Echosonda Garmin 300c czy 550c | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli masz wątpliwości - mów prawdę. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Echosonda Garmin 300c czy 550c

gracz

Offline

Witam,nosze się z zamiarem kupna echosondy Garmin echo 300c lub 550c echosondy chcę używać na Wiśle i tu mam dylemat czy ta mała echosonda będzie przydatna do namierzania sumów tzn. czy na tak małym wyświetlaczu będzie widać wyraźny łuk sumowy, prosiłbym posiadaczy tego echa o doinformowanie i ogólne wrażenie jeżeli chodzi o tą echosondę.
 

Hubert Chamczyk

Offline

Następny ^^ Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM Usmiech
No Kill
C&R
 

Artur Betcher

Offline

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu, bo to od Was w gruncie rzeczy zależy, jak będzie wyglądać ta strona za kilka lat. Wspólnie dołóżmy starań, żeby portal stał się najlepszym źródłem informacji na temat suma w internecie. Portal i forum jest ściśle moderowane tak więc proszę zaczynać przygodę z forum we właściwym porządku czyli zaczynając OBOWIĄZKOWO od przeczytania Regulaminów Portalu i Poradników Użytkownika a także od zamieszczenia swojego pierwszego posta w Powitalni jak to nakazuje najzwyklejsza kultura. Regulaminy portalu są w 100% u nas przestrzegane tak więc naprawdę ich znajomość jest ważna. Poprawna pisownia również jest wymagana - Polacy nie gęsi swój język mają. Osoby które od samego początku po pierwszym upomnieniu nie będą chciały przestrzegać zasad portalu po prostu dla świętego spokoju pozostałych użytkowników będą usuwani. Ten portal powstał żeby pomóc użytkownikom i wszystkie nasze działania są podyktowane dobrem użytkowników dlatego też prosimy również żebyście i nam pomogli w zakresie porządku na portalu.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

gracz

Offline

gracz napisał(a):

Witam,nosze się z zamiarem kupna echosondy Garmin echo 300c lub 550c echosondy chcę używać na Wiśle i tu mam dylemat czy ta mała echosonda będzie przydatna do namierzania sumów tzn. czy na tak małym wyświetlaczu będzie widać wyraźny łuk sumowy, prosiłbym posiadaczy tego echa o doinformowanie i ogólne wrażenie jeżeli chodzi o tą echosondę.
 

gracz

Offline

Nie rozumiem w czym zawiniłem ,ja tylko chcę się dowiedzieć czy przyszłościowo ta mała echosonda zda egzamin czy raczej wybrać ten droższy model 500c
 

Hubert Chamczyk

Offline

gracz napisał(a):

Nie rozumiem w czym zawiniłem ,ja tylko chcę się dowiedzieć czy przyszłościowo ta mała echosonda zda egzamin czy raczej wybrać ten droższy model 500c



Przeczytaj jeszcze raz post Artura.
No Kill
C&R
 

Michal Gorski

Offline

gracz napisał(a):

Nie rozumiem w czym zawiniłem ,ja tylko chcę się dowiedzieć czy przyszłościowo ta mała echosonda zda egzamin czy raczej wybrać ten droższy model 500c


Niczym nie zawiniłeś. Po prostu na naszym forum panują pewne zasady które jak myślę nieświadomie ominąłeś. Zapoznaj się z regulaminem strony, przywitaj się w powitalni a później zadawaj pytania. Taka kolejność jest o niebo bardziej kulturalna i u Nas milej widziana Usmiech Zachęcam również do poprawnej polszczyzny, to nie boli. Zdania i nazwy własne zaczynamy z wielkich liter Usmiech
Pozdrawiam
Catch & Release
Kajtek...
 

BartoszC

Offline

Podbijam temat.

Mam Garmin Echo 150 i myślę nad zamianą na 550c.
Oprócz tego używam Mark 5x DSI jako dodatkową, nieraz przydatną pomoc.

Proszę o osoby doświadczone w tropieniu sumów z pomocą garmin echo - dowolne modele o komentarze.
Nie wiem czy jest możliwość zobaczenia cienia suma na echo 150. Poza tym to echo jest dla mnie ok, choć kontrast na czarno białym wyświetlaczu mógłby być ciut większy.
 

Mariusz Kulenty

Offline

BartoszC napisał(a):

Podbijam temat.

Mam Garmin Echo 150 i myślę nad zamianą na 550c.
Oprócz tego używam Mark 5x DSI jako dodatkową, nieraz przydatną pomoc.

Proszę o osoby doświadczone w tropieniu sumów z pomocą garmin echo - dowolne modele o komentarze.
Nie wiem czy jest możliwość zobaczenia cienia suma na echo 150. Poza tym to echo jest dla mnie ok, choć kontrast na czarno białym wyświetlaczu mógłby być ciut większy.
\
Osobiście mam 201DV i kilkakrotnie widziałem sumy wychodzące do przynęty. Myślę, że obecnie kupiłbym coś nowszego i droższego ale po co przepłacać. Elektronika szybko się starzejeOczko
 

BartoszC

Offline

Kupiłem 550c i detekcja jest o niebo lepsza niż na echo 150, fajnie wszystko widać, temperaturę wody również.
Sum widoczny. Złowiony jesienią Usmiech
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Echosonda STRIKER 4 GARMIN Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 1 29 lipca 2019 14:20
Echosonda Garminn 350c czy lowrance Hook 4x chirp Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 3 21 stycznia 2018 22:51
Sprzedam Garmin Striker 7sv Sprzedam sprzęt wędkarski 1 29 września 2017 18:17
Echosonda Garmin 350c Sprzedam sprzęt wędkarski 5 13 lipca 2017 22:59
Dzisiejsze Zdjęcia Echosonda Garmin 350c Forum ogólne o sumach 4 12 lipca 2017 15:44
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,491,689 unikalne wizyty