Sygnalizator | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Rzucić palenie? To łatwe. Robiłem to ze sto razy. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizator

Zbigniew Lewicki

Offline

Ja zrobiłem sobie z centralką z dzwonka bezprzewodowego na jesienno-zimowe zasiadki gdy siedzę w samochodzie a czasami oko potrafi sie przymknąć i nie słychać sygnalizatora na wędce zwłaszcza gdy jest silniejszy wiatr.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Bardzo ryzykujesz jadąc samemu i kimając nad wodą Zbyszku bez względu na porę roku jedną nockę można wytrzymać a jak na dłużej to w dzień drzemkę zaliczyć ale tak czy owak strach tak spaćNono nad wodą
 

Dariusz Kucharski

Offline

Zbigniew Lewicki napisał(a):

Ja zrobiłem sobie z centralką z dzwonka bezprzewodowego na jesienno-zimowe zasiadki gdy siedzę w samochodzie a czasami oko potrafi sie przymknąć i nie słychać sygnalizatora na wędce zwłaszcza gdy jest silniejszy wiatr.

Szczera prawdaOczko sam wiem jak to jest, jak się zasadzam na dwie nocki to niema bata żebym nie przysnął wysmiewacza nawet jak się siedzi w aucie to już ciężko usłyszeć sygnałek, dlatego centralka jest dla mnie niemal niezbędna praktyka wiele potrafi zweryfikować kiedyś ,byłem przekonany że wystarczy mi sygnalizator działający w jedną stronępfft praktyka szybko to zweryfikowała i dziś wiem ze tak jak pisali tu wcześniej mądrzy ludzie, dobry sygnalizator sumowy musi działać w dwie stronyOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Zbigniew Lewicki

Offline

Bardzo często jeżdzę sam i odpukać jeszcze nie miałem jakiejś trudnej sytuacji a jestem w sezonie co weekend na nocce, kilkadziesiąt nocek w roku. Czasami z ojcem lub kuzynem ale przynajmniej połowa samemu. Oczywiście jakoś się tam zawsze zabezpieczam przed ewentualnymi intruzami Oczko Co do sygnalizatorów wstrząsowych które zrobiłem to niesamowicie ułatwiły życie. W czasie gdy np.feedery są zarzucone ja mogę swobodnie rozstawić namiot, zebrać drewno na ognisko itd. Polecam.

Darek, po ciężkim dniu w pracy to na jednej nocce czasami trudno nie zmrużyć oka zwłaszcza gdy ma się w planie pracowity następny dzień.Oczko Dodatkowo z centralką można wyłączyć dzwięk i działa tylko dioda bo nie wszyscy dookoła musza słyszec co sie u mnie dzieje Oczko
 

Jaroslaw Radzki

Offline

To podobnie do mnie jakieś 85% to samotne nocki a wstrząsówka to super wynalazek stąd też skorzystałem z okazji na tych Niemieckich targach i zaopatrzyłem się ,zgadzam się z Tobą że one ułatwiają życie nad wodąOkok
 

Dariusz Kucharski

Offline

Zbigniew Lewicki napisał(a):

Bardzo często jeżdzę sam i odpukać jeszcze nie miałem jakiejś trudnej sytuacji a jestem w sezonie co weekend na nocce, kilkadziesiąt nocek w roku. Czasami z ojcem lub kuzynem ale przynajmniej połowa samemu. Oczywiście jakoś się tam zawsze zabezpieczam przed ewentualnymi intruzami Oczko Co do sygnalizatorów wstrząsowych które zrobiłem to niesamowicie ułatwiły życie. W czasie gdy np.feedery są zarzucone ja mogę swobodnie rozstawić namiot, zebrać drewno na ognisko itd. Polecam.


ja od lat jeżdżę sam na nocki ,kilka wypadów wspólnie z Januszem ,a tak zawsze sam i jak dotąd nic złego sie nie wydarzyłopfft no i jak napisał Zbyszek wszystko trzeba samemu przygotować i wtedy centralka jest niezastąpionaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Zbigniew Lewicki

Offline

Zwłaszcza gdy samemu wykonamy , wtedy dzwięk sygnalizatora cieszy podwójnie Okok
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Panowie,koledzy i oby tak było dalej i do końca byśmy nigdy nie odnieśli strat w wyniku kradzieży tego Wam i sobie życzę ale uważam że sygnał płynący z sygnalizatorów jest dość ostry ,mocny i przenikliwy więc z dość sporej odległości da się usłyszec hihi mam nadzieję że przekonam się w nadchodzącym sezonie by móc co nie co powiedzieć o tych zabawkach elektonicznychOkok
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Witam ja niestety nie mam takich zdolności by wykonać samemu takie cudo więc zakupiłem sobie takie wstrząsówki
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0134jpg_07a04.jpg

A czemu nie "Rico´s Revolution" ?


Jacku dlatego tylko ta wersja bo to koszt 30 euro a ten revolutiion to koszt 80euro
 

Dariusz Kucharski

Offline

No ja bym nie chciał nic sugerować, ale przerobiłem trochę alarmów osobistych pod względem sygnalizatora sumowego i jest na allegroszu taki oto alarm osobisty za jedyne 39,90 co za uderzające podobieństwo

forumsumowe.pl/h/fshzw_4851105870_c929b.jpg
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
sygnalizator brań bezprzewodowy zrób to sam Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 36 01 listopada 2017 08:57
najprostszy bezprzewodowy sygnalizator Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 1 09 marca 2017 21:33
Sygnalizator Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 30 31 lipca 2016 08:08
Sygnalizator Sumowy- Wstrząsowy Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 43 30 lipca 2016 13:25
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,478,354 unikalne wizyty