Spławik podwodny a stoper . | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Znajomość Boga bez znajomości własnej nędzy rodzi pychę. Znajomość własnej nędzy bez znajomości Boga rodzi rozpacz. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Spławik podwodny a stoper .

Jacek Gebala

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Te stopery to full stop stonfo , na razie w Polsce nie dostępne ,podobno jest już przedstawiciel włoskiej firmy produkujące te stopery na Polskę ale nie wiem ile w tym prawdy ,są dostępne u Niemca , Czecha nawet u ruskich tylko nie u naszly u nas tylko na Ebay ale przesyłka poraża występują w trzech rozmiarach
1- fi 3,5 mm x 15 mm
2-fi 4mm x18,5mm
3-fi 8mm x22mm
są to bardzo mocne stopery można je bez problemu zakładać bez rozbierania zestawu sam za nimi biegam już rok i nie mogę ich w żaden sposób załatwić a na Ebayu nie dam rady niestetySmutny


buli83 napisał(a):

No właśnie szukałem w sklepach i alleg.... i nigdzie ich nie było. Dzięki za odp


No bo trzeba popytać.. nikt nikomu głowy nie urwie. Najwyżej powie że nie Nono

Te 3-ki(" Stonfo Bleistopper Full Stop " ) - to ewentualnie mogę załatwić -1x paczka(zawierająca 10 sztuk stoperkow) wyjdzie 25 zł. plus cena wysyłki w Polsce.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Te stopery to full stop stonfo , na razie w Polsce nie dostępne ,podobno jest już przedstawiciel włoskiej firmy produkujące te stopery na Polskę ale nie wiem ile w tym prawdy ,są dostępne u Niemca , Czecha nawet u ruskich tylko nie u naszly u nas tylko na Ebay ale przesyłka poraża występują w trzech rozmiarach
1- fi 3,5 mm x 15 mm
2-fi 4mm x18,5mm
3-fi 8mm x22mm
są to bardzo mocne stopery można je bez problemu zakładać bez rozbierania zestawu sam za nimi biegam już rok i nie mogę ich w żaden sposób załatwić a na Ebayu nie dam rady niestetySmutny


Rozmiary w zależności od grubości plecionki?
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

wojtek zdunik

Offline

Piszcie do askari (kto tam częściej kupuje) , niech sprowadzają, trochę się napracowałem żeby to znaleźć
http://www.angels...detail.jsf
http://www.angelsport.de/__WebShop__/product/angeln/angelzubehoer-2/kleines-angel-zubehoer-3/vorfaecher-systeme-2/meeresvorfach-zubehoer-2/perca-montagen-blei-full-stop/detail.jsf
 

Bartosz Wasielewski

Offline

wojtek zdunik napisał(a):

Piszcie do askari (kto tam częściej kupuje) , niech sprowadzają, trochę się napracowałem żeby to znaleźć
http://www.angels...detail.jsf
http://www.angelsport.de/__WebShop__/product/angeln/angelzubehoer-2/kleines-angel-zubehoer-3/vorfaecher-systeme-2/meeresvorfach-zubehoer-2/perca-montagen-blei-full-stop/detail.jsf


Najlepiej niech Filip zadzwoni do tej miłej pani i poda numery katalogowe pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Filipka

Offline

A chętnie Haha Ale w poniedziałek Haha
 

wojtek zdunik

Offline

Jak tam Filipie?
 

Bojan42

Offline

Kiedyś zaciskałem śruciny, ale kolega pokazał mi praktyczniejszy sposób. Zwykła gumka recepturka/ może być również stara plecionka. Wiążemy mocno i ścisło na supeł po jednej i drugiej stronie spławika i wszystko ładnie gra.
 

wojtek zdunik

Offline

Filipie?
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Kolego wszystko jest dobre co nie kaleczy głównej plecionki hehehe czy to gumowa rurka czy węzeł z plecionki aby ciężko się przesuwało i już bez kombinowania.
 

wojtek zdunik

Offline



...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Podwodny spławik od A do Z - Czyli rewelacyjna metoda na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 537 27 stycznia 2019 20:11
podwodny spławik Przynęty martwe do łowienia sumów 2 13 lutego 2018 21:05
Spławik Spro do bojki Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 15 22 grudnia 2016 11:54
Przetrzymywanie suma, dipowanie pelletu i spławik podwodny Łowienie sumów na grunt 1 19 lipca 2016 22:54
Spławik podwodny bez zrywki? Łowienie sumów na grunt 46 26 lipca 2015 11:47
Wygenerowano w sekund: 1.76
51,303,377 unikalne wizyty