V Zlot FS Wisła 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zawieś swoje życie o jakąś gwiazdę, a noc ci nie zaszkodzi. -Phil Bosman


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
V Zlot FS Wisła 2014

Jozefp

Offline

Nie zdążyłem zapytać bo się spieszył,ale pewnie tak skoro mówił że się dogadamy.Może ktoś z Krakowa by tam podjechał popytać i w razie czego by takie pismo złożył.Z tego co mapa pokazuje to siedzibę maja koło blisko huty ul.Bulwarowa 43
 

Artur Betcher

Offline

Jaka jest data zlotu?
Nie może się nakładać z tym nad Odrą gdyż są ludzie którzy chętnie spotkają się najpierw nad Odrą a po miesiącu chętnie i nad Wisłę zawitają.
Pomyślcie o tym bo to ważna kwestia.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Kowalski

Offline

4.07.2014r -06.07.2014r w tym samym terminie odbędzie się zlot nad Odrą z tą tylko różnicą że zacznie się nieoficjalnie dzień wcześniej Okok
 

Jozefp

Offline

To już mamy dogadaneOkok robimy zawody Odra vs Wisła Haha
Kilka tygodni później kolejny zlot,bo na tym nie wszyscy chętni dadzą radę być...gdzieś na początku tego tematu było o tym pisane Okok
 

Artur Betcher

Offline

Panowie to nie jest dobry pomysł.
Robicie zloty oficjalne pod szyldem forum.
Robienie ich w tym samym czasie jest nieco nie logiczne.
Tych zasiadek sumowych w roku mamy nie za wiele bo i sezon na suma krótki.
Oficjalnych imprez forumowych powinno być ze trzy.
Pierwsza to otwarcie, druga poprawiny i trzecia to zamknięcie sezonu.
Skoro na Odrę uzbierało się sporo więcej ludzi niż na Wisłę to powinien zlot nad Odrą być zlotem otwarcia.
Oczywiście nie można po macoszemu potraktować Wisły i po miesiącu powinien się odbyć drugi z oficjalnych zlotów czyli nad Wisłą.
Ostatni to pożegnanie sezonu i powinien odbyć się tam gdzie skuteczniej połowiono sumy w dwóch poprzednich lub wybrać coś zupełnie innego ( na przykład Rybnik).
W między czasie nic nie stoi na przeszkodzie żeby grupki użytkowników umawiały się na zasiadki wspólne bo o to w tym wszystkim chodzi.
Oficjalne jednak zloty powinny być tak jak to opisałem i użytkownicy powinni patrzeć nie tylko na swoje preferencje.

Pamiętajcie też że z uwagi na małą ilość imprez może się znaleźć sporo użytkowników ze zlotu nad Odrą którzy chętnie po miesiącu spotkają się na poprawinach nad Wisłą Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Pawel Grzesik

Offline

Z tego co się orientuje to były plany zrobienia drugiego zlotu w tym miejscu właśnie w sierpniu, nie wiem czy tylko się na planach skończyło czy też nie.
 

Filipka

Offline

To u Nas na Wiśle będzie sie nazywać zebranie zarząduHaha

A w ogóle my pierwsi byliśmyOczko I zdeklarowanej ilości osób pół roku wcześniej jeszcze daleko do tej która się pojawi. U Nas same pewniakiOczkoOczko
 

Jozefp

Offline

Filip Ty będziesz prezesem tego zarządu Oklaski
 

Grzegorz Petryna

Offline

Nasz Zlot był pierwszy, termin też był ustalony pierwszy. Ja nawet w robocie mam dogadany termin Zlotu, coby być na całym. Pierwsi mieliśmy wszystko dograne, łącznie z miejscem Zlotu, a Odra do dziś nie ma pewnej miejscówki. U nas cisza w temacie, gdyż wszystko już było ustalone.
 

Filipka

Offline

To fakt. Ja już też mam w robocie dogadany wstępnie urlop.
Grzesiu na prezesa a ja będę od grilla. Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wisła Powitalnia sumowa ;) 1 06 września 2019 08:15
Wieprz i Wisła Łowiska sumowe 7 15 lutego 2019 20:09
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Wisła okolice Warszawy. Łowiska sumowe 1 02 lipca 2018 21:58
Wisła okręg rzeszowski Łowiska sumowe 1 20 czerwca 2018 14:42
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,543,436 unikalne wizyty