Odczepiacze do przynęt. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Największym błędem człowieka jest udowodnić drugiemu jego głupotę. Autor: Anonim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Odczepiacze do przynęt.

Lukasz Witkiewicz

Offline

Jeśli mogę polecić to mam sprawdzony temat. Świetnie sprawdza się na dużych uciągach.. posiadam 400g. Widziałem że są jeszcze takie dostępne.

forumsumowe.pl/h/fshzw_4765221193_1f107.jpg
Catch &r Release No Kill no grill...
 

Michal Gorski

Offline

Pojawiły się jakieś nowinki w tym temacie? Szukam czegoś co pomoże uwolnić duże sumowe przynęty.
Catch & Release
Kajtek...
 

edi

Offline

Odswieżę trochę temat bo woblery kupione i przydałoby się znaleźć coś skutecznego na duże gabaryty.
 

Lukaszb

Offline

Kajtek, mam groma 170g i testy na dywanie przeszedł pomyślnie Haha Wyszarpuje za krętlik więc rozmiar woba nie ma znaczenia. Lepszy rydz niż nic Usmiech
 

Filipka

Offline

Spisuje się idealnie. Uratował woblera z 15 razy już. Jedyny problem to jego ciężar. Chyba zbyt mały. Uciąg jest taki ,że odczepiacz ma problem zjechać do agrafki bo jest takie parcie na linkę z odczepiacza. Trzeba opływać i cyrkować. Nie do zrobienia w pojedynkę przy dużym nurcie. Ale to już wina pogody a nie samego groma raczej.
 

Artur Betcher

Offline

Odczepiacz jedyny jaki bym teraz polecił po tym jak mi ponad 200 razy uratował przynętę to Grom. Genialny jest, wystarczy linkę zmienić i to tyle. Oczywiście 220gr.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Traba

Offline

A do mniejszych przynęt też się nada czy raczej nie zbytnio? Chciałbym coś uniwersalnego.
 

Artur Betcher

Offline

Wyciągnąłem nim nawet wobler kleniowy z zaczepu koło barek więc chyba tak.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Traba

Offline

OK dzięki Artur. Znaczy że się nada Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Na pewno się nada.
Polecam ale warto zmienić linkę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Przerzucanie przynęt Łowienie sumów na grunt 9 05 grudnia 2016 21:08
Sprzedaż przynęt, zezwolenia Hyde Park 4 13 czerwca 2015 09:12
Podrasowanie przynęt Spinning, Trolling za sumem 16 07 kwietnia 2015 09:02
Znaczenie koloru przynęt na branie suma Spinning, Trolling za sumem 15 01 stycznia 2014 08:44
ZAKAZ WYWOŻENIA ZANĘT I PRZYNĘT Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 4 25 grudnia 2012 14:31
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,300,480 unikalne wizyty