Przeróbka podłogi Kolibri 330 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek dopiero wtedy jest szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać. Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest sługą. - kard. Stefan Wyszyński"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Przeróbka podłogi Kolibri 330

Artur Betcher

Offline

O to akurat się nie musisz martwić, zostaw to mnie Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

No to wielkie dziękiJahooooPiwko
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Artur Betcher

Offline

No i gitara Usmiech Spodziewaj się przesyłki Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

panadol

Offline

Witam serdecznie.
Pozwole sobie odgrzebac temat Usmiech
Stalem sie posiadaczem malego gumiaka zodiac cadet o dlugosci 2,4m z silnikiem 2t 4km.

W pontonie jest podloga typu slatted - tzn usztywniona tylko 5cioma deseczkami.
2 sztuki mam do wymiany i zastanawiam sie czy oprocz dorobienia 2ch brakujacych nie zrobic odrazu 2giej sztywnej podlogi w calosci tak jak pieknie wykonal autor watku. mialbym wtedy 2 wersje - bardziej mobilna a druga gorsza do przewozenia ale bardziej stabilna i "szybsza?"
Pytanie tylko czy w tak malym pontonie jest sens zrobienia sztywnej podlogi ? Czy ze sztywna ma wieksze szanse poplynac kilka km wiecej/wejsc w slizg z jedna osoba przy tej "mocy" ? Usmiech Czy tez nei kombinowac i naprawic tylko te deski ktore mam uszkodzone ? Przyznam ze ponton ma byc uzywany bardziej na wakacjach "turystycznie" niz wedkarsko.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Wypadało by pierw zawitać w powitalni , przywitać się ze wszystkimiOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Dariusz Kucharski

Offline

panadol napisał(a):

Witam serdecznie.
Pozwole sobie odgrzebac temat Usmiech
Stalem sie posiadaczem malego gumiaka zodiac cadet o dlugosci 2,4m z silnikiem 2t 4km.

W pontonie jest podloga typu slatted - tzn usztywniona tylko 5cioma deseczkami.
2 sztuki mam do wymiany i zastanawiam sie czy oprocz dorobienia 2ch brakujacych nie zrobic odrazu 2giej sztywnej podlogi w calosci tak jak pieknie wykonal autor watku. mialbym wtedy 2 wersje - bardziej mobilna a druga gorsza do przewozenia ale bardziej stabilna i "szybsza?"
Pytanie tylko czy w tak malym pontonie jest sens zrobienia sztywnej podlogi ? Czy ze sztywna ma wieksze szanse poplynac kilka km wiecej/wejsc w slizg z jedna osoba przy tej "mocy" ? Usmiech Czy tez nei kombinowac i naprawic tylko te deski ktore mam uszkodzone ? Przyznam ze ponton ma byc uzywany bardziej na wakacjach "turystycznie" niz wedkarsko.



Wykonanie sztywnej podłogi bezsprzecznie daje nam komfort i bezpieczeństwo- brak pułapek na pokładzie pfft wiem bo taką miałemwysmiewacz nie trzeba zwracać uwagi gdzie stawiamy stopę, sztywna podłoga to jest to, i warto taką sobie sprawić, nawet jeśli ma być używany ponton do celów typowo rekreacyjnych, ponton ze sztywną podłogą popłynie znacznie szybciej , ale z silnikiem 4 km możesz zapomnieć o ślizgu we dwie osoby , samemu? silnik musiał by być w dobrej kondycji , odpowiednio dobrana wysokość pawęży, trym , to może, może ,ale pływanie typowo rekreacyjne daje też dużo frajdyOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

mmaarrcc82

Offline

Dzien dobry Panie Dariuszu,dawno nie bylem na forum,a tu taki temacik .Posiadam kolibri km260 I mercuryf5m silnik roczny,ponton wchodzi w slizg praktycznie od razu ale na oryginalnej podlodze strach,zaczyna falowac.Teraz pytanie,czy mogl by Pan wykonac taka podloge dla mnie?
 

simon

Offline

Jeśli masz troszkę czasu i chęci to możesz sam taką podłogę wykonać .
Też taką zrobiłem według pomysłu kolegi Darka , który mi podpowiedział co i jak .
 

mmaarrcc82

Offline

Czesc Simon,pewnie mogl bym wykonac to sam ale ale jak polaczyc obydwie czesci
 

Dariusz Kucharski

Offline

mmaarrcc82 napisał(a):

Czesc Simon,pewnie mogl bym wykonac to sam ale ale jak polaczyc obydwie czesci


Tu masz szczegóły

forumsumowe.pl/h/fshzw_20140427_150338_30b24.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_20140427_150244_0c367.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_20140427_150223_dc8bc.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_20140427_150348_3b62f.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_20160118_180915_635a2.jpg
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ponton Kolibri 360 + przyczepa Sprzedam sprzęt wędkarski 2 22 listopada 2017 15:53
Ponton kolibri KM280PP ze sztywna podłogą sprzedam Sprzedam sprzęt wędkarski 2 22 października 2017 21:24
kolibri 280 jaki silnik spalinowy Łodzie, pontony i inne środki pływające 13 28 września 2017 17:49
Ponton Kolibri Łodzie, pontony i inne środki pływające 8 15 marca 2017 08:35
Ponton KOLIBRI KM-300 PP szary + gwarancja :) Sprzedam sprzęt wędkarski 1 23 stycznia 2017 13:11
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,298,465 unikalne wizyty