Echosonda Condor F-238 200khz | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Echosonda Condor F-238 200khz

daddax

Offline

1bolo napisał(a):

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi. Sprawę przemyśle, ale mam ograniczenia finansowe.
W tych pieniążkach bez problemu ściągniesz sobie ze stanów Mark 5x pro. Ok. 140 usd. + przesyłka. Jak byś chciał namiar to "krzycz".
 

Grzegorz Michalski

Offline

Czy ktoś może mi polecić echosondę jakąś - ale BEZPRZEWODOWĄ. Wędkuję 95% z brzegu (wąska Wisła w moim rejonie) ok 30m. Pozdrawiam i proszę o radę...
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Grzegorz Michalski

Offline

W Askari.pl jest: Humminbird Piranha Max 230 e Portable.
Co o tej sądzicie ?
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

1bolo

Offline

Mam zamiar kupić używaną echosondę i mam pytanie czy warunkach domowych można sprawdzić działanie sondy.
 

Robert Dubis

Offline

Funkcje sprawdzisz na sucho, jak chcesz zobaczyć rybki to czujnik do akwarium.Haha
Pozdrawiam Robert
 

mpruszek

Offline

Jak już będziesz po zakupach, to pochwal się jaki sprzęt wybrałeś Oczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Echosonda STRIKER 4 GARMIN Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 1 29 lipca 2019 14:20
Echosonda Garminn 350c czy lowrance Hook 4x chirp Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 3 21 stycznia 2018 22:51
Echosonda Garmin 350c Sprzedam sprzęt wędkarski 5 13 lipca 2017 22:59
Dzisiejsze Zdjęcia Echosonda Garmin 350c Forum ogólne o sumach 4 12 lipca 2017 15:44
Echosonda Lowrance Mark 4 Sprzedam sprzęt wędkarski 4 18 lutego 2017 20:56
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,291,840 unikalne wizyty