Play Station 4 :) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Życie daje każdemu tyle, ile sam ma odwagę sobie wziąć" - Jacek Pałkiewicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Play Station 4 :)

Artur Betcher

Offline

Nawet nie wiem jakie mam konto, chyba avallone1978 albo coś w tym stylu, musiałbym sprawdzić. PS3 dałem komuś w prezencie razem ze wszystkimi grami w które nawet czasami nie było grane bo w całym swoim żywocie chodziła może ze 2 tygodnie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Avallone78 jak już OczkoHaha

Ha !Nie zabiłeś słoniem 30 osób w Far Cry 4Haha
 

Artur Betcher

Offline

No to pewnie tak.
Nie wiem co kupić podobnego do Tomb Raidera i żeby była kupa godzin zabawy. Na bonach mam 50 euro i może rzeczywiście Red Dead Redemption?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Nie wiem napewno czy to na Ps4 wyszło. Myślałem ,że masz PS3 pfft
 

Artur Betcher

Offline

To co w tym stylu na PS4? Przecież pisze w temacie PS$ to i logiczne że gier do niej szukam Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Myślałem ,że nie odróżniasz PS4 i PS3 pfft hahaOczkoOczko
 

Filipka

Offline

A to na PS4 nie ma za dużo tytułów. Kumpel chwali Dragon Age. Ale mi sie to nie podoba i nie grałem.
 

Hubert Tykwinski

Offline

Artur jak lubisz pokombinować to zakup sobie Silent Hills -właśnie wyszła na ps4. Znając serię z poprzednich platform wiem,że trzeba się sporo napocić z licznymi zagadkami, a mroczny klimacik sprawia,że włosy na udach się podnoszą.
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Artur Betcher

Offline

Przeleciałem The Last of Us: Remastered i od razu ją odniosłem razem z TR by wymienić na kod do Far Cry 4.
Zachwycali się nią a momentami wybitnie nudna była. Zobaczymy co przyniesie dodatek do FC4. Musiałem zmienić login na Avallone1978.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0117jpg_231e8.jpg

Nowy zabijaka czasu Haha Ale niestety czasu mało i ledwo co gram.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Abonament w Play problem Hyde Park 27 16 października 2013 17:39
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,302,497 unikalne wizyty