Zestaw do vertikala do 500zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zawieś swoje życie o jakąś gwiazdę, a noc ci nie zaszkodzi. -Phil Bosman


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Vertikal
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zestaw do vertikala do 500zł

Artur Betcher

Offline

Zestaw do vertikala do 500zł
Tak jak w temacie.
Bardziej doświadczonych kolegów w temacie vertikala proszę o skomponowanie zestawu do vertikala do kwoty 500zł w czym ma się zawierać nawet przypon.
Oczywiście za te pieniądze nie będzie nie wiadomo co ale mnie interesuje jak w takiej kwocie uzbroić się do walki z sumami metodą vertikal.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

MarcinMistkowski

Offline

Artur,ale to jest niemożliwe aby do 500zł złożyć zestaw do tego ponieważ w skład sprzętu wchodzi pływadło ,a tu jeszcze na przypon ma starczyć ? beka
 

Artur Betcher

Offline

Chodzi o wędzisko, kołowrotek, plecionkę i reszte zestawu. Nie o pływadełko Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Dubis

Offline

Dobra czuła wędka do verta i metody powyżej tej kwoty.Placze
Pozdrawiam Robert
 

Artur Betcher

Offline

Robercie ja jednak proszę żebyś pisał na temat. Jeśli nie istnieje żaden taki zestaw to OK. Jeśli zaś istnieje to spróbujmy go wytypować. Ja nie pytam o dobrą czułą wędkę. Do tego dojdziemy w następnym temacie w innym pułapie cenowym.
Rzeczywiście vertikal kuleje.
Napisaliśmy kilka postów pa pytaniu w pierwszym i ani jednej treściwej informacji choćby z propozycją. Mamy kompletne braki edukacji w tym temacie.
Kiedy podobne tematy w sacjonarce zakładaliśmy to w pierwszej odpowiedzi już sensowne propozycje padały.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Dubis

Offline

Wędka min 300-350 zł, kołowrotek stosuje się mniejsze modele ale za to bardzo mocne min.250-300 zł plecionka 150-200 zł, główki, haki kotwice płetka przyponowa min 200 zł. Jeden zestaw do vertikala na łódce to bida.
Pozdrawiam Robert
 

Artur Betcher

Offline

Robert ja to też rozumiem i do tego też dojdziemy ale jak możesz jednak wręcz bym cię błagał pisz na temat HahaHahaHaha
Chcemy znaleźć zestaw dla początkującego do 500zł lub w kwocie zbliżonejUsmiech
Przecież to wcale nie tak trudno pisać na temat Usmiech
Jak nie znajdziemy tu to zadzwonię do Askari i poproszę o opinię czy jest to możliwe. Usmiech
W późniejszym terminie założymy tematy na każdą kieszeń i na wszelakie udziwnienia.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

MarcinMistkowski

Offline

Ja w tym roku spróbowałem vertikala na sprzęcie Usmiech

DRAGON MILLENIUM JERK 1,90m 60-120g udało mi się go kupić za niecałą stówkę używkę do tego multik daiwy za parę złotych i plecionka pp 0,28. Więc zacząć poniżej 500zł można ale z racji że nie połowiłem a nie czuje za bardzo tego sprzętu bo kij mimo że czuły to taki pałkowaty a kołowrotek za bardzo plastikowy i bałem się żeby mi coś nie przywaliło to sam chętnie zdam się na Was przy wyborze sprzętu na następny sezon pfft Myślę nad kijem z pełnego włókna szklanego ponieważ są miękkie i mocne.
 

Mariuszkk

Offline

A takie coś na początek się nada?
Ron Thompson EVO2 Boat 180 lub210.
cw-20/30lb
Cena śmieszna -poniżej 100 PLNUsmiech
forumsumowe.pl/h/fshzw_evo2_boat_e6925.jpg
 

Mariuszkk

Offline

Kolejna propozycja :
DAM MAD CAT VERTICAL 190 CM 250 G
Długośc : 190 cm
Waga : 324 gr
Cw : 50-250 gr
Ilość składów : 1
Długość transportowa : 190 cm
Cena ok 150 PLN
Vertical fishing z łodzi z użyciem kwoka ,czy też połów spininngowy z brzegu,wszystkie metody są możliwe z użyciem tej wędki.Smukły blank zapewnia doskonały kontakt z przynetą.Doskonała akcja i duża moc pozwolą na pokonanie największego suma.
forumsumowe.pl/h/fshzw_madcat_bv_large_3a085.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego od 200 do 500zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 263 20 lipca 2019 16:13
Wędka do Vertikala Vertikal 55 30 czerwca 2018 09:42
MOCNY zestaw do trolla Spinning, Trolling za sumem 9 28 maja 2018 15:48
Kołowrotek na suma do spinningu od 250 do 500zł Kołowrotki sumowe spinningowe 295 12 marca 2018 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,485,353 unikalne wizyty