Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje. - Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014

Artur Betcher

Offline

Kubek napisał(a):

Witam wszystkich na formu Usmiech

bylbym zainteresowany wyjadem ja plus kolega tylko prosilbym wiecej szczegolow czy sprzet mozna zabrac swoj z PL, ile orientacyjnie wychodza dodatkowe koszta (ile pieniedzy miec ze soba zeby sie o nic nie martwic- oczywiscie bez przesady pfft) i jakie gabaryty bagazy mozna zabrac ze soba. widzialem ze w Poznaniu jest mozna wsiadac ci moje pytanie czy swebodzin tez wchodzi w gre?


Sprzęt swój zabrać można. Ci co jadą łowić stacjonarnie powinni zabrać na worek pelletu, ci co na spinning nic. Wszystko jest więc oszczędny nie musi nic zabierać a jeśli ktoś ma zachcianki jakieś to może zabrać ile mu będzie trzeba. Nawet prowiant na drogę powrotną wliczyłem więc tu o jedzenie musicie się martwić tylko do momentu dotarcia do bazy, od tamtej pory już o nic co związane z wyżywieniem, napojami. Alkoholu nie kupuje, nie wliczałem i flaszka się znajdzie tylko wtedy jak na koniec zostanie na przykład z paliwa.
Miejsce zbiórki to Poznań a Świebodzin mógłby być okazyjnie tylko wtedy jeśli przy zjeździe z autostrady byłby jakiś cpn z którego również bezpośrednio bez strat czasu można na nią wjechać bez większych strat czasu. Gabaryty bagaży nie są sprecyzowane, sprawa do dogadania ale żeby to nie było jak na wyprawę krzyżową bo jak każdy tak by wziął to spalibyśmy na dachu Haha
Napisz na priw nr tel to zadzwonię i wyjaśnię wszystko dokładniej.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kazimierzp

Offline

Kubek sprzęt można zabrać swój, można też wypożyczyć, my jechalismy w marcu wiec bagaż zajmowały torby z ubraniami zimowymi. Co do sprzetu to w bazie są podpórki bardzo solidne, chłopaki tachali z Polski słabe a na miejscu były do wypożyczenia solidne, pożyczalismy też łóżka karpiowe, które mielismy w gratisie, nie wiem jak będzie teraz. Co do sprzętu to wędki wiozło paru kolegów w pokrowcach z rur PCV, miedzy innymi ja. Koszt takiego pokrowca to 25 zł, Zbyszek Kapustyński ma w swoich zdjęciach foto takiego pokrowca. Autobus ma tę zalete że można sporo zapakować. Ja na razie jestem na etapie kolekcjonowania kasy, a muszę jeszcze zabrać juniora, który był w marcu 2013 i znów chce jechać i bardzo się stara, w każdym razie zazdroszczę wszystkim szcześliwcom, którzy kase mają i jadą.
 

Piotr Jakubaszek

Offline

Dzięki wielkie za odp no jest stacja przy autostradzie nie było by raczej kłopotu to super Usmiech ahhh byłby to wyjazd marzeń już parę lat mi się to śni hehhe
 

Artur Betcher

Offline

To będziemy o tym gadać jeszcze. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby autokar zmieścił się w ustawowych godzinach jazdy od przystanku do przystanku i dlatego zbaczanie z trasy raczej w grę nie wchodzi. Jedynie przy trasie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Michalski

Offline

Byłem w marcu 2013 roku, było wspaniale, naprawdę wszystkim polecam! Oklaski Żal i szkoda, że w tym roku nie mogę pojechać Smutny
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Artur Betcher

Offline

Jeszcze się Grzegorzu kiedyś zobaczymy. Wyjazd w marcu 2013 miał wiele pozytywów i Ty byłeś jednym z nich Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Michalski

Offline

Dziękuję za pozytywny odbiór Usmiech i pozdrawiam Piwko
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Artur Betcher

Offline

Kazik dziś mi się skończyło lekarstwo z poprzedniego zlotu Haha NIe że dopominam się o łapówkę ale to było takie dobre grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kazimierzp

Offline

Artur jak nie uda mi się pojechać w sierpniu to lekarstwo postaram sie podesłać, o zdrowie trzeba dbać.
A zuważyłem że Grześ ma fajne zdjecie w awatarze, z ostatniego wyjazdu nad Ebro, jest to zdjecie jak zwiedzaliśmy Paryż i bylismy na bardzo kulturalnym i eleganckim placu.
 

Artur Betcher

Offline

Cztery lata mieszkałem obok tego placu Haha Panie tam pracujące są naprawdę strasznie zapracowane HahaHahaHaha W dzień ich nie ma więc jest tak jakby spokojniej Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,293,532 unikalne wizyty