Woblery oklejane skórą-Tomy Hand Made | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie być kochaną - to nieszczęŚcie; nie być już kochaną - to zniewaga. -Monteskiusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Woblery oklejane skórą-Tomy Hand Made

Tomy

Offline

Dzięki. Przemogłem się jednak i zrobię coś pod rybkę forumową. Mam taki wzorek nazwałem go "Mixer". Jest to wobler powierzchniowy o wręcz szatańsko ostrej pracy. Nie wiem czy to dobry pomysł ale do połowów w nocy z powierzchni myślę zrobić mu gniazdo na świetlik ułatwiło by to orientację przy rzutach jak i prowadzeniu.
Co myślicie o tym świetlikuOczko
 

Tomy

Offline

Pewne zmiany u mnie.Wobki oklejane skóra tylko i wyłącznie na zamówienie.W 2011r dostępne tylko i wyłącznie woblery pod Bolenia,różne modele w tym kilka ciekawych nowych wzorów{ofertę zaktualizuję niebawem i wstawię fotki}.Pozdrawiam Tomek.
 

Artur Betcher

Offline

Tomy napisał(a):
Dzięki. Przemogłem się jednak i zrobię coś pod rybkę forumową. Mam taki wzorek nazwałem go "Mixer". Jest to wobler powierzchniowy o wręcz szatańsko ostrej pracy. Nie wiem czy to dobry pomysł ale do połowów w nocy z powierzchni myślę zrobić mu gniazdo na świetlik ułatwiło by to orientację przy rzutach jak i prowadzeniu.
Co myślicie o tym świetlikuOczko


Że ja nie zauważyłem tego posta. Jasne że by się przydał wobek od Ciebie pod suma Usmiech Czekamy Usmiech

Tomy napisał(a):
Pewne zmiany u mnie.Wobki oklejane skóra tylko i wyłącznie na zamówienie.W 2011r dostępne tylko i wyłącznie woblery pod Bolenia,różne modele w tym kilka ciekawych nowych wzorów{ofertę zaktualizuję niebawem i wstawię fotki}.Pozdrawiam Tomek.


Pamiętaj o zdjęciach żeby można było dodać i do galerii dostępnej dla wszystkich Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Polecki

Offline

Gratuluję talentu do robienia woblerów.Naprawdę piękne Oklaski
 

Tomy

Offline

No ok. Moje Boleniowe śledzie w trzech rozmiarach 6,7,8cm waga 8-11g. Praca bardzo drobna o dużej amplitudzie. W przygotowaniu inne kolorki.Fotki dodałem do galerii-rękodzieło-

www.forumsumowe.pl/images/woblery_boleniowe_tomy_1.jpg

www.forumsumowe.pl/images/woblery_boleniowe_tomy_2.jpg


www.forumsumowe.pl/images/woblery_boleniowe_tomy_3.jpg

www.forumsumowe.pl/images/woblery_boleniowe_tomy_4.jpg
 

Lukasz Karlinski

Offline

Tak patrze na te piękności to aż szkoda nimi łowić bo strach że zostaną gdzieś na jakimś krzaku pod wodą;B macie panowie talent do takich prac super Oklaski
 

norimk

Offline

Wobki bardzo ładne, ale ja osobiście nie uganiam się za bolkiem. Pozdr
 

Damian Poweska

Offline

Świetne wobki ja też cierpię na bolerioze Usmiech warto by było je przetestować.
Pozdrawiam
 

Arekp

Offline

Chyba BOLENIOZĘ???
 

Tomy

Offline

Strzebla Potokowa 3,5cm waga 2,5-3g. Praca wężowo migotliwa z tendencja to myszkowania w ostrym prądzie.

www.forumsumowe.pl/images/strzebla_potokowa_wobler_1.jpg

www.forumsumowe.pl/images/strzebla_potokowa_wobler_2.jpg

www.forumsumowe.pl/images/strzebla_potokowa_wobler_3.jpg

Pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Hand Made Wahadłówka LukaszWolny Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 2 14 maja 2019 14:37
Hand Made Stasiak Kamil (Stachu442) Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 204 09 marca 2019 16:34
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,515,327 unikalne wizyty