DAM Quick Combat 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
DAM Quick Combat 2014

Slawomir Frach

Offline

Witam
Posiadam model 1000. Dzisiaj nawinąłem około 260 metrów plecionki 0.5 Mikado Nihonto Octa Brain . Delikatnie wystaje ponad szpulę. Mistral shiro 0.38 wchodzi 400m wchodzi jak należy ale tej nie polecam bo po tygodniu na rybkach i wycholowaniu sumika 10 kg pękłaUsmiech
Zobaczymy po sezonie jak się sprawdzi kołowrotek.
 

Piotr Stec

Offline

Na model 7000 weszło mi 140m PP 0.46, nawinięta raczej luźno, trochę podkładu jeszcze wejdzie.
 

piotr2210

Offline

Panowie już jest po sezonie napiszcie jak wam się sprawiły te damy ?
 

Mariuszkk

Offline

Mam 10000 ale jeszcze nie miał okazji nic holowaćPlacze
 

undertaker

Offline

Kupiłem ten młynek i chciałem zapytać jaką pletkę nawinąć by było okej.
Piszesz że PP 0.46 weszło Ci 140 m. To chyba trochę mało. Po przeliczeniu dodam że 0.46 powinno wejść 319 m. Myślę że 0.43 nawinę by było około 200 metrów. Powinno być jej 365 m.
Powinno być okej co? Dodam że bd łowił na Odrze.
Pozdrawiam!
 

Piotr Stec

Offline

No i tyle podaje mniej więcej producent na szpuli, chyba 310, nie wiem bo środkowa cyferka mi się starła Oczko. W każdym razie PP 0.46 przeciąłem na pół i nawinąłem na dwa kołowrotki po równo. A czy 0.43 wystarczy trudno powiedzieć. Zależy jak z zawadami w miejscach, w których łowisz, czy wywozisz czy rzucasz itp.
 

wasielewskis

Offline

Próbuję gdzieś poszukać w Internecie dodatkowej szpuli do wersji 10000 ale nigdzie nie mogę znaleźć.
Może ktoś pomóc?
 

Rafal Golebiowski

Offline

odgrzeje kotleta

może już ktoś coś napisze na temat tego młynka i ile i jakiej ma na nim pletki?
 

BartoszC

Offline

Podbijam temat. Czy ktos moglby podzielic sie opinia?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
dam quick combat 7000 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 03 sierpnia 2017 14:01
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Problem z DAM Quick Combat Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 3 05 sierpnia 2015 21:45
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,299,732 unikalne wizyty