Namiot Quechua, wady i zalety, film | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Im bardziej przyjażnie są poufałe, tym bardziej narażone są na rozbicie" G. Greene


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Namiot Quechua, wady i zalety, film

Zbigniew Konarzewski

Offline

Masz niewątpliwie rację,nie chodzi także o naciski,uważam jednak,że namiot ten to już staroć i szkoda kolegą zawracać głowy tym bardziej,że w necie są nieprzebrane propozycje od wyboru do koloru i w cenach od 140 do 1000 i więcej.
 

Artur Betcher

Offline

Temat wart odświeżenia, zimno się robi powoli Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Damian Poweska

Offline

Na forum mamy coraz więcej kolegów, więc może coś nowego w temacie namiocików ruszy Usmiech
 

Jacek B

Offline

W lipcu kupiłem przed wyjazdem na 10 dni nad wodę namiot Quechua t4.2 xl air.Namiot ogólnie bardzo fajny i wielki ,siedzieliśmy w środku w cztery osoby przy stoliku 80x80 i jeszcze bez problemu ktoś by się zmieścił.Natomiast sypialnie w tym namiocie jak dla mnie porażka,nie dało się ich poprawnie zamocować i z tego powodu po powrocie oddałem ten namiot do Decathlonu ,przy okazji sprawdzając to co pisał Artur o zwrotach w tej sieci.Pani przyjęła namiocik bez żadnych problemów bo stwierdziła że to kolejna reklamacja na sypialnie w tym modelu i zwróciła pieniążki.Jeżeli znalazł bym gdzieś sam tropik od tego namiotu za rozsądne pieniądze to biorę w ciemno.Oczko
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 

Artur Betcher

Offline

Kup taki jak ja kupiłem i już nie będziesz miał powodów do narzekania Usmiech Ja widziałem ten Twój i nie wziął bym go nawet za połowę ceny Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek B

Offline

Na tamten czas wydawał się optymalny,osobiście już nie kupię namiotu
jak Bóg da to chcę zakupić VW t4 Californie lub Westfalię i przedsionek.Oglądałem ostatnio coś takiego i się napaliłem dosyć mocno.Usmiech
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 

Artur Betcher

Offline

Inna półka cenowa Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wasak Pawel

Offline

Witam.

Dawno tutaj nikt nic nie pisał.
Chce kupić teraz nowy namiot. Widzę że dobrą opinią cieszą się namioty z decathlonu. Potrzebny jest mi namiot na 2 osoby. Może to być 3-osobowy zeby nie kisić sie w środku. Proszę o jakieś podpowiedzi co do tych namiotów quetchua.

Z góry dziękuje.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Jak dla mnie te namioty na rybki średnio się nadawają - powód -brak szyb,chyba że ktoś jeździ tylko jak jest ciepło i ma cały czas odpięte drzwi,kumpel ma taki i jak zobaczył nasze to już mu się swój nie podoba,jak byś był zainteresowanym kupnem używanego w stanie idealnym to daj znać na pw.
 

Jozefp

Offline

Ja mam coś takiego,jak pada to sobie siedzę w przedsionku przy otwartych drzwiach,Okok
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/504222263591d_dsc00924fs.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak wstawić film z YouTube. Poradniki użytkownika 19 23 sierpnia 2020 18:57
Szukam namiotu quechua 2 seconds XXL 4os.. Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 4 19 stycznia 2019 15:46
Namiot i centralka Pozostałe wyposażenie wędkarza 2 29 grudnia 2018 23:09
Pierwszy namiot Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 19 31 stycznia 2017 22:07
Namioty Quechua 2seconds Sprzedam sprzęt wędkarski 13 11 sierpnia 2016 19:18
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,478,553 unikalne wizyty