vimarco | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Sny rodzą rzeczywistoŚć. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ MINI DZIAŁ KARPIOWY / Karpiowe forum ogólne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
vimarco

Tomasz S

Offline

Grzegorz Michalski napisał(a):

Polecasz tę firmę? dlatego chce 4 bo nieraz jeżdżę z ojcem na rybki i 4 byłyby lepsze....


A ja 3 bo jeżdżę sam, 2 na wędkę a 1 wokół stanowiska na alarm Haha
 

Mariusz Kowalski

Offline

Tomasz Sokolowski napisał(a):

mam taki komplet 3 sztuki plus centralka chce ktoś kupic ? pfft sa na gwarancji kupiłem inne w tym rokuUsmiech


Nieaktualne gringringrin
 

Tomasz Zukowski

Offline

Mam sygnalizatory VIMARCO model przed tym który przedstawił pw0.
Spisują się rewelacyjnie łowiłem w ulewach,nocki itp. i nic im nie jest.
Centralka działa też bez zarzutu,po sezonie intensywnego łowienia baterie są ok i nie zamierzam ich wymieniać.Za 4+1 dałem półtorej roku temu coś ponad 330 zł.
Okok Okok Okok
 

Tomasz S

Offline

Mariusz Kowalski napisał(a):

Tomasz Sokolowski napisał(a):

mam taki komplet 3 sztuki plus centralka chce ktoś kupic ? pfft sa na gwarancji kupiłem inne w tym rokuUsmiech


Nieaktualne gringringrin


Są już w drodze Haha
 

indyq

Offline

vimarco xtr plus po dwóch tyg. cały zestaw wraca do reklamacji z następujących przyczyn:
-centralka przyszła bez klapki baterii,
-awaria głośności centralki(za cicha),
-w zielonym sygnał-ku dioda nocna niebieska,
-na koniec najgorsze żyłka wcina się w krawędź obudowy (która jest niedopracowana ma wystające krawędzie nie-za-tępione) i przy zacięciu zrywa się, po zastosowaniu plecionki i jej niefortunnym zacięciu na sygnałku (mam foto ale niestety nie umiem tu dodać) oraz podczas brania ryby uszkadza się sygnalizator gdyż po prostu pęk plastik w miejscu montażu-śruba (co oczywiście jest moją winą uszkodzenie mechaniczne).
Ogólnie w wielkim skrócie jestem bardzo na nie, sprzedawca twierdzi oczywiście że trafił do mnie przez przypadek już wcześniej przez kogoś reklamowany zestaw niedopracowany i wymieni wszystko na nowy zestaw wolny od wad, miałem już wiele sygnałków tanich 30-50pln (z lidl-a,mistrall-a,konger) i nigdy nie miałem takich problemów z żadnymi(te mają też plus głośne są i czułe po za tym nie widzę w nich nic szałowego sygnalizacja kierunku brania w centralce jest wg mnie zbędna).
A to dopiero początek lekkie kije karpiowe, feeder-y myślałem na to sumówki kłaść ale to bez sensu, co byś Cię polecili z pancernych masywnych bezawaryjnych sygnałków z centralką ? Jak coś nie tak napisałem to przepraszam ale jestem mocno rozczarowany jakością całego zestawu.
Pozdrawiam Krystian Matyja
 

indyq

Offline

Po 6-8 tyg. od reklamacji otrzymałem zestaw 4+1 xtr plus, elektronika wreszcie działała jak należy lecz niestety obudowy znów są krzywo skręcone (ok 1,1-1,4 mm wiec nie mało a w sumie jest tam nieco ponad 3 mm) w dwóch na cztery (czyli standard 50% poprzednio jeden na dwa miał tak samo) co dyskwalifikuje je z użytku, żyłka podczas zacinania zahacza o obudowę no i się zrywa, plecionka raczej wcina się w obudowę. Właściciel twierdzi że zestaw jest przez niego sprawdzony i wszystko z nim ok, jak dla mnie to może kiedyś była to dobra firma niestety teraz jest to tylko niedopracowana "chińszczyzna" ze znaczkami vimarco. Zestaw został odesłany i czekam już tydzień na zwrot gotówki, trzeciej reklamacji nie będzie.
Pozdrawiam Krystian Matyja
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,295,801 unikalne wizyty