Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia,by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami. Ernest Hemingway


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i

Konrad Bartosik

Offline

malyms napisał(a):

YouTube Video

Tu daje link, jako dowód, że nie wymyśliłem tego sobie, że widziałem ten kołowrotek przy spinningu:

7000i waży 650gram a 10000i waży 700gram + wędka jak na powyzszym filmie czyli Sanger Uni Cat New Age Spin dla przykładu 270cm - 322gramy -czyli na dzien dobry mamy juz na wyjściu wędka + kołowrotek -około 1kg (zestaw jak na filmie)

Jako ciekawostkę dodam, że zapytałem Sangera w Niemczech (nie teraz-bylo to na lato 2014) przedstawiając powyższy film czy gwarancja (często 5cio-letnia) obejmuje uszkodzenia kołowrotka spowodowane przez wodę... -zero odpowiedzi ( bedzie trzeba chyba to ponowić Usmiech )

Jeżeli ktoś uwaza, ze jest to głupie pytanie to niech obejrzy film lub włączy na 1:23minute, -moim zdaniem może to wprowadzić w błąd gdy kołowrotek jest zamaczany caly w wodzie i śmiga aż miło...

Dodam jeszcze, że jestem zainteresowany tym kołowrotkiem jak chyba każdy kto przegladal katalog sangera, po prostu rzuca sie w oczy jako 3 pozycja na 2014rok, jednak na chwile obecną nie mam "parcia" żeby go kupić.


Co za bzdurny film. Właśnie tak działa reklama. Zestaw waży kilogram i to ma się nadawac do spiningu. Pod troling z uchwytu tak ale napewno nie z reki, chyba że ma się takie łowisk ze spodziewac sie bran ryb 2 plus w przeciagu pól Godziny. Na tym filme ledwo te wedki trzymaja, a nadgarstek napewno bolał po 10 minutach
 

Artur Betcher

Offline

Dokładnie tak Konrad ale pamiętaj że to film reklamowy firmy a nie testy użytkownika forum.
My uczciwie stawiamy sprawy bo zależy nam na innych ( przynajmniej ja tak mam i wierzę że większość ludzi na forum też) a firma chce sprzedać. Nie znaczy to ze sprzęt jest zły bo znam sporo sprzętu, jestem praktykiem a nie naganiaczem internetowym i nawet na sucho widać ze to dobra rzecz. Na pewno nie nadaje się do spinningu tak samo jak kiedyś Extrem Spin z BC który ważył tyle że po 10 minutach każdemu odchodziła ochota na łowienie a przychodziła na browara. Gdyby te dwa sprzęty połączyć to zestaw ważył by pewnie z 1500gr i zawody wędkarskie dla strongmenów by można było na tym robić Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

malyms

Offline

Konrad 1kg masz na "dzień dobry" dochodzi jeszcze plecionka i biżuteria
 

malyms

Offline

Cyt."Extrem Spin z BC który ważył tyle że po 10 minutach każdemu odchodziła ochota na łowienie a przychodziła na browara." - hahahaha , dobre Usmiech
 

kleniu

Offline

Ja go posiadam od jakiegoś czasu, ale żadnych jeszcze olbrzymów na niego nie wyciągnąłem.
No a Ty Artur? Próbowałeś już nim trochę połowić sumy? Trochę ich tu pokazujesz, więc może spróbujesz go mocniej przetestować. Co Ty na to??
 

kleniu

Offline

I jak Artur, wypróbowałeś go na sumach??
 

Artur Betcher

Offline

Tak, połowiłem, największy 2m+ kilka mniejszych. Hamulec chodzi pięknie, moc jest. Można go bez stresu polecić. Dałem go do wędki Mikado do Vertikala i się spisał jak trzeba.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

kleniu

Offline

To w końcu go ktoś z Nas przetestował. Mi jeszcze nic większego się na niego nie trafiło co mogłoby go porządnie wypróbować. Ale 2+, to już fajna ryba i mógł pokazać do czego został stworzony.
 

Artur Betcher

Offline

W przyszłym sezonie będzie sporo męczony przy Vertikalu więc będzie jaśniejszy obraz.
Będę nadal używał go do tanich wędek Mikado z racji tego ze jestem przeciwnikiem wywalania kasy na te drogie "typowo sumowe" Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

black raven

Offline

Czy posiadacze serii 7000i oraz 10000i mogą napisać swoje spostrzeżenia po dłuższym użytkowaniu tych młynków? Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sanger uni cat destroyer 2 + daiwa 100 b + wszystko co mam Sprzedam sprzęt wędkarski 2 21 września 2018 09:39
Sanger Uni Cat Destroyer 2 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 66 31 sierpnia 2018 18:39
WFT BC King 12kg lub WFT BC Giant Max Drag 14kg Kołowrotki sumowe spinningowe 9 26 lutego 2018 07:19
Nakrętka Uni Cat New Age X-Drag 7000i Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 16 22 stycznia 2018 02:05
Kołowrotek SANGER UNICAT DESTROYER 2 Sprzedam sprzęt wędkarski 5 15 stycznia 2018 16:56
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,295,636 unikalne wizyty