Sygnalizator | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety kochaja nas z powodu naszych wad. Jesli mamy ich dosc duzo, przebaczaja nam wszystko, nawet nasz intelekt


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizator

Michal Jaworski

Offline

Z racji że ostatnio miałem trochę wolnego to wykombinowałem sobie tanim kosztem taki oto sygnalizator . Jego środek to czujnik rtęciowy z alarmu dla kierowców , buzzer, dioda , źródło zasilania to bateria cr 2025, obudowa ze sklepu z elektroniką.Za uchwyt na blank wędki posłużyła mi żabka z wieszaka wyłożona gąbką Oczko Kąt nachylenia sygnalizatora można regulować na śrubie skręcanej motylkiem.
forumsumowe.pl/h/fshzw_sygnalizatorjpg_6df09.jpg
 

Dariusz Kucharski

Offline

mam zastrzeżenia do tego wyłącznikaOczko czy aby się w torbie sam przypadkowo nie włączy?beka wystarczy ze przypadkowo coś go przyciśnie i będzie piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hehe
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Jaworski

Offline

Kurde o tym nie pomyślałem Oczko Z drugiej strony buzzery są na tyle głośne i na tyle piskliwy dźwięk wydają że pewnie usłyszę co by się nie działo.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michal Jaworski napisał(a):

Kurde o tym nie pomyślałem Oczko Z drugiej strony buzzery są na tyle głośne i na tyle piskliwy dźwięk wydają że pewnie usłyszę co by się nie działo.


Ja bym zastosował gniazdo i wtyk jack jako kluczykHahaOkokwyjmujesz - zabezpieczony wkładasz- włączony właśniebeka taki klecę
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Jaworski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Michal Jaworski napisał(a):

Kurde o tym nie pomyślałem Oczko Z drugiej strony buzzery są na tyle głośne i na tyle piskliwy dźwięk wydają że pewnie usłyszę co by się nie działo.


Ja bym zastosował gniazdo i wtyk jack jako kluczykHahaOkokwyjmujesz - zabezpieczony wkładasz- włączony właśniebeka taki klecę

Fajne rozwiązanie , muszę pomyśleć nad takowym Usmiech Narazie zastanawiam się nad dołożeniem drugiego czujnika rtęciowego , tak żeby sygnalizator działał w obie strony.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michal Jaworski napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Michal Jaworski napisał(a):

Kurde o tym nie pomyślałem Oczko Z drugiej strony buzzery są na tyle głośne i na tyle piskliwy dźwięk wydają że pewnie usłyszę co by się nie działo.


Ja bym zastosował gniazdo i wtyk jack jako kluczykHahaOkokwyjmujesz - zabezpieczony wkładasz- włączony właśniebeka taki klecę

Fajne rozwiązanie , muszę pomyśleć nad takowym Usmiech Narazie zastanawiam się nad dołożeniem drugiego czujnika rtęciowego , tak żeby sygnalizator działał w obie strony.

heh ale jak sobie to wyobrażasz jak dasz drugi to cały czas bedzie wyłłłłłłłłłłłłłłłłłłll, chyba ze ustawisz idealnie w poziomie, ale po co ci w drugą stronę??
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Hubert Chamczyk

Offline

Gdy ryba zerwie zrywkę i się wędka wyprostuje Okok
No Kill
C&R
 

Dariusz Kucharski

Offline

Hubert Chamczyk napisał(a):

Gdy ryba zerwie zrywkę i się wędka wyprostuje Okok


Zgadzam się ale zanim zerwie??? musi się nagiąćbeka a wtedy piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i po co w drugą stronę? moim zdaniem to kłopotliwy bajer, też na początku lubiłem sobie komplikować życie ale ludzie tu na forum pokazali mi że najlepsze rozwiązania są najprostszeOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Jaworski

Offline

Tak więc chyba zostanę przy jednym czujniku Oczko
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michal Jaworski napisał(a):

Tak więc chyba zostanę przy jednym czujniku Oczko

Nie wiem Michał ja zrobiłeś ten czujnik , ale ja ten czujnik rtęciowy , tą banieczkę ładnie ustawiłem w poziomie i przykleiłem do płytki kropelką w żelu jest stabilnie i zawsze tak samoOkok bo na samych przewodach rożnie to bywało .
A u ciebie to wystarczy zakupić takie małe gniazdo jack i jednego jacka i dodatkowo wpiąć w obwód żeby zamykał go po włożeniu a wyłącznik niech zostanie włączysz włącznikiem włożysz jacka i graOkok
a w razie brania masz dwie opcje wyłączenia albo wyjąć jacka albo wyłączyć wyłącznikiemOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
sygnalizator brań bezprzewodowy zrób to sam Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 36 01 listopada 2017 08:57
najprostszy bezprzewodowy sygnalizator Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 1 09 marca 2017 21:33
Sygnalizator Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 30 31 lipca 2016 08:08
Sygnalizator Sumowy- Wstrząsowy Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 43 30 lipca 2016 13:25
Wygenerowano w sekund: 1.87
51,299,852 unikalne wizyty