Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

- To moi najlepsi parafianie - mówi ksiądz proboszcz oprowadzając po cmentarzu. - Nie obmawiają mnie, nie piszą na mnie anonimów i najwięcej przynoszą dochodów. ks. Jan Twardowski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2014

Robert K

Offline

Ci co jadą łowić stacjonarnie powinni zabrać na worek pelletu

Artur, worek pelletu, czy worek na pellet ?
Mam pytanie, jak wygląda dzień na łowisku ? Czy nas wywożą, czy płyniemy sami na miejscówkę? Czy wracamy na noc do bazy, czy można jakąś nockę zaliczyć nad wodą?
Niebawem będę się kontaktował w sprawie zaliczkiJahoooo
 

Adam Gasior

Offline

Robert Kuczma napisał(a):

Ci co jadą łowić stacjonarnie powinni zabrać na worek pelletu

Artur, worek pelletu, czy worek na pellet ?
Mam pytanie, jak wygląda dzień na łowisku ? Czy nas wywożą, czy płyniemy sami na miejscówkę? Czy wracamy na noc do bazy, czy można jakąś nockę zaliczyć nad wodą?
Niebawem będę się kontaktował w sprawie zaliczkiJahoooo


Trzeba zabrać na worek pelletu .
W bazie są do dyspozycji 2 terenowe auta więc raczej nie będzie problemu z dojechaniem na miejscówkę . W nocy jest zakaz wędkowania , ale jak byliśmy w marcu 2013 to łowiliśmy w nocy na własne ryzyko .
 

Robert Wozniak

Offline

Adam,czy w grę wchodzi tylko pellet, czy ewentualnie żywiec też, oraz kiedy ,,zaczyna się tam noc" bo to pojęcie względne...Yyyyy
 

SYMBIOZA

Offline

Żeby naprawdę połapać to jeden worek za mało.

Łowiąc np. we dwóch po dwa zestawy(czyli razem 4 wędki) do jednej bojki to na dobę potrzebujemy 1 worek.Czyli przez pięć dni na te cztery kije zużyjemy 5 worków.
Oczywiście nie wywożąc zestawów na noc pelletu zużyjemy trochę mniej.

Więc ilość pelletu jaka będzie potrzebna zależy od ilości wywożonych zestawów.
Oczywiście można sypać mniej do wody...ale wtedy nie liczmy na dużą ilość brań.

To tylko takie moje rady...byłem...wiem...Haha
.....i wtedy pojawił się......beka
 

Artur Betcher

Offline

Pellet jest ważny ale też ważne jest szczęście. Możesz wsypać worek na 3 dni i ładnie połowić a może i tona zabraknąć do uzyskania dobrych efektów.
Łowienie na żywca jest zabronione, jeśli ktokolwiek będzie łowił na żywca niech się liczy z kolosalnymi karami za to. Nie zamierzam za nikim biegać i sprawdzać co ma na haku.
Jest też zakaz wypuszczania suma a jednak mam nadzieję że ludzie rozsądnie do tego podejdą.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert K

Offline

Może więcej o tym pellecie Panowie. O ilu kilogramowych workach piszecie?
Jaki zapach, gdzie korzystnie nabyć, bo w Hiszpanii pewnie drogo.
W bazie są do dyspozycji 2 terenowe auta więc raczej nie będzie problemu z dojechaniem na miejscówkę
- nie pięcio osobową łódką?

Ciekawe
Jest też zakaz wypuszczania suma
, a zarazem łowienia na żywca.
 

Artur Betcher

Offline

Robercie postępuj zgodnie z własnym sumieniem. Jeśli o mnie chodzi to nie wyobrażam sobie tego ze ktoś te sumy na moim wyjeździe będzie zabijał. Oficjalnie nie mogę nikogo zmusić do pewnych zachowań i nawoływać do czynów zabronionych dlatego odwołuje się do Waszego rozsądku. Pelletu nie wozimy z Polski bo by miejsca zabrakło gdyby każdy tak chciał.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert K

Offline

Czy ja napisałem, że chcę je zabijać?
Artur, ile kosztuje zakupiony na miejscu?
 

Artur Betcher

Offline

Robercie nie posądzam Ciebie ani nikogo o to. Po prostu bardzo bym chciał przekazać mój pogląd na ten temat Usmiech
Na miejscu chyba 65 euro za worek 25kg. Nie wiem dokładnie ale coś w tym stylu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert K

Offline

Dzięki za informację. Cena łba nie urywa Usmiech Do zobaczenia na targach, do wychylenia nad Ebro.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,291,028 unikalne wizyty