Wyjazd Grupowy nad Ebro - Sierpień 2013 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cóż tam, panie, w polityce ? Chińcyki trzymają sie mocno ?! Stanisław Wyspiański (1869 - 1907)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd Grupowy nad Ebro - Sierpień 2013

Artur Betcher

Offline

Wysłane.
Dziękuje za pomoc.
Sam też zamierzam zaangażować się w reklamę wyjazdu poprzez wieszanie plakatów.
Mam kilka sklepów na uwadze i będę dzwonić jutro w tej sprawie do właścicieli.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

abdull1

Offline

Edit: jednak nie potrzeba mi większego rozmiaru plakatu, ten wystarczy.
 

H20de

Offline

www.forumsumowe.pl/images/wyprawa-ebro-sierpien-2013.jpg

Widziałem ogłoszenie i mnie to zaciekawiło. Ciekawa oferta, przede wszystkim cenowa.
 

Artur Betcher

Offline

Ja myślę że nie tylko cenowa Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Bardzo dziękuje osobom które włączyły się do reklamy tego wyjazdu celem zebrania tak dużej ekipy.
Dziękuje za reklamę, powieszenie plakatów w kolach wędkarskich i sklepach a także zaniesienie linku do tego tematu na inne fora wędkarskie.
Reklamujemy ten zlot jak się da i właśnie powstała nowa strona mająca to wspomóc a mianowicie http://nadebro.pl/
Na dzień dzisiejszy ma ona reklamować wyjazd ale w przyszłości będzie to strona ogólnie poświęcona rzece Ebro.
Będzie aktualna prognoza pogody, będzie stan wody, galeria zdjęć i filmów znad rzeki Ebro a także wiele udogodnień pomagających wybrać się tam samemu bez naszej pomocy.
Strona będzie się ciągle rozwijać aż stanie się najlepszym źródłem informacji o rzece Ebro dostępnym w naszym języku.
Pozdrawiam Artur.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Arturze, prześlij mi też ten plik na ericsson1@interia.pl Podrukuje i "załatwię" Wrocław pfft
 

Artur Betcher

Offline

Taka mała sprawa.
Jeśli ktoś chce pomóc w zawieszeniu plakatu w jakimś kole czy sklepie to bardzo proszę o wydrukowanie na śliskim papierze A3
Wpadł na to Damian i sprawdza się bo na zwykłym A4 jest słabo widoczne.
Zapłacił za sztukę 2.5zł więc to nie drogo. Wystarczy wysłać mi konto i paragon z drukarni i zwrócę tego samego dnia koszty.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Gdzie to można tak wydrukować??
Catch & Release
Kajtek...
 

Janusz Golebiewski

Offline

Michale, w punktach ksero albo drukarni pfft

Arturze, ja wydrukuje w pracy więc koszta do mnie są zerowe ale dobrze, że napisałeś że najlepiej na A3
 

H20de

Offline

Potwierdzam Usmiech na A3 jest fajnie widoczne. Ja z takiego plakatu tutaj jestem. Haha (WLKP)
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2017 Zloty i forumowe imprezy 64 21 września 2017 20:05
Najtańszy sprzęt na Ebro... Forum ogólne o sumach 50 23 lipca 2017 16:06
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,293,186 unikalne wizyty