Rybki "gumowe" | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jest tylko jeden sposób nauki - poprzez działanie. -Paulo Coelho


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rybki "gumowe"

Janus

Offline

Poniżej niektóre ostatnie połowy. Testowałem nową mieszankę kolorystyczną, która mi się przyśniła. A właściwie we śnie było tak:
Płynąłem łódką i nagle wynurzył się spory sandacz, jak się okazało zdrajca. Wcześniej w realu miałem przy łodzi w tym sezonie około 120 cm sandacza, który się wywinął i na którego cały czas poluje i któremu nadałem imię Herman.
Otóż ten sandacz ze snu przemówił ludzkim głosem i zaproponował mi pomoc w złapaniu Hermana, który poderwał mu sandaczycę i do tego się szarogęsi. Ten sandacz ze snu podał mi pełną recepturę na mieszankę plastizolu i na farby lubiane przez Hermana.
Obudziwszy się zapisałem proporcje i tego samego dnia wtrysąłem właśnie w tym kolorycie rybki, które stały się dla mnie jesiennym hitem.
forumsumowe.pl/h/fshzw_hecht25102016_64c7a.jpg forumsumowe.pl/h/fshzw_hecht26102016_6f199.jpg forumsumowe.pl/h/fshzw_rapfen26102016_8eb81.jpg forumsumowe.pl/h/fshzw_zander27102016_876d2.jpg forumsumowe.pl/h/fshzw_zander06102016_600_05196.jpg
Niestety zdjęcia nie oddają niuansów kolorystycznych przynęt.

www.facebook.com/softjerks
www.softjerks.com
 

Grzegorz Petryna

Offline

Janus chce brać to samo co Ty, żeby mieć takie sny. beka Piękny okaz.
 

Janus

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Janus chce brać to samo co Ty, żeby mieć takie sny. beka Piękny okaz.


Grzegorz to tylko świerze, naddunajskie powietrze.
 

Artur Betcher

Offline

Janusz Ty to umiesz rozdrażnić Usmiech
Gratuluje Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janus

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Janusz Ty to umiesz rozdrażnić Usmiech
Gratuluje Usmiech


Artur. Ty już o drażnieniu nic nie mów. Obsrewuje jakie bestie łowisz na Sekwanie.Usmiech
 

Janus

Offline

Motywacją do robienia kolejnych prototypów stał się między innymi list klienta z Hiszpanii, który zamówił przynęty na sandacza do ekstremalnie mętnej wody. Poradziłem mu stint M04GGRO – żółty z zielonym grzbietem i pomarańczowymi płetwami. Wszystkie farby aktywne UV. Poprostu żarówka.
Jakże się ucieszyłem kiedy zdał mi relację z wypadu. 20 sandaczy w 5 godzin.
A oto nowe prototypy na nowy sezon. Stynka, okoń i piekielnica.
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4280jpg_9930b.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4283jpg_80af0.jpg

Co do piekielnicy. W sezonie letnim kilka razy testowałem brania na martwą rybkę stacjonarnie. Na jednej wędce uklejka a na drugiej piekielnica. O dziwo 90 % brań było właśnie na piekielnice.
Zobaczymy, czy to będzie też funkcjonowało na gumkach.
 

j-23

Offline

Oj będzie się działo w sezonie 2017 za sprawą twoich nowych gum .
 

Janus

Offline

To jest dopiero preludiom. Concerto grosso dopiero nastapiHaha
 

j-23

Offline

Janus napisał(a):

To jest dopiero preludiom. Concerto grosso dopiero nastapiHaha

Trzymam Cię za słowo Januszu i trzy razy dziennie będę wpadał na forum żeby nie wpaść w nałóg Zmeczony
 

Janus

Offline

Prototyp sandacza 2017 do połowów wertykalnych.

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_4492_800_dabb6.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
Wspolne "sumownie" we Wroclawiu Umawialnia informator dot. imprez 3 26 czerwca 2018 13:08
"moja rzeka" PZW Federation Peche i inne organizmy 7 28 marca 2018 21:35
Systemik, główka do martwej rybki Vertikal 2 16 lutego 2018 20:24
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,296,453 unikalne wizyty