Polska kraj absurdów? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej." Paul Ernst


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Polska kraj absurdów?

Hirko1990

Offline

Według mnie reakcja jak w każdym Polskim mieście na narzucanie przez Państwo i zaraze ue zwana islamisci uchodzcy czy imigranci
 

Artur Betcher

Offline

A według mnie to ostatnie bydło które powinno się poddać eutanazji dla dobra ogółu. Każdy ma prawo do swoich poglądów. Jeden wierzy w bożków inny nie. Jeden się zgadza że uchodźcom trzeba pomóc a inny już nie. Robienie jednak takiego publicznego chlewu, takiej manifestacji chamstwa, prostactwa i nienawiści właśnie w ten sposób powinno być karane. Ludzie którzy dopuścili się tam przestępstw nie zasługują żeby im napluć w twarz.
W większości to jednak gówniażeria która ma iloraz inteligencji równy przeciętnemu szympansowi i inaczej swoich poglądów pewnie wyrazić nie umieją. Jeszcze inni po prostu przyszli się wyszumieć bo trafiła się okazja.
Normalny człowiek czegoś takiego by po prostu nie zrobił bez względu na to jak bardzo jest przeciwny uchodźcom.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Hirko1990

Offline

Z tym ze oni pomocy nie chcą sami z mieszkań socjalnych zrobili w niektorych miastach istny chlew nie mówiąc nic nikomu ani dziękuję i udali się w dalszą drogę bo tutaj za mało dostali... a Polacy potrzebujący pomocy jej nie otrzymują tylko robią to co karze im ue
 

Artur Betcher

Offline

To są kolejne absurdy ale nie o tym mowa. Ja mówię tylko o tym chlewie który sobie zrobiono z manifestacji. Manifestacja była właściwa bo każdy ma prawo do swoich poglądów i nie każdemu muszą się podobać uchodźcy( ja nic przeciwko nim nie mam bo sam jestem imigrantem szanującym kraj który mi dał dach nad głową). Sposób jednak w jaki tam pokazano brak kultury jest nie do przyjęcia. Brak wdzięczności imigrantów z krajów trzeciego świata jest i prawdziwy ale też mocno przesadzony. U nas też wielu imigrantów ciężko pracuje na chleb szanując zasady kraju w którym mieszkamy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Hirko1990

Offline

Owszem są i tacy co szanują ale akurat Ci o których mowa nie bardzo i chcą swoje obyczaje na sile narzucać innym w wielu krajach Europy się już tak dzieje
 

Artur Betcher

Offline

To jest temat który powinien przeczytać każdy polak który ukończył 18 lat i chce się wziąć za utrzymywanie tego pasożytniczego systemu ZUS.

http://natemat.pl...od-podatku

Polecam przeczytać naprawdę uważnie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

krzysiek

Offline

Nie wiem jak autor artykułu przeliczył niecałe 150 funtów na ponad 3200 złotych nijak tak nie wyjdzie. Ale to fakt że na wyspach wszyscy mają taką samą emeryturę dla nich głodową. Ale artykuł ciekawy niezła alternatywa.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

W sumie to nadaje się tutaj grin
YouTube Video

Taką mamy sytuację w kraju...
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

PiS wygrało wybory z miażdżącą przewagą. To jest właśnie absurd żeby partia o takich poglądach rządziła w niby demokratycznym kraju Usmiech Ale się cieszę ze nie mieszkam w tym kraju Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Artur nie denerwuj mnie bardziej. Ja niestety tu żyję. Smutny
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wysyłka wędki - Poczta Polska Forum ogólne o sumach 21 09 grudnia 2017 01:15
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Trolling POLSKA Spinning, Trolling za sumem 10 05 stycznia 2016 17:55
Polska Rapka pokonała Amerykańskiego Basa Hyde Park 20 17 lutego 2013 16:00
Wygenerowano w sekund: 1.80
51,479,929 unikalne wizyty