Kupione Dzisiaj | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wariat to ten co stracil wszystko oprócz rozumu


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kupione Dzisiaj

Jozefp

Offline

Też mam Scotty tylko trochę inne Okok
 

Lukaszb

Offline

No i dlatego w sobotę nie brały, bo jeszcze nie było uchwytu Haha
 

salto

Offline

Ja ostatnio zakupiłem centralkę videotronica De Luxe, nie jest to co prawda szczyt techniki ale na moje potrzeby w zupełności wystarczy i co ważne nie muszę zmieniać sygnalizatorów bo wszystko ładnie pracuje.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie0878_3a20a.jpg
 

Konrad Bartosik

Offline

Ja sobie bardzo chwale firmę videotronic, sygnalizatory mam już chyba z 10 lat, bez szwanku i bardzo czułe. A taka centralka to coś wspaniałego, dobry zakupOkok
 

Grzegorz Petryna

Offline

I stało się, zostałem posiadaczem nowości na ten rok w postaci namiotu Anaconda Moon Breaker II Extension. Polecam na wyprawy, sprawdzony przez 3 dni. Bardzo pojemny. Jest to namiot 2 osobowy, który można szybko złożyć i zrobić z niego jednoosobowy. Niestety, albo stety deszczu ni było, więc pełnego testu nie przeszedł. Winterskina też nie rozkładałem. Jest wysoki na 165cm, wiec fajny komfort w środku, spokojnie wejdą 3 łóżka karpiowe. Rzekłbym nawet, że może służyć jako garaż dla Malucha. Tu parę zdjęć:

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/541bf7578729b_img-20140915-130651.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/541bf71b99f4c_img-20140915-130639.jpg

Tak, tak tam się wiatrują moje skarpety. Usmiech

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/541bf6e84e56b_img-20140915-130628.jpg

Posiada moskitiery i jedno małe okienko z tyłu, choć producent tego nie podaje.
 

Robertrs

Offline

Fajny bivy. Jak wygląda sprawa podłogi? Dopinana na zatrzaski czy na suwak?
 

Grzegorz Petryna

Offline

Podłoga jest w dwóch częściach. Na w pełni rozłożony namiot idą obie części, a na jednoosobową wersję jedna. Podłoga jest zapinana na rzepy, ale nie rozkładałem i nie przyglądałem się jej, gdyż u mnie nie wolno mieć namiotu z podłogą.
 

Robertrs

Offline

Mam lekką traumę po przebytej parę lat temu Boreliozie. Te namioty są fajne ale niestety nie miałem okazji żadnego w realu obejrzeć i sprawdzić jak jest z podłogą tj czy gwarantuje pełną separację od insektów .
 

Krzysztof Kacprzak

Offline

Udany zakup.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Robert RUMC Swietochowski napisał(a):

Mam lekką traumę po przebytej parę lat temu Boreliozie. Te namioty są fajne ale niestety nie miałem okazji żadnego w realu obejrzeć i sprawdzić jak jest z podłogą tj czy gwarantuje pełną separację od insektów .



To na Śląsku się przyzwyczaj, że bez podłogi, bo jak nie to mandat. Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dzisiaj złowione SUM 2017r Forum ogólne o sumach 142 31 grudnia 2017 23:02
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,541,320 unikalne wizyty