Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kochająca kobieta jest w znacznej mierze dziełem kochanka, a im wybitniejszy kochanek, tym i ona jest wartościowsza: bo największym szczęściem mężczyzny jest odnajdować się w ukochanej." Paul Ernst


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014

Artur Betcher

Offline

Firmy z nami współpracujące pomagają nam przy promocji wyjazdu. Bardzo za to dziękuje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Na Fb już ponad 100 osób dołączyło i skończyły się nam autokary Oczko
Oczywiście to żart, ludzie klikają dołącz w ramach solidarności i pomocy w reklamie wyjazdu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomek Sztanka

Offline

Ostatni wyjazd?
T.
 

Artur Betcher

Offline

Nie wiem.
Wszystko się okaże po tym wyjeździe.
Na razie mamy na niego chętnych nawet tych co mieszkają w Hiszpanii.
Na pewno ostatni o tej formule. To ostatni z tych co robię charytatywnie.
Później jeśli będę coś robił to już po to aby forum się z tego utrzymało.
Nigdy o wsparcie nie prosiłem nikogo, zawsze radziłem sobie sam i to się nie zmieni. Oczywiście niewiele formułą się zmieni bo żeby utrzymać forum nie trzeba zarabiać na każdym jak biuro podróży. Wystarczy małą łyżeczką.
Tak jak pisałem, wszystko zależy jak wyjdzie nam w sierpniu ale wszystko jest tak wyliczone że nie zabraknie nam na żadne atrakcje. Oby frekwencja dopisała to będzie naprawdę fajnie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Jeśli frekwencja będzie cały czas taka jaka jest teraz to do zakończenia targów będziemy mieli komplet Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomek Sztanka

Offline

Popieram...
T.
Trzeba zarabiać. Nie jesteś II Matką Teresą z Kalkuty!
Wiem co to znaczy robić charytatywnie, już mnie nikt nie namówi, zawsze się dostaje po dupie...lepiej zarabiać i brać odpowiedzialność.
T.
 

Artur Betcher

Offline

To nie do końca tak z tym zarabianiem.
W 2014 nie ma na to szans bo musiał bym nie dotrzymać warunków co nie wchodzi w grę a w 2015 tylko wtedy zarobi się na utrzymanie forum jak zmieni się nieco składniki wyjazdu utrzymując tą samą cenę. Wywala się atrakcje turystyczne przykładowo za które każdy płaci sam i to co się zaoszczędzi zostaje na utrzymanie portalu.
Masz jednak rację z tym dostawanie po dupsku, to norma. 3,5 roku prowadzenia tego portalu to potwierdziło i nie zmienia tego fakt że jednak wielu szanuje to co się tu robi. Mimo wszystko trzeba teraz tak zrobić żeby wyrobić sobie jakąś renomę i żeby rzeczywiście dzięki temu portal w przyszłości sam się utrzymał.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Mamy szczęście bo ktoś nam sponsorował ulotki na targi Usmiech
Podziękować Robertowi z Fishing Planet za ulotki Usmiech

Zmieniliśmy je nieco i dołożyliśmy większego nieco karpia a także Sandacza. Plakaty zostały bez zmian.

forumsumowe.pl/h/fshzw_wedkowanie_w_hiszpanii_7d4b0.jpg
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

MarcinMistkowski

Offline

Plakat z pierwszej strony jest wizualnie lepszy od tego nowego, najbardziej brakuje mi zdjęcia Roberta z sumkiem. Obejrzyj te dwa plakaty i wyciągnij sam wnioski Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Mi wizualnie podoba się bardziej ten nowy bo pokazuje dużego karpia którego tam jest więcej niż chwastów no i sandacza który jest tam częściej od suma poławiany. Poza tym na ulotkach obecnych będą znajdować się osoby które tam będzie można spotkać a to fajne jest. Roberta zdjęcie fajne ale Kike to już legenda i nikt z nim konkurować nie może bo kike jest taki fajniutki grin Usmiech
Oczywiście pierwszy był też fajny i w formie plakatu zostanie ale dla mnie ulotka jest fajniejsza bo Kike to wizytówka Ebro była zawsze Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,293,009 unikalne wizyty