Play Station 4 :) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nic nie umie, temu i pomylić się nie można. -Menander


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Play Station 4 :)

Filipka

Offline

"Na konferencji w niemieckiej Kolonii Sony podało oficjalne daty premiery Play Station 4. Konsola zadebiutuje w 32 krajach świata. Do europejskich i polskich sklepów zawita 29 listopada. Dwa tygodnie wcześniej nowa platforma trafi do użytkowników w Ameryce Północnej. Cena sprzętu pozostaje bez zmian i zgodnie ze wcześniejszymi zapewnieniami wyniesie 399 euro. Tradycyjnie już Amerykanie cieszyć będą się względnie niższą ceną, bowiem producenci konsol od lat uparcie trzymają się przelicznika 1 euro = 1 dolar. W Polsce za Play Station 4 zapłacimy niestety więcej niż wynikałoby z przelicznika walut. Sugerowana cena waha się w granicach około 1800 zł. Przy okazji, Sony pochwaliło się, że na całym świecie złożono już ponad jeden milion zamówień przedpremierowych na konsolę. Na razie trudno jednak ocenić jak przełoży się to na ostateczne wyniki sprzedaż platformy w tym roku."

forumsumowe.pl/h/fshzw_376034216_5952f.jpg

To już wszyscy wiemy Usmiech A mnie ciekawi czy są jacyś postrzeleńcy jak ja którzy odliczają dni do premiery Usmiech

Jeśli gracze są to w co gracie i jak Wam idzie?Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Oczywiście moje dzieciaki ( no przecież nie napiszę że specjalnie im daje kasę żeby mi PS4 kupili ) Haha
Niestety na premierę się nie załapie bo u nas jak teraz się zamawia to dostawa początkiem lutego.
Spróbuje szturmem Mikromanie wziąć i szczupakiem się rzucić na półkę z PS4 Haha
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Ja na razie zostaję przy PS3. Szkoda mi troszkę kasy Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Moja PS3 chodziła tak w sumie ze 4 tygodnie a kupiłem zaraz jak wyszła. Oby tak samo nie było z czwóreczką Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Po 4 tygodniach padła czy dzieciom się znudziło?
Catch & Release
Kajtek...
 

Mariusz Kowalski

Offline

A wiecie czy gry z PS3 będą chodzić na PS4 ?
 

Michal Gorski

Offline

Nie będą Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 

Mariusz Kowalski

Offline

Szkoda Smutny
 

Artur Betcher

Offline

Michal Gorski napisał(a):

Po 4 tygodniach padła czy dzieciom się znudziło?


Wszystkim się znudziło, odkurzana raz na jakiś czas ale chodzi bezawaryjnie.
Niektóre gdy kupione na PS3 będzie można kupić na PS4 za dopłat a 10 dolarów z tego co słyszałem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Jak by na PS4 działać miały jeszcze gry z PS3 to by już było chamstwo biorąc pod uwagę za jaką cenę wystawią PS4. Przecież 1800 średnio to jest śmieszna cena. Biorąc pod uwagę ,że PS3 kosztował na premierę 3600zł:/
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Abonament w Play problem Hyde Park 27 16 października 2013 17:39
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,470,103 unikalne wizyty