Sygnalizatory + centralka Jaxon Pro Carp Set AJ-SYB005X | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Znosić zło jest sposobem, aby je zniszczyć. -Antoine De Saint Exupery


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Sygnalizatory + centralka Jaxon Pro Carp Set AJ-SYB005X

Mariusz Kowalski

Offline

Spotkałem się z dobrą opinią o w/w sygnalizatorach od wędkarzy którzy je użytkują.Czy naprawdę taki zestaw za ok 250 zł daje radę ?Dostałem je wczoraj do przetestowania,w jesienną pogodę zobaczymy jak się sprawują.
W domu po odpakowaniu zostałem miło zaskoczony,torebka mała,guma w środku opakowania dobrze trzyma sygnalizatory i myślę ze dobrze je zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi,sygnalizatory jak i centralka są pokryte tak jakby cienką warstwą gumy,są bardzo głośne,centralka też jest bardzo głośna,diody bardzo mocno świecą,są w kolorze niebieskim i czerwonym,zestaw działa w systemie 1 do 1,centralka jest zasilana 4 bateriami typu AAA ,sygnalizatory zasilane jedną baterią LR-23A 12V,baterie nie są dołączone do zestawu,za cztery AAA Duracella zapłaciłem 9,90zł a za 2 sztuki Duracella LR-23A 12V - 8zł . Testy z nad wody wkrótce.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0934_8d659.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0941_4c890.jpg
 

Mariusz Kowalski

Offline

Test 1.
Centralka używana od 01.09.2013r godz.17:00 do 02.09.2013r do godz.6:00,w nocy padał kapuśniaczek,u kolegi centralka Vimarco,jak zwykle w Vimarco centralka się odzywa a na wędziskach nic się nie dzieje, centralka Vimarco położona na podszybiu w aucie traci zasięg a sygnalizatory są z 8m od nie j. Jaxony dały radę,zero problemów,zero fałszywych piśnięć,są naprawdę bardzo głośne.Wizualnie śmiesznie na podpórkach wyglądają bo są bardzo małe.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Centralka używana 3 dni,sprawdziła się,wad nie widzę,kolega przyjechał z taką samą i pikało mi na centralce ja u niego było branie,przełączyłem u mnie na inną kombinację i wszystko ok,może siedzieć koło siebie 4 wędkarzy z takimi samymi sygnalizatorami.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0961_8eaa9.jpg
 

Mariusz Kowalski

Offline

Centralka używana 5 dni w deszczu,sprawdziła się rewelacyjnie,jeśli ktoś szuka zestawu z centralką bez bajerów to w/w można polecić,w tej cenie nic lepszego się nie znajdzie.
 

Jacek Gebala

Offline

Dobrze wyglądają i ma wysokie "uszy" Okok . Są one może wyłożone jakaś gumą/podkładką ? Można zmieniać czułość ustawienia(na zdjęciach widziałem tylko pokrętła do głośności i wysokości dźwięku)? Jest możliwość rozpoznawania brań z opadu - tzn. kiedy ryba podnosi przynętę ale nie odpływa i swinger naciągając plecionkę powoduje że kółeczko kreci się w druga stronę ? Ile świeci sygnalizator po braniu - gaśnie od razu? Wiem - dużo pytań, ale szukam coś dla siebie i te rzeczy mnie interesują.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Mariusz Kowalski

Offline

1.gumek chyba brak,leżą na działce i nie mogę sprawdzić.
2.pokrętła są od głośności i tonu,czułości ustawienia brak.
3.rozróżniania brań-od,do brzegu brak.
4.nie liczyłem ale około 10 sek na pewno.

Dodatkowy np. 3 sygnałek idzie kupić za 70 zł.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sygnalizatory Cat Sounder XRS 2+1 z centralÄ… Sprzedam sprzęt wędkarski 1 03 marca 2023 16:18
Namiot i centralka Pozostałe wyposażenie wędkarza 2 29 grudnia 2018 23:09
Przerabianie woblerów RapalaDT i Jaxon diver Spinning, Trolling za sumem 1 12 października 2016 12:10
Plecionka SUMAO Jaxon Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 41 06 lutego 2016 15:05
Sprzedam sygnalizatory karpiowe Sanger Sprzedam sprzęt wędkarski 5 23 grudnia 2015 21:41
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,294,800 unikalne wizyty