze można wypłynąć na 15-17 h spokojnie.
9h to koszt około 150 zł.
W takich cenach jak napisałem zawsze jest zawarte :
Licencja wędkarska na polowy dorsza
Pełne morskie ubezpieczenie
Pełna obsługa i pomoc przy wędkowaniu
Patroszenie złowionych ryb oczywiście jak ktoś chce
Posiłki: śniadanie i obiad dla krótszych rejsów i pełne wyżywienie – śniadanie, obiad i kolacja dla dłuższych
Napoje: kawa, herbata (bez ograniczeń)
Jestem co prawda totalnym amatorem łowienia z kutra ale parę rejsów zaliczyłem,zabawa przednia Haha szczególnie pierwszy złowiony dorsz w życiu Haha człowiek myśli że rekordowego ciągnie a tu fifrok 40cm beka
 

Mariusz Kowalski

Offline

Nigdy nie płaciłem więcej niż 180zł za 8-10 h na morzu,rejon trzeba by było wybrać myślę że środkowe wybrzeże żeby jakoś każdy miał równo na dojazd,wiem że we Władku najszybciej można złowić dużego dorsza ale tam trzeba się liczyć z masą straconych pilkerów bo wędkowania nad wrakami,zamiast wypożyczać sprzęt lepiej kopić najtańsze dorszowe wędzisko za 50zł,kołowrotek za 60zł,żyłka 20zł ,pilker można samemu zrobić,finezji w tym łowieniu nie ma.Moim zdaniem wypożyczanie sprzętu to nabijanie kasy armatorowi.
Więc reasumując za 300zł można kupić sprzęt do połowu i wypłynąć w tej cenie.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Spotkanie:) Forum ogólne o sumach 3 05 lipca 2016 13:01
Spotkanie posezonowe Zloty i forumowe imprezy 9 13 listopada 2014 16:31
Pierwsze spotkanie z sumem - sromotna porażka Nasze filmy o sumach 19 15 kwietnia 2014 10:35
Spotkanie integracyjne Hyde Park 9 02 marca 2014 08:50
Prawdziwe spotkanie z Królem. Relacje z wypraw na suma 7 26 stycznia 2013 20:42
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,520,877 unikalne wizyty