Wędka do Vertikala | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety kochaja nas z powodu naszych wad. Jesli mamy ich dosc duzo, przebaczaja nam wszystko, nawet nasz intelekt


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Vertikal
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wędka do Vertikala

Jozefp

Offline

neor napisał(a):

Znalazłem jeszcze kijek Black Cata w przystępnej cenie 290 zł - Cat Fighter DF 210cm 150-300g . Kiepsko że jest cały ciemny ale firmowy .


Właśnie tą mam zamiar kupić,dogadałem się ze sprzedawcą za 270zł Okok
 

Mateusz Kwiatkowski

Offline

Właśnie zakupiłem ten kijek, już nie mogę się doczekać aż dorwę go w swoje rączki. Szkoda tylko, że wcześniej nie zauważyłem tego posta
Właśnie tą mam zamiar kupić,dogadałem się ze sprzedawcą za 270zł Okok
. Czekam na przesyłkę i robię test... Mam na stanie jeszcze 2 wędki kupione w tym sezonie i zamierzam zrobić zbiorowy test z filmami i zdjęciami.
 

MarcinMistkowski

Offline

"Czekam na przesyłkę i robię test... Mam na stanie jeszcze 2 wędki kupione w tym sezonie i zamierzam zrobić zbiorowy test z filmami i zdjęciami."

Mam nadzieje że testy będą na rybkach i to nie małych Okok
 

teamdragon pl

Offline

Mam kilka propozycji
X-FORCE
1,98 m w trzech wersjach 40-140 g ,60-200 g, 100-300 g

forumsumowe.pl/h/fshzw_x_force_140s_27_77_198_c6229.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_x_force_300c_27_79_199_227bb.jpg

BOAT MASTER Jig 40-200 g ,
BOAT MASTER Pilk 60-180 g ,100-250 g,150-400 g
forumsumowe.pl/h/fshzw_boat_master_pilk_24_73_200_a_2b6e0.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_boat_master_pilk_24_73_200_b_6994a.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_boat_master_jig_24_70_240_b_bb81b.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_boat_master_jig_24_70_240_a_2dc03.jpg

Ceny ciekawe szczególnie po rabacie .
Pozdrawiam
 

Mateusz Kwiatkowski

Offline

Na rybkach przetestuje jak najbardziej ale jeszcze kilka miesięcy nakręcony będę siedział patrząc na nie i czekając mam zamiar porobić woblerki Haha wezmę się za jakieś większe, bo mało kto je robi...

Ale żeby nie offtop'ować : The Inliner Light 210cm 100-200g - Black Cat

www.pescain.it/wp-content/uploads/2013/04/INLINER-LIGHTbig.jpg

- Długość: 2,10 m,
- Ilosc sekcji: 2
- Ciężar wyrzutu: 100-200 g.
- Dlugosc transpotrowa: 1.60m
- Waga: 447g.

Widziałem na Youtube filmik jak ktoś używał tego kijaszka do tej metody i myślę, że nada się zwłaszcza, że nie jest ona w cale taka droga, wychodzi taniej niż mój zakup.
 

Jozefp

Offline

Mateusz Kwiatkowski napisał(a):

Na rybkach przetestuje jak najbardziej ale jeszcze kilka miesięcy nakręcony będę siedział patrząc na nie i czekając mam zamiar porobić woblerki Haha wezmę się za jakieś większe, bo mało kto je robi...


Haha grinMało kto robi większe ??? a czy te można już zaliczyć do dużych ???wysmiewacz
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_11/2_5106165015ac8_dsc01147fs.jpg
 

Mateusz Kwiatkowski

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Mateusz Kwiatkowski napisał(a):

Na rybkach przetestuje jak najbardziej ale jeszcze kilka miesięcy nakręcony będę siedział patrząc na nie i czekając mam zamiar porobić woblerki Haha wezmę się za jakieś większe, bo mało kto je robi...


Haha grinMało kto robi większe ??? a czy te można już zaliczyć do dużych ???wysmiewacz
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_11/2_5106165015ac8_dsc01147fs.jpg

Ładne ^^ Całkiem spore, wyciągnąłeś już coś na te cudeńka? Usmiech
 

Jozefp

Offline

Sporo rybek Okok nawet sandacz w zeszłym roku na to się nabrał,ale taki prawie metrowyHaha
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_7/sum_siluro_sumy_catfish_silure_501bd123c9fc2_forumsumowe.jpg
 

Bartekp

Offline

A co myślicie o tym kiju ?

Wędka Sportex Jolokia Boat 210/400g

długość: 2,10m
ciężar wyrzutowy: 400g
długość transportowa: 1.59m
waga: 409g
ilość elementów: 2Wędka Sportex Jolokia Boat 210/400g
10lat gwarancji!!!Niemiecka jakość!!!

Niezależnie czy Twoim celem jest dorsz, molwa, rekin czy halibut, ta seria wędek łodziowych jest dobrym wyborem. Mocno zacinające, jednak nie jak zwykle w takich przypadkach, sztywne niczym kij do miotły, te wędki wytworzone z włókna węglowego HM/IM oferują świetna akcję. Smukłe, lekkie i rzucające się w oczy, zwracają uwagę na każdym kutrze. Wszystkie detale zostały w pełni zabezpieczone przed słoną wodą. Blank wędziska jest objęty 10-cio letnią gwarancją producenta.

pstrag.cal.pl/szablon/Allegro/zdjecia/SPORTEX/JOLOKIA.jpg

YouTube Video


YouTube Video


YouTube Video
 

Robert Pytka

Offline

Wędki firmy SPORTEX to klasa sama w sobie . Niestety kij o którym piszesz jest za ciężki do vetra . Ale Jolokia Jigging JO 1830 - 185 cm dł , 2 części , dł transportowa 135 cm , ciężar przynęty 220 gr , a przedział 150-250 gr , waga wędki 221gr . Jest to wędka idealna pod kołowrotek z stałą szpulą w tej metodzie . Godny polecenia jest też MAGNUS .
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Wędka grunt + multik Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 14 maja 2020 16:52
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,522,768 unikalne wizyty